Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: super her mod (shm)

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Tue Nov 2007
    Przegląda
    Głuchołazy
    Posty
    9

    super her mod (shm)

    przeczytalem regulamn i go akceptuje.
    Jezeli temat juz byl przepraszam.
    Wedrujac po internecie znalazlem ciekawego mod'a do counter strike a mianowicie

    Super Hero Mod

    Instrukcja

    1.Otwierasz plik installer_SuperHero.exe (link)
    2.Klikasz "Next" nastepnie zaznaczasz "I accept the terms in the License Agreement" i "Next".
    3.Pojawia nam sie taka lista(obrazek) zaznaczamy"Select mod directory"klikamy "Next"
    Pojawia sie nam okienko z lista(odszukujesz folder z Counter Strike (u mnie to wyglada tak Mój komputer>Dysk C>Program Files>Counter-Strike>cstrike).
    4.Klikamy "Ok" a nastepnie "Yes" czekamy chwilke az sie zainstaluje i klikamy "Finish"
    5.Cieszymy sie nowym mode do Cs'a


    Batman - Utility Belts - Każdą rundę zaczyna mając już od razu kilka broni dzięki czemu nie trzeba ich kupować. Są to : M4, AWP, MP5, Sig, Aug, HE, Flash Bangs, Smoke Nades.

    Hobgoblin - Hobgoblin Grenades -Siła granatów jest większa. Po wyrzuceniu granatu po, 2 sekundach, powstaje nowy granat.

    Daredevil - ESP - AMX_Force rip off - Wokól wszystkich graczy powstają niebieskie kręgi, Ułatwia to zlokalizowanie przeciwników, jak i graczy z własnej drużyny.

    Flash - Runs faster - pozwala biegać szybciej niż normalnie.

    Superman - Na starcie rundy dostaje 150 pancerza i 150 punktów życia. Do tego otrzymuje zdolność latania.

    Wolverine - Z nożem biega szybciej niż inni gracze, którzy też mają wyciągnięty noż. Regeneruje 6 HP na sekundę.

    Dracula - Vampiric Drain - Odzyskuje życie po zadaniu obrażeń przeciwnikowi. Otrzymuje 15 HP, za zadanie 35 HP.

    Captain America - Super Shield - Na losową sekundę staje się Bogiem. Nie otrzymuje obrażeń, przy trafieniach.

    Punisher - No reloading required - Nie potrzebujesz przeładowywać broni. Amunicja zmienia się automatycznie bez przerywania strzelania.

    Windwalker - Ciche chodzenie. Przeciwnik nie słyszy odgłosów chodzenia.

    Zues - Po swojej śmierci jedna z postaci w drużynie może zostać wskrzeszona.

    Skeletor - Summon Snarks - Wysyła małe stworki, które przeszukują mapę w celu odnalezienia kamperów, po czym zawiadamiają gracza. Potrzebny klawisz do zbinowania.(nie używałem tego więc nie wiem jak naprawdę, to wygląda)

    Xavier - Pick an enemy to mark - Wysyła cień który śledzi przeciwnika zostawiając po nim ślad. Pomaga w zlokalizowaniu wroga. Potrzebny klawisz do zbindowania.

    Dazzler - Sparkle Flash - Wysyła światło, które oślepia przeciwników. Potrzebny klawisz do zbindowania.

    Taliban Idiot - (skąd ja to znam ) - Włącza licznik czasu po jego upłynięciu, postać wybucha. Takie kamikazee. Oczywiście to zabija przeciwników. Potrzebny klawisz do zbindowania.

    Hulk - Power Stomp - Oszałamia przeciwników. Trzeba być na ziemi aby tego użyć. Potrzebny klawisz do zbindowania. (nie wiem jak to działa dokładnie bo nie grałem tą postacią jeszcze)

    Human Torch - Wysyła płomienie ognia, które rażą przeciwników. Potrzebny klawisz do zbindowania.

    Iron Man - Regeneruje pancerz. Potrzebny klawisz do zbindowania.

