Nazwałeś mnie No Lifem? chcesz żebyśmy znowu byli wrogami..?Zamieszczone przez LazLo
![]()
Sry za offtop, ale wkurza mnie jak ktoś mi gada że jestem no life...
Nazwałeś mnie No Lifem? chcesz żebyśmy znowu byli wrogami..?Zamieszczone przez LazLo
![]()
Sry za offtop, ale wkurza mnie jak ktoś mi gada że jestem no life...
lazlo uzeraja sie wszyscy z tobajestes malym smarkaczem, ktory jest cwany tylko przez net (cos podobnego jak dziecko neo). ciekawe jakbys spotkal tak ktoregos z nich na realu, to czy bys tak samo sie odzywal itp..
hamuj troche
wOw~ Wszyscy ? ;O Padłem koles.. o tobie tez niezle slyszalem po sparze który grałes.. wiec sam nie jestes lepszy.. pzdrZamieszczone przez MPower
`FRISTAJLO__- // To nie śpiew, to rap...
[img]http/www.speedtest.net/result/894805203.png[/img]
nooo super gralem 1 spar rzeczywiscieklan ffa - gra ffa proste nie?
dobra, nie wnikam i nie bede odpowiadal na twoje irytujace wypowiedzi..
`FRISTAJLO__- // To nie śpiew, to rap...
[img]http/www.speedtest.net/result/894805203.png[/img]
MPower nie klan FFA, wtedy akurat grał acab i każdy wiedział co robić tylko ty np. na inferno jak paka była na małym to ty latałeś w domku na dywanach... to tyle ode mnie ; )
[center:508149e805]
"Mówię do siebie, bo jestem jedyną osobą, z której zdaniem się liczę"
[img]http/img444.imageshack.us/img444/8374/18446351.jpg[/img]
[/center:508149e805]
Zgadzam sie z tobą RuFuS Mpower grał tylko FFA no ale wy tez mnie obrażacie że ja gram FFA może i tak ale niechce się wypowiadać na ten temat bo już gram Tpwięc wież ;] ale Zgadzam się z toba ;]
[img]http/img43.imageshack.us/img43/2823/abhorblaubc2betauserbar.jpg[/img]
[img]http/i183.photobucket.com/albums/x89/Mackkdaddy5545/Signatures/NatesNaruto.png[/img]
hmm ladne zachowanie na sparze z RzeZnia^^ powychodziliscie z serwa^^ i do tego wyzywaliscie od czitow hahahhhhhhhhhhaaa NC !