Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: [skarga] PRZEMO

  1. #1
    Member
    Dołączył
    Thu Aug 2009
    Przegląda
    cie zabilem?
    Posty
    57

    [skarga] PRZEMO

    nick maciek
    data przed chwilka
    opis: to jakas kpina!! przemo mnie osadzal o czity mowie zrob ss krec demko a on ze ok... po kilku razach jak go zabilem zdenerwowal sie i dal mi bana "czitujesz" a nie zrobil mi zadnego ss ani demka?!
    ps: h@ zobacz komu rozdajesz admina bo tacy ludzie jak przemo nie powinni nigdy go dostac!! za to ze go zabilem kilka razy mnie banuje!? i powiedzial jeszcze jak co to pisz na forum! zal mi cie przemo!

    [ Dodano: 03-09-09, 11:13 ]
    wielki -------- dla tego admina! street zastanow sie dobrze czy mnie powinnienes zabrac przemowi admina, nic do niego nie mialem do tego czasu ale po dzisiejszej akcji widac ze nie jeden czlowiek po moim dzisiejszym doswiadczeniu zmienil by serwer!! zostalem zbanowany tylko dlatego ze przemo powiedzial sobie czitujesz? masz jakies dowody przemo! mowilem ci ze nic nie mam a ty co>? mogles chociaz zrobic mi ss !! lub nagrac demko mowiles ze masz demko to wstaw je na forum! i zobaczysz ze jest czyste!

    [ Dodano: 03-09-09, 11:27 ]
    a oto przemo demo sam ocen
    http/odsiebie.com/pokaz/5256484---a1fe.html

  2. #2
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Sep 2008
    Przegląda
    Sląsk
    Posty
    420
    Masz nagrane Demko wstaw je na Forum i tyle.

    [ Dodano: 03-09-09, 11:28 ]
    Poczekaj na decyzje z góry sorki za opóźnienie w graniu.
    Czasami i tak jesteśmy za DOBRZY

    PRZEMO

  3. #3
    Member
    Dołączył
    Thu Aug 2009
    Przegląda
    cie zabilem?
    Posty
    57
    yyyy juz jest ?

    [ Dodano: 03-09-09, 11:29 ]
    jaka decyzje? napisz co o nim myslisz a pozniej inni admini sie wypowiedza! ty mnie zbanowales twoja decyuzja!

  4. #4
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Sep 2008
    Przegląda
    Sląsk
    Posty
    420
    Poczekaj na wypowiedż Streeta, Dilla albo Knife Mana czy SaveD sorki za te utrudnienie.
    Czasami i tak jesteśmy za DOBRZY

    PRZEMO

  5. #5
    Member
    Dołączył
    Thu Aug 2009
    Przegląda
    cie zabilem?
    Posty
    57
    napisz przemo jak to dla ciebie wyglada pozniej wejda inni admini i tez powiedza! nie chce by ostatnia sytuacja sie powtorzyla ze oddalem demko bylo czyste a na pozwolenie na gre czekalem caly tydzien! prosze o szybsza decyzje!

    [ Dodano: 03-09-09, 11:32 ]
    ale napisz co ty o tym myslisz!! bo oni pozniej mowia ze czekam na decyzje tego kto banowal! napisz tylko czy czyste czy brudne dla ciebie jest te demko

  6. #6
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Sep 2008
    Przegląda
    Sląsk
    Posty
    420
    Według mnie grasz podejrzanie dlatego nagrałem Demko takie moje zdanie.
    Czasami i tak jesteśmy za DOBRZY

    PRZEMO

  7. #7
    Member
    Dołączył
    Thu Aug 2009
    Przegląda
    cie zabilem?
    Posty
    57
    "Według mnie grasz podejrzanie dlatego nagrałem Demko takie moje zdanie." to dlatego dalem demko i teraz mozesz sie wypowiedziec czy jest podejrzane czy nie ! wlasnie o to chodzi! wiec sie wypowiedz a jak sie nie umiesz wypowiedziec na temat tego demka to po co je nagrywasz ? i banujesz?

    [ Dodano: 03-09-09, 11:38 ]
    a obejzales chociaz te moje demko ?

  8. #8
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Sep 2008
    Przegląda
    Sląsk
    Posty
    420
    Nie jest czyste.
    Czasami i tak jesteśmy za DOBRZY

    PRZEMO

  9. #9
    Member
    Dołączył
    Thu Aug 2009
    Przegląda
    cie zabilem?
    Posty
    57
    "Nie jest czyste." Wow 0.o jak to nie jest czyste to nie wiem jak musi grac street czy meli! to byl dopiero poczatek rozkrecalem sie a ty mnie banujesz i ucinasz skrzydla? moze jakis inny admin z wiekszym doswiadczeniem sie wypowiedziec? ja widzialem te demko przed chwilka i macie te zatrzymania xD teraz dopiero zauwazylem o co wam chodzi z tymi zatrzymaniami ale na tym demko byly tylko jak cos pisalem... czekam sprawiedliwy werdykt a pozatym na demku jak bym czitowal to chyba bylo by wiadc jakies wh lub aimy ? czy demka to nie dotyczy ?

    [ Dodano: 03-09-09, 11:56 ]
    ostatnia moja uwaga na przyszlosc przemo! - jak nie potrafisz samodzielnie ocenic demka to zostan przy robieniu ss! bo ludzie przez takich jak ty czekaja piozniej po kilka dni do wyjasnienia sprawy a ty sobie mozesz grac dalej to jest nie sprawiedliwe dlatego jak mozecie to niech to ktos szybko wyjasni

  10. #10
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Feb 2009
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    332
    No chyba se jaja robisz? Już raz cie banowałem i nic na SS nie było ale tutaj co nieco widać.... Tak jak PRZEMO stwierdzam, ze demo nie jest czyste.
    [img]http/netshoot.pl/statystyki/duzy/91.210.129.225-27045/[/img]

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [Theme] php by przemo
    Przez Sasek666 w dziale Pracownia Graficzna
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-07-2008, 08:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •