Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: podszywacz wchodzi na moj nick!

  1. #1
    Member
    Dołączył
    Thu Aug 2009
    Przegląda
    cie zabilem?
    Posty
    57

    podszywacz wchodzi na moj nick!

    wszedlem na serwer zeby zobaczyc kto gra zrobilem serwer viev info i patrze ze gra maciek! to moj nick a jakis typ na niego wchodzi!! prosze cos z tym zrobic!

    [ Dodano: 27-08-09, 11:28 ]
    nie jestem pewien ale na 90% tym podszywaczem byl meLi... mam tylko pierwsze 3 cyfry z ip podszywacza i te same pierwsze 3 cyfry mial admin meLi.. nie wiem po co wchodzisz na moj nick, czy chcesz mi staty popsuc czy grasz na moim nicku na czitach zeby mnie banowali ale ogarnijcie sie! jak ja wbijam na serwer to odrazu sa jakies wonty a admini jeszcze bardziej podludzaja sytuacje zamias nad nia zapanowac! jezeli sytuacja na serwie sie nie zmieni przestane z wami grac bo zamiast czerpac z gry przyjemnosc to tylko sie wkurw**m z jakimi dziecmi mam doczynienia!!! nie mowie tu o wszystkich adminach nie bede tez wymieniac ale h@ bedzie dostawac odemnie demka z nagraniami jak niektorzy admini sie zachowuja grajac na serwie

  2. #2
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Oct 2008
    Przegląda
    te pytanie ??
    Posty
    175
    Proponuje rozwiązać sytuacje poprzez rejestracje nicka .... Napisz PW do streeta on ci zarejestruje nick i po sprawie .... Ty masz wkoncu zmienne czy stale IP ??
    [img]http/img12.imageshack.us/img12/3969/czejen.jpg[/img]
    Potrzebujesz mojego kontaktu?? oto i on :
    GG: 7340504
    chociaż łatwiej mnie złapać na Gtalku: czeejen@gmail.com

  3. #3
    Member
    Dołączył
    Thu Aug 2009
    Przegląda
    cie zabilem?
    Posty
    57
    ja mam zmienne ip ale pisalem juz do steeta kilka pw o rejstracje ale jakos nie moge sie doczekac

  4. #4
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Dec 2008
    Przegląda
    Brodnica
    Posty
    1,209
    ahhaha po co maciek oskarzasz admina o takie cos podaj zakres ip to sprawdzimy czy to jego

    po 2 jesli sie orientuje meLi ma stale ip a to znaczy ze nikt nie ma juz takiego jak on wiec chyba twoja proba udupienia admina nie wyjdzie
    nikt nie jest idealny
    [img]http/img231.imageshack.us/img231/3645/sygnaf.jpg[/img]

  5. #5
    Member
    Dołączył
    Thu Aug 2009
    Przegląda
    cie zabilem?
    Posty
    57
    infi robisz z kogos idiote? nie bylo meliego jak admin wywalil tego macka podszywacza to po 3 min odrazu meli wbil na serwre! nie mowe ze to on ale mogli byscie bardziej pilnowac tego! bo jak ja wchodze na serwer i chce sobie pograc to zawsze cos jest nie tak a jak jest podszywacz to go niekt nie banuje! a o rejstarcji nikcu juz pisalem pw do streeta ale od tygodnia pozostalo to bez odpowiedzi

  6. #6
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Dec 2008
    Przegląda
    Brodnica
    Posty
    1,209
    ty naprawde jestes glupi czy czytac nie umiesz?? mowie daj zakres ip a ja ci dam ip meLiego i mowie ci ze na 100% to nie on

    po 2 jaki by mial powod?

    tu masz ip admina meLi 85.202.39.210
    nikt nie jest idealny
    [img]http/img231.imageshack.us/img231/3645/sygnaf.jpg[/img]

  7. #7
    Member
    Dołączył
    Thu Aug 2009
    Przegląda
    cie zabilem?
    Posty
    57
    a ty jaki jestes? nie umiesz czytac? pisalem ze mam tylko trzy pierwsze cyfry a to duzo nie daje! jak znowu go zobacze to wam podam ip! do meliego nic nie mam widze ze umie grac tylko ze wkurwi888a mnie to jak gram i ciagle jakis bot mnie oskarza o czitowanie!
    a i tak wiem kto to meli wiec go tak nie bron! i domyslam sie ze tego bana co dostalem to zrobil mi ktos na zlosc!

  8. #8
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Dec 2008
    Przegląda
    Brodnica
    Posty
    1,209
    ja go nie bronie tylko po co oskarzasz bez dowodu ludzi

    ciebie denerwuje jak wyzywaja cie od czitow bez dowodow a wyzywasz meLiego od podszywaczy a nie masz dowodu

    koniec sprawy
    nikt nie jest idealny
    [img]http/img231.imageshack.us/img231/3645/sygnaf.jpg[/img]

  9. #9
    Member
    Dołączył
    Thu Aug 2009
    Przegląda
    cie zabilem?
    Posty
    57
    okej juz po sprawie ja bede teraz bardziej cierpliwy i zaczne krecic demka z moja gra za kazdym razem co bede wbijac na serwer krece demko i pozniej jak bedzie jakis problem to bede wstawiac demka na forum

  10. #10
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Dec 2008
    Przegląda
    Brodnica
    Posty
    1,209
    wiesz ja zanim dostalem adma mialem ogolnie robione z 15 razy ss i 10dem (gralem duzo na fejkach) ale teraz juz jest luz
    nikt nie jest idealny
    [img]http/img231.imageshack.us/img231/3645/sygnaf.jpg[/img]

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Czemu jak postawie serw to nikt nie wchodzi??
    Przez NIKE w dziale Problemy z CS 1.6
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-05-2008, 01:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •