Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: BAN (Indiana Jones:)

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Sep 2009
    Przegląda
    chorzów
    Posty
    6

    BAN (Indiana Jones:)

    Dostałem nie słusznego bana za to że zrobiłem skana w skrzynie i za 2 strzalem byl head shot gracz sie poskarzyl ze mam WH...
    Admin mi nie zrobil zadnych zdjec(dowodow) i dostalem bana permamentnego...
    Indiana Jones
    IP : 89.25.224.105
    Data : 23.09.09r.
    Admin : nie pamietam...
    Prosze o spor tego bana i odwolanie go dziekuje...

  2. #2
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Nov 2008
    Przegląda
    kostrzyn
    Wiek
    30
    Posty
    864
    Nie był to skan, tylko na kabulu myślałes że ct jest przed skrzynką a tak naprawde był za skrzynka, a masz wh bo jak biegłeś to szybko odwróciłes sie do tyłu i strzeliłes w skrzynkę dość dużą i zabiłeś ct po czym stanąłeś w miejscu bo pewnie wyłączałeś wh.... chyba nie wiesz ale admin ma esp na spekcie więc ban zostaje.... Póżniej dołącze ssa z miejscem w którym się to stało... Ja podejmuje jako admin szybko decyzje i żadko się mylę...przykro mi ale sam się skazałes na perma..
    Strzeżcie się hardcorów bo nie wiadomo czy i tobie [you:a262f41187] nie urwą od internetu
    Muzyka reggae na wszystko pomaga

    [you:a262f41187] Pozdrawiam

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Sep 2009
    Przegląda
    chorzów
    Posty
    6
    NIE MAM WH NIE MASZ DOWODU?

    [ Dodano: 23-09-09, 19:55 ]
    Stanołem by napisać:
    LOOL SKAN I HS

    [ Dodano: 23-09-09, 19:56 ]
    To nie wolno skana ZROBIC poprostu myslalem czy ktos tam jest strzelilem raz i drugi i zabilem no logiczne?

    [ Dodano: 23-09-09, 19:57 ]
    Powiem tak...Juz raz tam zabilem tego gracza to pomyslalem ze znowu tam bedzie to skan to bylo po pierwsze po drugie nie macie ss'ow ze mam wh Wiec?

    [ Dodano: 23-09-09, 19:58 ]
    Dodam jeszcze ze mozecie tracic graczy przez takie BaNoWaNiE nie winnych ludzi....Wiem ze kazdy moze miec cheata w folderze ale to nie znaczy ze ja go mialem wlaczonego i dalej bede za tym ze ZADEN Z ADMINOW grajacy wtedy na de_kabul nikt mi nie zrobil ss'a...

    [ Dodano: 23-09-09, 19:58 ]
    To jak?

    [ Dodano: 23-09-09, 20:01 ]
    Nie musisz mi tlumaczyc co Admin robi i ma robic i co ma na specie bo bylem nie raz nie dwa ani nie trzy razy adminem...Wiele razy nim bylemTak samo dostalem bana na 240min za to ze napisalem : Kurw*a admin...Juz zaczolem pisac ze koles ma cheaty i dostalem bana powod: obraza admina...napisalem to poniewaz bylem zdenerwowany ze gracze niektorzy cheatuja bo widac grac nie umieja to musza sie uczyc poprzez "wspomagacze"

    [ Dodano: 23-09-09, 20:02 ]
    Cytat Zamieszczone przez korni007
    Nie był to skan, tylko na kabulu myślałes że ct jest przed skrzynką a tak naprawde był za skrzynka, a masz wh bo jak biegłeś to szybko odwróciłes sie do tyłu i strzeliłes w skrzynkę dość dużą i zabiłeś ct po czym stanąłeś w miejscu bo pewnie wyłączałeś wh.... chyba nie wiesz ale admin ma esp na spekcie więc ban zostaje.... Póżniej dołącze ssa z miejscem w którym się to stało... Ja podejmuje jako admin szybko decyzje i żadko się mylę...przykro mi ale sam się skazałes na perma..
    [glow=red:e2186845af][/glow:e2186845af]POWTORZE OSTATNI RAZ WIEM ZE JESTES ADMINEM SZANUJE TO ALE NIE MASZ DOWODU...




    Czekam na unban.

  4. #4
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Nov 2008
    Przegląda
    kostrzyn
    Wiek
    30
    Posty
    864
    1.Nie zabiłeś ani nie strzelałeś w tą skrzynie we wcześniejszych rundach..
    2. Nie saknowałeś tylko perfidnie po obrocie 180 stopni oddałeś 4 strzały...
    3.Do odwrócenia się skłoniło cię to że zauważyłeś przy pomocy wh ct i myślałeś że jest za skrzynką bo bardzo się speszyłeś jak zorientowałeś się że był za skrzynką...
    4.Dołączam ssa z miejscem zdarzenia-------->[img]http/img121.imageshack.us/img121/531/dekabul0001.png[/img]
    5.Proszę o koemntowanie przez innych adminów...dodam jeszcze że ban był na cfg jak byście chcieli odbanować
    6.Nie upieram się żebyś miał tego bana bo nie na tym rzecz polega ale to jest obowiązek admina...
    Edit:
    Nigdy nie widziałem żebyś się wyróżniał na serwerze i grzeszył skillem... skan to ostrzeliwanie np. skrzynki a nie 4 pewne strzały w ct za skrzynką gdzie zadko się skanuje... zanim dałem bana to długo ci.ę oglądałem
    Strzeżcie się hardcorów bo nie wiadomo czy i tobie [you:a262f41187] nie urwą od internetu
    Muzyka reggae na wszystko pomaga

