Nick: KnifeMan
Data: 23.03.2009 r. ok. 20:10
Powód skargi: nadużywanie admina, banowanie bez konkretnej przyczyny i ostrzeżenia, kompletna głupota, złamanie 9 punktu regulaminu admina sporządzonego przez H@ Seele ^:
http://www.forum.cs-portal.net/topic...ina-vt8381.htm
oraz naturalna wrogość do mnie przez sprawy z przeszłości których wina leżała głównie po jego stronie.
Opis: Otóż jego naturalna wrogość do mnie poprzez nie podanie według mnie wystarczającego powodu do głosowania:
http://forum.cs-portal.net/topics136...8436.htm#49780
nieco mnie wkurzyła i gdy wszedł na serwer zapytałem czy już tak zawsze będzie płakać o tą swoją głupotę sprzed momentu gdy stracił admina. Następnie otrzymałem wiadomość której treść była chyba taka albo bardzo podobna, ale znaczenie było to samo: "Dla mnie się tu już nie liczysz ... nigdy nie będziesz" Po tych słowach dostałem bana na 30 min Powód: "Denerwujesz mnie"
[img]http/img223.imageshack.us/img223/3496/totalnezero.th.png[/img]
Widzimy że Canabis jest tak samo nie ogarnięty jak był wtedy, nadal wiecznie rozdaje mi kicki i bany 30, 60-minutowe bez poważnej przyczyny. Chciałbym tylko pochwalić tego gbura że udało mu się tym razem wysilić i napisać coś w powodzie anie tylko kliknąć w menu "Lamisz". Gratuluje ja tobie tych 16 znaków z czego jeden był z shiftem![]()