Witam , chciałbym się Was spytać jak rozpoczęliście swoją przygodę z cs'em, kto Was do niej nakłonił a może i zachęcił i jak zaczynaliście swoje pierwsze "kroki" może pamiętacie swoją pierwszą mapę ? Ja opowiem krótko o swojej przygodzie, jak się dowiedziałem i co robiłem :

No więc o Counter- Strike dowiedziałem się od mojego przyjaciela z osiedla , powiedział mi że to bardzo fajna internetowa strzelanina - z początku jakoś nie byłem zainteresowany więc poczekałem sobie z tydzień i wreszcie mnie skusiło . W cs'a dokładnie zacząłem grać w lutym 2008 , moją pierwsza mapką pamiętam był cs_assault i grałem na niej z kolegami ,moje pierwsze kroki stawiałem na czerwonym kontenerze na tej mapie po prostu kampiąc ( jeszcze nie wiedziałem co to słowo oznacza) i oczywiście wszyscy koledzy śmiech i brecht ,że jak można kampic na środku mapy ? No cóż jakoś się wtedy śmiałem z nim ,ale po dłuższym czasie z tych ich śmiechu wynikł mój śmiech , wciągnęła mnie ta gra (spodobała mi się) aż wreszcie przegoniłem ich w skill'u . Później szukałem różnych serwerów i przypadkowo natrafiłem na CSP War3FT , gry tam z początku nie rozumiałem i dlatego mało grywałem , dopiero potem jak już byłem obcykany w te klocki z modem zacząłem tam grać . Oczywiście wszytko mi się spodobało, fajna atmosfera i ludzie . Grałem tam dosyć długo i sam dostałem admina , co później wiąże się z innymi przygodami forum =] . A mówią ,że nic nie dzieje się przypadkiem ? No cóż chyba się mylą =] .

Zapraszam do Waszej opowieść .