Dill napisa³ Lajkonik bo ten koles nadal go ma a w dalszej czesi dopiero napisal ze ten nick na ktory chce zmienic lajkonik jest juz zajety. Jak juz fobar napisal to mozna odczytac w dwojaki sposobgdyby nie ten "-" nie byloby zamieszania.
Dill napisa³ Lajkonik bo ten koles nadal go ma a w dalszej czesi dopiero napisal ze ten nick na ktory chce zmienic lajkonik jest juz zajety. Jak juz fobar napisal to mozna odczytac w dwojaki sposobgdyby nie ten "-" nie byloby zamieszania.