    [you:a262f41187] Pozdrawiam

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Sep 2009
    Przegląda
    chorzów
    Posty
    6
    Ok niech Ci bedzie ale teraz mnie wkurzyles DAJ MI ZDJECIE JAK WIDZIALEM PRZEZ SCIANE...ok dam Ci przyklad na cs_alpin skanowalem w domku i zabilem 2 GRACZY Onyxa i SilverProtecta i 2 hsy byly i jakos bana nie dostalem ze wielce WH mialem ...
    1 nie macie dowodu ze mialem wh
    2 przyznaje sie oddalem te 4 strzaly:P ale 2 byly celne
    3 odwrocilem sie nie o 180 stopni zawsze tam patrze
    4 juz tam na war3 nie raz zabijalem ct to juz wiem z doswiadczenia
    5 cs'a gram okolo 3 lat wiec wiem gdzie mam skanowac
    6 mialem przerwe i juz nie mam formy... pasuje?
    7 DAJCIE MI DOWOD JAK WIDZE PRZEZ SCIANE ZE WIDZIALEM TEGO CT??




    Czekam na unbana...Stracicie graczy...

    [ Dodano: 23-09-09, 20:39 ]
    ***** MAC DAJCIE UNBANA ALBO ***** DOWOD BO MNIE WKURWIACIE!!

  6. #6
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Nov 2008
    Przegląda
    kostrzyn
    Wiek
    30
    Posty
    864
    Nie ma dowodu bo po tym jak go zabiłeś to stanęłeś w miejscu i od ego czasu już nie szło ci tak jak na początku więc ssy by nic nie wykazały a na demko było za późno... nie róbmy OT tylko czekajmy na wypowiedź kogoś trzeciego.. Gdybyś zasługiwał na unbana to nie robił byś afery i płakał mi tu jak dziecko.... poczekajmy....
    Strzeżcie się hardcorów bo nie wiadomo czy i tobie [you:a262f41187] nie urwą od internetu
    Muzyka reggae na wszystko pomaga

    [you:a262f41187] Pozdrawiam

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Sep 2009
    Przegląda
    chorzów
    Posty
    6
    STRZELILEM 4 RAZY 2 RAZY TRAFILEM WIEM GDZIE MAM CELOWAC JAK KOLES KAMPI TO LOGICZNE ZE KUCA TO PROSTY I LOGICZNY STRZAL SKANOWNY W SKRZYNIE CZEGO NIE ROZUMIESZ W TYM ZDANIU???NIE MA DOWODU BANA NIE POWINNO BYC PROSZE O WLACZENIE SIE ROWZNIEZ INNYCH ADMINOW!!!

    [ Dodano: 23-09-09, 20:41 ]
    Ja bede czekal nadal na unban PROSZE O WLACZENIE SIE KOGOS TO TEGO TEMATU!!!! MA MOZE KTOS SS'Y ALBO DEMKO??

    [ Dodano: 23-09-09, 20:43 ]
    NO WLASNIE SSY BY NIC NIE WYKAZALY CZYLI POPROSTU NIE MIALEM WH!!!

    [ Dodano: 23-09-09, 20:44 ]
    Widac gdy gram to mi nie idzie najlepiej a ja se ogladam filmiki i na pustych mapach ogladam miejsca na kampienie to juz z 3 LAT doswiadczen wiem gdzie co i jak...jak chcecie to se nagrywajcie demka od nie wiem od poczatku wejscia na serv do wyjscia... admin nie masz dowod ban nie sluszny... ssy by nic nie wykazaly sam sie przyznales czyli wh nie mialem

    [ Dodano: 23-09-09, 20:45 ]
    Ale ja nie mam zamiaru czekac tak zwane "2 lata" na unbana...nie bede czekal dluzej niz 3 dni na unban

    [ Dodano: 23-09-09, 20:55 ]
    DOLACZY SIE KTOS?

  8. #8
    Member
    Dołączył
    Thu Sep 2009
    Przegląda
    KIelce
    Posty
    35
    Po 1... Stracimy graczy jak bedziemy trzymac takich debili jak ty... jak tylko ktos Cie zabije to zaczynasz płakac, wyzywac go, krzyczec ze ma WH...
    Po 2 Warn na forum za spam..
    Po 3 Korni to bardzo dobry admin i ma do tego prawo
    Po 4 Tez oglodalem Cie jak grasz i bylem pewny ze cos masz..
    Po 5 ten SS to jest dowod jak napierdalasz na skrzynie bo myslisz ze ktos przed nią STOI !
    Po 6 Do dołaczyc do spamu to moze twoj kolega.. jezeli takie dziecko jak ty je ma...
    Po 7 Łaski bez... Niepotrzeba nam takich graczy jak ty... A twoje komentarze typu
    Kod:
    Ale ja nie mam zamiaru czekac tak zwane "2 lata" na unbana...nie bede czekal dluzej niz 3 dni na unban
    Prowokuje wiesz ?
    Więc Pozdro & Poskacz

  9. #9
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Nov 2008
    Przegląda
    zza Ściany
    Posty
    286
    Korni jest bardzo dobrym Adminem i miał prawo do tego by go zbanować za czita. Jednak miał też obowiązek zebrać jakieś dowody co do tego czita, bo ten SS na prawdę niczego nie pokazuje.

    Jednak powinniśmy wierzyć Korniemu i myślę, iż ten gracz powinien na BL trafić.

    PS. Diesel nie kradnij tekstów Voltowi ;D

  10. #10
    Senior Member
    Dołączył
    Sat Nov 2008
    Przegląda
    masz zioło =o ?
    Posty
    525
    Cytat Zamieszczone przez Regulamin wstawiania screenshotow
    Screenshot/demko: - każdy admin przed zbanowaniem jest zobowiązany do zrobienia screenshota lub demka specjalnym do tego pluginem.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •