[center:b5ea9f37b9][img]http/www.cs-pitbull.pl/reklamy/20231154.png[/img]
[/center:b5ea9f37b9]

[center:b5ea9f37b9]Jeste¶my szybko rozwijaj±c± siê sieci± serwerów organizuj±c± liczne konkursy oraz ligi dla graczy CS 1.6. Z my¶l± o nich ruszy³y przeró¿ne ligi miêdzy innymi 1vs1 AWP, w której nasi u¿ytkownicy walczyli zaciekle o nagrody. Teraz otwarte s± zapisy do ligi 4on4 w której czekaj± warto¶ciowe nagrody do zdobycia! Warto spróbowaæ swoich si³ aby sprawdziæ siê w tego typu rozgrywkach lub ¿eby po prostu dobrze siê bawiæ wraz ze znajomymi uczestnicz±c w czystych i kontrolowanych rozgrywkach. Poniewa¿ ta liga jest z my¶l± o naszych graczach jedn± z nagród w turnieju s± serwery do gier, które przydadz± siê ka¿demu graczowi CSa. W planach mamy przeró¿ne konkursy i co wa¿niejsze, kolejne ligi aby urozmaiciæ Wam grê. Posiadamy tak¿e kilka serwerów aby¶cie mogli mi³o oraz przyjemnie spêdzaæ u nas czas graj±c na tym co lubicie. To tylko drobna informacja o atrakcjach jakie czekaj± Ciê na forum oraz serwerach PitBull. Wejd¼ i sprawd¼ co jeszcze szykujemy dla naszych graczy.[/center:b5ea9f37b9]

[img]http/www.cs-pitbull.pl/reklamy/tpip.png[/img] [img]http/www.cs-pitbull.pl/obrazki/nonsteam.png[/img]
[img]http/cache.www.gametracker.com/server_info/77.79.241.196:2710b_350x20_C00A2FF-000000-FFFFFF-000000.png[/img]
[img]http/www.cs-pitbull.pl/reklamy/tpip.png[/img] [img]http/www.cs-pitbull.pl/obrazki/steamo.png[/img]
[img]http/cache.www.gametracker.com/server_info/91.210.128.85:27032/b_350x20_C00A2FF-000000-FFFFFF-000000.png[/img]

Najpopularniejszy typ serwera Counter Strike 1.6. "Team Play", jak sama nazwa na to
wskazuje, polega ona na grze zespo³owej i na wykonywaniu celów map.
Na mapach "de_" terrory¶ci podk³adaj± pakê na bombsite, antyterrory¶ci musz± broniæ bombsite przed terrorystami i rozbroiæ, je¿eli paka zostanie pod³o¿ona.
Na mapach "cs_" antyterrory¶ci maj± za zadanie uratowaæ zak³adników, którzy s± przetrzymywani przez
terrorystów. Za¶ na mapach "as_" g³ównym zadaniem antyterrorystów jest eskortowanie VIP'a
do bezpiecznej strefy zanim terrory¶ci zdo³aj± go dopa¶æ.


^-WEJD¬-^

[img]http/www.cs-pitbull.pl/reklamy/ffaip.png[/img] [img]http/www.cs-pitbull.pl/obrazki/nonsteam.png[/img]
[img]http/cache.www.gametracker.com/server_info/91.210.128.85:27031/b_350x20_C00A2FF-000000-FFFFFF-000000.png[/img]
FFA jest skrótem od Free For All (ang.) co w dos³ownym t³umaczeniu oznacza "Dostêpne dla wszystkich". Skrótem tym administratorzy
oznaczaj± te publiczne serwery gier, na które mo¿e wej¶æ ka¿dy. S± to zazwyczaj serwery o wyrównanym poziomie gry, na których
nie trzeba trzymaæ siê zasad ligowych czy turniejowych. W pewnym sensie oznacza to, ¿e graj±c na serwerze nie musimy siê trzymaæ ¿adnych
konkretnych zasad jak Team Play lub gra na OBJ, nie dotyczy to jednak cheatowania i zachowania siê na serwerze.
Jednak na naszym serwerze zachowali¶my odrobinê zasad z rozgrywki Team-Play, a mianowicie wykonujemy cele mapy (wszystko po to, aby nie by³o chaosu i niepotrzebnego zamêtu).


^-WEJD¬-^

[img]http/www.cs-pitbull.pl/reklamy/zombieplague.png[/img] [img]http/www.cs-pitbull.pl/obrazki/nonsteam.png[/img]
[img]http/cache.www.gametracker.com/server_info/91.210.128.85:27033/b_350x20_C00A2FF-000000-FFFFFF-000000.png[/img]
Zombie Plague Mod jest to kolejna ods³ona Zombie Modów, tym razem mo¿emy wcieliæ siê w wiele ras zombiaków, pobiegaæ survivorem oraz zabawiæ siê nadsilnym Nemesisem.
Zombie Plague Mod rozgrywane s± na na mapach "zm_" na których mamy do dyspozycji wiele miejsc do schronienia w których ludzie broni± siê przed plag± Zombie.


^-WEJD¬-^

[img]http/www.cs-pitbull.pl/reklamy/deathrun.png[/img] [img]http/www.cs-pitbull.pl/obrazki/nonsteam.png[/img]
[img]http/cache.www.gametracker.com/server_info/91.210.128.85:27034/b_350x20_C00A2FF-000000-FFFFFF-000000.png[/img]
Zabawa polega na tym, ¿e jeden TT w³±cza pu³apki na mapach do tego przystosowanych, a CT musi unikaæ je aby prze¿yæ oraz zabiæ Terroryste. Jest to jedna z metod przyjemnego zabicia czasu bez konieczno¶ci starania siê wycelowaæ w przeciwnika. Na serwerze s± pluginy u³atwiaj±ce grê takie jak DeathRun Shop, dziêki któremu mo¿emy kupiæ chocia¿by grawitacjê lub prêdko¶æ czy te¿ AutoBunnyHop dziêki któremu ka¿dy mo¿e poczuæ prêdko¶æ unikaj±c sprytnie pu³apek.

^-WEJD¬-^

[img]http/www.cs-pitbull.pl/reklamy/deathmatch.png[/img] [img]http/www.cs-pitbull.pl/obrazki/nonsteam.png[/img]
[img]http/cache.www.gametracker.com/server_info/91.210.128.85:27035/b_350x20_C00A2FF-000000-FFFFFF-000000.png[/img]
DeathMatch + HeadShot to wy¶mienity trening skilla. Na serwerze nie wykonuje siê ¿adnych celów mapy, jedynym znacz±cym "celem" jest zabiæ przeciwnika. Otó¿ sprawa nie jest a¿ tak ³atwa na jak± wygl±da poniewa¿ aby tego dokonaæ nale¿y... strzeliæ przeciwnikowi w g³owê. Du¿ym plusem DeathMatcha jest brak oczekiwania na koniec rundy, je¿eli zginiemy, pojawiamy siê po paru sekundach w losowym miejscu na mapie z menu wyboru broni, w którym mo¿emy wybraæ ka¿da dowolna broñ z nieograniczon± ilo¶ci± amunicji.

^-WEJD¬-^

[img]http/www.cs-pitbull.pl/reklamy/66829805.png[/img] [img]http/www.cs-pitbull.pl/obrazki/ts.png[/img]
[img]http/cache.www.gametracker.com/server_info/91.210.128.85:8767/b_350x20_C23A4F6-13076E-FFFFFF-000000.png[/img]
Jest to nasz serwer TEAMSPEAK2 Na którym mo¿esz porozmawiaæ z innymi graczami. Profesjonali¶ci u¿ywaj± tego typu komunikacji przez internet poniewa¿, w odró¿nieniu od Counter-Strike mamy o wiele lepsz± jako¶æ. Sponsorujemy kana³y TS lub serwer TS dla bardziej wymagaj±cych osób.

^-WEJD¬-^