    Mystique - Morph into enemy skin - Zmienia swój wygląd na kolesia z przeciwnej drużyny. Trzeb trzymać zbindowany klawisz i go nie puszczać aby zdolność działała. Ciężko grać jak jest Friendly Fire . Potrzebny klawisz do zbindowania.

    Night Crawler - No Clip - Możesz przechodzić przez ściany podłogę (ziemie) i inne takie. Masz na bycie poza światem tylko 5 sekund inaczej zginiesz. Używałem tego - wchodziłem pod ziemie szybko biegłem i wychodziłem za plecami przeciwnika - dalej to już wiecie jak było . Potrzebny klawisz do zbindowania.

    Spiderman - Hook - Wystrzeliwuje czerwoną linę, która działa jak pajęczyna Spidermana. Dzięki niej można wskakiwać na tereny nie dostępne przy zwykłej grawitacji. Potrzebny klawisz do zbindowania.

    Magneto - Metal Control - Jeżeli przeciwnik do nas strzeli to po trafieniu wypada mu broń z ręki (tak jakby ją wyrzucił) Dobra akcja, która strasznie dezorientuje. Potrzebny klawisz do zbindowania i wysoki poziom doświadczenia.

  2. #2
    Przyjaciel
    Dołączył
    Thu Mar 2007
    Przegląda
    brać towar ??
    Wiek
    30
    Posty
    867
    grał3em na serwie z tym modem bez sensu lepszy oryginalny cs ;]
    .

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    Mon Nov 2007
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    24
    ja tez wole oryginalny cs 1.6

  4. #4
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Mar 2007
    Przegląda
    Szczytna
    Wiek
    30
    Posty
    1,795
    E tam ;p Oryginalny cs lepszy, dm i bh. Kz tez lubie se czasami pograc jak mam chec. ;]
    `FRISTAJLO__- // To nie śpiew, to rap...
    [img]http/www.speedtest.net/result/894805203.png[/img]

  5. #5
    Member
    Dołączył
    Tue Dec 2007
    Przegląda
    Reda
    Posty
    32
    super ale jak to zainstalowalem to botow nie moglem robic dla jaj ;/
    [you:e160c2cc3b] lubisz mnie? luuuubisz

  6. #6
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Dec 2007
    Przegląda
    redtube.com
    Posty
    1,414
    Oczywiście orginał najlepszy. Ale nieraz można dodać parę smaczków do gry z kolegami

  7. #7
    Member
    Dołączył
    Tue Dec 2007
    Przegląda
    Reda
    Posty
    32
    macie racje mody jednak są bezsensu na tym sie botów robić nie da dla jaj ;/ wiec oryginał
    jednak wymiata i tak poza tym co to ten klawisz zbindowany? :P ;/
    [you:e160c2cc3b] lubisz mnie? luuuubisz

  8. #8
    Junior Member
    Dołączył
    Tue Nov 2007
    Przegląda
    Głuchołazy
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez muchol2
    tak poza tym co to ten klawisz zbindowany? :P ;/
    to chodzi o to ze jak napszyklad wezmiesz spider mana to musisz zbindowac klawisz czyli "bind" "klawisz jakikolwiek" "+power1"
    A boty da sie dodawac bo ja gram normalnie z "Zbotami"

  9. #9
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Dec 2007
    Przegląda
    Ruda Śląska
    Posty
    417
    No spoko mod i da sie nawet dac podboty więc mozna z botami grac ale i tak wole normalny amx albo normalnego Cs ;]
    [img]http/img43.imageshack.us/img43/2823/abhorblaubc2betauserbar.jpg[/img]
    [img]http/i183.photobucket.com/albums/x89/Mackkdaddy5545/Signatures/NatesNaruto.png[/img]

  10. #10
    Senior Member
    Dołączył
    Mon Jan 2008
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    228
    Szczerze...
    Lubie Mody Ale Akurat SHM lipa taka jak trzeba... .
    __________________________-
    [shadow=green:acbb30f0ec]muchol kto ty?[/shadow:acbb30f0ec]
    [you:b2849429d0]...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Super CoD mod
    Przez noox123 w dziale Serwery CS 1.6
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-12-2010, 20:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •