Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: [SKARGA] DALKAN

  1. #1
    Member
    Dołączył
    Thu Aug 2009
    Przegląda
    cie zabilem?
    Posty
    57

    [SKARGA] DALKAN

    nick maciek
    data przed chwila
    opis ban od dalkana wroc za 30 min jak sie ograniesz wkurzasz pol serwa!
    jaki z ciebie typ nie wiem czy jestes slepy czy co ale ludzie caly czas posadzali mnie o wh a ty nic mogles chodziaz dac im gada a slyszalem tylko maciek wh maciek aim to pisalem takk mam 10 aim 15 wh a on mnie banuje zebym sie ogarnol ? sam sie ogarnij i zacznij byc sprawiedliwy a nie leciesz w kulki jak m&ms

  2. #2
    Senior Member Awatar Dalkan
    Dołączył
    Tue Dec 2008
    Przegląda
    Siemianowice
    Posty
    214
    mac3k
    słuchaj wchodzisz na serwer co chwile gadasz od rzeczy spamujesz.. dostałeś bana z powodem wyjaśnij na forum chodzi mi o podszywacza a zanim napisałeś posta wszedles 5 razy na serwer... co chwile spamujesz może widziałem ze 2 teksty typu on ma aima albo wh. Pomimo upomnień Ty i tak wchodziłeś na serwer.. coś tu chyba nie halo... dostałeś bana za ogólny spam bo jak można grac jak co chwile "maciek" spamuje na chacie.. nie wiem czy wiesz ale to przeszkadza..
    a następnie jak bys nie wiedział to komenda amx_gag nie działa ;]
    a jeszcze jedno z tego co widzę na forum dalej nie ma wypowiedzi Streeta który Ci pozwala grać...

  3. #3
    Member
    Dołączył
    Thu Aug 2009
    Przegląda
    cie zabilem?
    Posty
    57
    no nie ma ale dlaczego mial bym nie grac skoro oddalem ssy i demka i sa czyste? kazdemu kto oddaje ssy musi street pozwalac grac? chyba nie wiec o co ci chodzi! a po 2 to nie bylo tak jak mowisz! jakis typ chyba [d c] sprill czy jakos tak spamowal i naduzywal mikro posodzajac mnie o czity! jak z nim nic nie zrobiles to dlaczego ja nie moglemm? zanim zaczniesz cos o mnie pisac to zastanow sie czy wszystko zrobiles prawidlowo! skoro inni moga mnie oskarzac o czity to dlaczego ja nie moge pisac ze oni maja aima albo wh jak nic sobie nie robisz ze oni tak pisza!

  4. #4
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Dec 2008
    Przegląda
    Brodnica
    Posty
    1,209
    dobra po co ciagniecie ta klotnie dalej?? odczekasz kare 30minut wejdziesz na serw i po problemie
    nikt nie jest idealny
    [img]http/img231.imageshack.us/img231/3645/sygnaf.jpg[/img]

  5. #5
    Member
    Dołączył
    Thu Aug 2009
    Przegląda
    cie zabilem?
    Posty
    57
    ok pokasujcie juz te posty! ja wysle kolejny raz do streeta pw moze tym razem sie uda

  6. #6
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Oct 2008
    Przegląda
    te pytanie ??
    Posty
    175
    jeżeli chcesz grac maciek to graj .... jeśli nie masz czitow to super... ale nie musisz się bulwersować za każdym razem jak ktoś mówi aim wh i tym podobne ... każdy to przeżył na tym serwie. Najlepiej ignorować i nic nie mówić taka moja rada a na podszywacza poradzi jedynie street... lecz ona ma swoje życie i ważniejsze sprawy cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość
    [img]http/img12.imageshack.us/img12/3969/czejen.jpg[/img]
    Potrzebujesz mojego kontaktu?? oto i on :
    GG: 7340504
    chociaż łatwiej mnie złapać na Gtalku: czeejen@gmail.com

  7. #7
    Senior Member Awatar Dalkan
    Dołączył
    Tue Dec 2008
    Przegląda
    Siemianowice
    Posty
    214
    Po pierwsze dziwne bo nic nie słyszałem żeby ktoś coś mówił przez mic. do ciebie...
    Po drugie jak masz czekać to czekasz a nie wbijasz na serwer...
    Tyle z mojej strony na pewno przed Tobie sie tłumaczyć nie będę.
    A jak zobaczę Ci na serwerze to dostajesz bana na zjechany ryj na 0 czyli perma którego żaden admin Ci nie ściągnie.. masz czekać na wypowiedz Streeta koniec kropka.

  8. #8
    Member
    Dołączył
    Thu Aug 2009
    Przegląda
    cie zabilem?
    Posty
    57
    ty mnie zbanowales na 30 min odczekalem te 30 min wiec wbijam na serwer bedzie street to mi zarejstruje nick bo admin ktory mnie zbanowal za ss to byl galardo i zobacz sobie na poczatku tego postac co napisal ! ss czyste unban mozna grac ! odczekalem tydzien i tak nie wiem za co ale odczekalem skoro nie czitowalem grac moge!

  9. #9
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Dec 2008
    Przegląda
    Brodnica
    Posty
    1,209
    ej dalkan mowie ci grac moze ale musi odczekac 30 minut narazie nie ma zadnych dowodow zeby mial wspomagacze wiec niech gra
    nikt nie jest idealny
    [img]http/img231.imageshack.us/img231/3645/sygnaf.jpg[/img]

  10. #10
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Oct 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    2,021
    Wy się "kłóciliście" prawie godzinę ,a w ten czas ban minął .

    Zamykam
    "Musimy pamiętać ,że po nocy słońce na nowo wschodzi"
    [img]http/img22.imageshack.us/img22/403dill1.jpg[/img]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •