Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Wątek: Trening

  1. #11
    Member
    Dołączył
    Tue Sep 2009
    Przegląda
    Polska
    Posty
    62
    Ostatnio mam cos takiego:

    Wchodzę na serwer, dochodze do jakiegoś team'u i gram. Idzie mi nieźle, staty 6:1 i nagle jakaś załamka i już jest 6:6... No i teraz już jeden frag w jednej rundzie i tyle, czasami wiecej... jest tak: 7:6, 7:7, 7:8, 8:8....

  2. #12
    tommi96, jak to mówią trening czyni mistrza.. Ale to nie wszystko.. Jeśli chodzi o Counter Strike to wiedza odgrywa bardzo dużą rolę.. Mając wiedzę i umiejętności stajesz się naprawdę mocnym zawodnikiem.. Wiedza.. pewnie zastanawiasz się o czym piszę.. Wiedza to przewaga.. Mam tutaj na myśli.. Bugi w mapach.. Znajomość map.. Ukryte i nie wszystkim znane tajniki map mam tutaj na myśli odgłosy na mapach np pioruny na de_aztec.. Technika gry poruszania się.. Kiedyś pisałem poradnik jak poruszać się po Cichu.. niby nic.. ale jak grasz tą techniką masz ogromną przewagę nad resztą graczy.. To jaką drogę obierzesz i styl gry zależy od Ciebie.. Tak jak ktoś wspomniał co chcesz ćwiczyć.. broń m4,ak czy AWP.. Zajrzyj do naszych poradników jest tam lista i po prostu poczytaj.. Po takiej lekturze na pewno sam odczujesz efekty swojej gry..
    www.planetawhisky.pl

  3. #13
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Jul 2007
    Przegląda
    że znowu ?
    Posty
    1,922
    Zakup steama - podstawa.
    mixy - podstawa
    Gathery na esl.eu - podstawa
    Poniżej masz link jak grać gathery na esl:
    http://www.forum.cs-portal.net/topic...ra-vt11573.htm
    [center:508149e805]
    "Mówię do siebie, bo jestem jedyną osobą, z której zdaniem się liczę"

    [img]http/img444.imageshack.us/img444/8374/18446351.jpg[/img]
    [/center:508149e805]

  4. #14
    Senior Member
    Dołączył
    Sat Oct 2008
    Przegląda
    wali ?
    Posty
    381
    Imo nie musisz od razu grać na steam. Na początku to graj non stop na serverach Death Match żeby ogarnąć podstawowe bronie (ak47, m4 ). Ja na dm robię tak że jedną mapę gram z m4 a drugą z ak47. Stopniowo możesz zmieniać bronie według upodobań np. awp, famas, galil. Gdy ogarniesz bronie przydałby się steam żeby pograć na jakimś porządnym serverze Team Play. A potem to jak koledzy wyżej napisali mixy, gathery, esl, gb. Powodzenia

  5. #15
    Member
    Dołączył
    Tue Sep 2009
    Przegląda
    Polska
    Posty
    62
    Z kupnem Steam na razie się wstrzymam... Potem kupię...

    Gram dużo na serwerze Death Match i ćwiczę AK i M4 i muszę przyznać, ze zdecydowanie lepiej idzie mi z M4. Strzelanie z AK muszę jescze poprawić. Czasami gonie z Deagle i AWP Teraz ćwiczę strzelanie w głowę, tak żebym zawsze w nią trafiał Niestety mam tylko jeden serwer DM wszystkie inne jakie znajduje są nieaktywne, ale poszukam jeszcze

    Ciągle nie wiem co to sa mixy... Mógłby mi ktoś wyjaśnić> Bo jak wpisuje w google to wyskakuje, że klan zagrał z klanem mixa i tylko tyle...

    [ Dodano: 02-01-10, 15:26 ]
    aha, o tych odgłosach na mapah czytałem i chyba jeszcze na de_piranesi są jakieś odgłosy:

    - odgłosy ptaków i szczekanie psa

    niestety nie wiem w jakich sytuacjach... Czasam jak gram na tej mapie na serwerze DM to te odgłosy słychać...

    PS: poczytam ten poradnik o cichym chodzeniu, bo nie czytałem jeszcze - dzieki ex0n,

  6. #16
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Nov 2008
    Przegląda
    kostrzyn
    Wiek
    30
    Posty
    864
    Mix to poprostu coś takiego jak ustawka Szukasz ludzi (mogą być przypadkowi) do swojego teamu i szukasz przeciwników i gracie na jakimś serwerze tak jak na sparze
    Mysle ze ci pomogłem
    Strzeżcie się hardcorów bo nie wiadomo czy i tobie [you:a262f41187] nie urwą od internetu
    Muzyka reggae na wszystko pomaga

    [you:a262f41187] Pozdrawiam

  7. #17
    Member
    Dołączył
    Tue Sep 2009
    Przegląda
    Polska
    Posty
    62
    aha, dzięki

    Tak jak mówiłem wolę M4A1 bo łatwiej ogarnąć ta broń. Może ma mniej siły od AK-47 ale dla mnie jest lepsza... Mimo to chcę sie nauczyc dobrze strzelać z AK, bo wole mieć opanowane te dwie bronie przynajmniej w 80%. Potem będe ćwiczył z Famasem i Defenderem.

    Czasami, a raczej często mam taki kłopot z AK... Widze gościa, kóry mnie nie zauważył. Mam AK. Kucam i zaczynam do niego strzelać, trafiam go, zabieram mu 70 hp i gine, bo szybko sie odwrócił i mnie zabił... (szczególnie z daleka, ale z bliska też) I to mnie wkurza tak, że juz nawet nie chce mi się grać w CS'a...

  8. #18
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Nov 2009
    Przegląda
    ABG !
    Posty
    482
    Ak zawsze celuj gdzies po pasie i odrazu ci bd lepiej ob ak ma odzut taki ze nawet tak ci celownik poleci ze jak szczeasz ponizej pasa to banie walniesz ; )) Jak kto woli ale ja wole Ak4 od m4 MOJA NAJWIEKSZA RADA TO SKILLUJ SKILLUJ I JESZCZE RAZ SKILLUJ !

  9. #19
    Member
    Dołączył
    Tue Sep 2009
    Przegląda
    Polska
    Posty
    62
    Teraz gram Ak dwie mapy pod rzad (czasami wiecej) i coraz lepiej mi sie z niej strzela, ale dalej wole M4

    a z tym Steam to jak mi polecacie

    - kupić sam cd-keys
    - kupić odrazu konto

    Miałem kolege, który miał Steam i oddał go drugiemu koledze za 5 zł a ja akurat wtedy przestałem grać w CS'a (szkoda)

  10. #20
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Dec 2007
    Przegląda
    redtube.com
    Posty
    1,414
    Cytat Zamieszczone przez tommi96
    kupić sam cd-keys
    Taniej i lepiej według mnie

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •