to miazga12 widocznie nieznasz sie na piłce :-| bo obronic karnego to fuks a wogule jeszcze podkoniec meczu i zawodnik z pola![]()

to miazga12 widocznie nieznasz sie na piłce :-| bo obronic karnego to fuks a wogule jeszcze podkoniec meczu i zawodnik z pola![]()