Ja również jestem za TP.
Ja również jestem za TP.
Mi tam rybka i tak kocham ten serwer![]()
"Z rąk tchórza twe życie tak krótkie przerwane ...twa duma i honor w pamięci zostanie"
[img]http/i44.tinypic.com/2ivjrjm.png[/img]
Zgadzam sie z kolega Infinite , serwer zrobiony na ffa stracil swój urok , i stał sie miejscem gdzie boty moza sie wyrzyć latajac na pałe i zbaijaja w plaecy na full auto .
Gracze zapominaja o celach mapy i robiee sie lekko mowiac krwawa laznia bo 20 sekud po rozpoczaciu rundu ct jest na respie tero badz odwrotnie.
Jestesm za TP !
Gadacie o dupie marynie a nie wiecie jak jest na War3FFA na volcie masz czas 2 min i zawsze sie kończy jak jest 10 sek do końca a nawet zabraknie czasu żeby zabić wszystkich.
Wiadome ze na aim_ i awp_ niema wychodzenia z respa dla niektórych logiczne a dla niektórych nie![]()
[img]http/img2.vpx.pl/up/20090124/am94vz24fim5sb2bjz.png[/img]
Ja jestem ,żeby został serwer TP ponieważ nie podoba mi się ten pomysł z FFA . Cały czas się gubię i nie tylko ja. FFA na War3FT jak dla mnie to nie jest dobry pomysł i jeszcze dodam iż by były dwa serwery FFA tylko ,że jeden z modem War3FT.
Mi ten pomysł się nie podoba .
"Musimy pamiętać ,że po nocy słońce na nowo wschodzi"
[img]http/img22.imageshack.us/img22/403
dill1.jpg[/img]
Mardog tylko nas nie interesuje jakiś tam W3F na Volcie -.- rozmawiamy tu o tym serverze, a wzorować się na jakiś tam servie nie mamy chyba zamiaru.. Nie grałeś dziś ze mną i dill'em na takim de_dust to sobie możesz mówić, że,a wyobraź sobie, że na tym servie sytuacja wygląda tak: tt z racji tego, iż nie ma praktycznie żadnych szans przedostania się na bs zamiast wypełnieć cele mapy to barykaduje się na respie i kampi.. No co to jaja mają być czy co?? Mapa wyglądała mniej więcej tak.. paru ct idzie dołem i odcina drogę ucieczki, reszta raszuje górą pare granatów i połowa squadu tt leży i kwiczy "ja chce tepe", następnie wybijamy nielicznych kampiących gdzieś po rogach a niedobitki dostają w plecy od tych co zaraszowali dołem.. Nie no cycuś gra.. ogólnie to byłem w głębokim szoku jak tt wygrało 1rundę =d dillu dobrze rzucił granat i pewnie dlategoZamieszczone przez Mardog
[img]http/i39.tinypic.com/4t54b5.png[/img]