Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: ban Kozak to sie zaczyna robic meczace

  1. #11
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Aug 2009
    Przegląda
    Krosno
    Posty
    24
    qrde nie mam czitow ale jak macie podejrzenia do tego demka to sie ciesze ze nagraliscie jak mi szlo tak srednio bo jak mam dobry dzien to robie crazy rzeczy a to z granatami jest tak ze czesto poprostu na wyczucie tz jak znam mapke to wiem ze jak cos tam uslysze czy zobacze jak ktos przechodzil to wale w ciemno , a noz cos sie trafi

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez Kozak1986
    qrde nie mam czitow ale jak macie podejrzenia do tego demka to sie ciesze ze nagraliscie jak mi szlo tak srednio bo jak mam dobry dzien to robie crazy rzeczy a to z granatami jest tak ze czesto poprostu na wyczucie tz jak znam mapke to wiem ze jak cos tam uslysze czy zobacze jak ktos przechodzil to wale w ciemno , a noz cos sie trafi
    a jak ci do dupy idzie to czity włanczasz ?

  3. #13
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Oct 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    2,021
    Opanujcie słownictwo -.- .

    Fiato dostajesz ostrzeżenie słowne/pisemne , a Ty mac3k jak Ci się nie podoba to co tu jeszcze robisz ...?

    Usuwam te 2 zbędne posty .
    "Musimy pamiętać ,że po nocy słońce na nowo wschodzi"
    [img]http/img22.imageshack.us/img22/403dill1.jpg[/img]

  4. #14
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Aug 2009
    Przegląda
    Krosno
    Posty
    24
    mi nigdy do dupy nie idzie a ty sliver WYLUZUJ

    POZDRO POCWICZ

  5. #15
    nie wyluzuje bo to wszytko wiesz i mnie to wkurza -.- gdzie się nie przykampie humane ledwo cie zobaczę już bania od ciebie leci a ty oczywiście "gogle od boga" i wszystko wiesz...
    po prostu nawet nie chce mi się twojego demka oglądać bo ja swoje wiem i zdanie nie zmienię cziterze -.-

  6. #16
    Senior Member
    Dołączył
    Sat Nov 2008
    Przegląda
    masz zioło =o ?
    Posty
    525
    Jak mu się dziś na spec przyglądałem, doszedłem do wniosku że gra na haxach ;] po obejrzeniu dema z tego tematu dalej tak twierdzę.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •