A ja uwazam ze zdecydowanie Fifa, chocny z tego powodu iz ma wiekszy budzet i moze sobie na wiele pozwolic... np PES w tym roku chwali sie ze uzyskal oficjalne logo Arsenalu a taka fifa od poczatku je ma...
A ja uwazam ze zdecydowanie Fifa, chocny z tego powodu iz ma wiekszy budzet i moze sobie na wiele pozwolic... np PES w tym roku chwali sie ze uzyskal oficjalne logo Arsenalu a taka fifa od poczatku je ma...