Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz aby Seele zostal H@ serwera Zombie?

Głosujących
12. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK ! potrzeba nam takiej osoby !

    5 41.67%
  • NIE ! wystarczy mi war3 !

    7 58.33%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Proponuje...

  1. #1
    Senior Member
    Dołączył
    Sat Oct 2008
    Przegląda
    MaTriX
    Posty
    615

    Proponuje...

    Witam
    Proponuje Aby... Funkcje pelnienia H@ serwera Zombie objął ponownie Seele, moze i byly z nim problemy itp. ale serwer byl w ruchu, prawie caly czas byl full, grali na nim ludzie a teraz ? teraz tą funkcje pelni Street, który jest juz H@ serwera War3, i jak wszyscy wiemy teraz niema za duzo czasu na jeden serwer a co dopiero na 2... a do tego ten 2 (zombie mod) potrzebuje mocnego kopa ktorego moze nam zapewnik jedynie seele, widac ze sie ogarnął nieobraza innych ludzi itp. jest spokojny i wiem ze jedynie on na calym csp moze ogarnąć ten serwer,moze i byly z nim problemy ale to bylo i minelo,
    kazdy ma gorsze dni,

    ex0n sam dobrze wiesz ze tylko on da rade, zresztą ciebie nigdy niewidac zebys udzielal na forum a szczegolnie w sprawach serwera, moze i bierzesz sie za niby najwazniejsze rzeczy czyli hosting itp. ale niewiesz jak jest na csp... mamy jedynie serwer war3, inne ? to nie serwery...

    Dlatego Proponuje Seele, wiem ze on potrafi sie ogarnąć... pamietacie ile gralo ludzi ? a teraz jak na pustyni...
    "Z rąk tchórza twe życie tak krótkie przerwane ...twa duma i honor w pamięci zostanie"
    [img]http/i44.tinypic.com/2ivjrjm.png[/img]

  2. #2
    Senior Member
    Dołączył
    Fri Dec 2008
    Przegląda
    Kraków/Niepołomice
    Posty
    253
    Mam mieszane uczucia co do tego ... a zapytałeś może Stree-ta czy się zgadza na taką ankietę itp. bo jeśli tak to ok ale jeśli nie to trochę nie wporządku wobec niego ... Narazie się wstrzymam i zobaczę co inni mają na ten temat do powiedzenia :P
    [img]http/www.falcon_pl.republika.pl/csportal/awar3.jpg[/img]

  3. #3
    Senior Member
    Dołączył
    Sat Oct 2008
    Przegląda
    MaTriX
    Posty
    615
    A co street moze sie zgadzac ? niewidze zeby poswiecal temu serwerowi czasu wiec ? niewidze innego wyjscia.
    niemowcie ze street sie zajmie tym serwerem niedlugobo to nic nie da, bo zajmuje sie nim juz od miesiaca
    "Z rąk tchórza twe życie tak krótkie przerwane ...twa duma i honor w pamięci zostanie"
    [img]http/i44.tinypic.com/2ivjrjm.png[/img]

  4. #4
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Oct 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    2,021
    Nie wiem co o tym myśleć lecz nasza sieć serwerów CSP musi się na prawdę wziąć do roboty i poprawić nasze statystyki serwerów . Jutro będę jakoś bardziej osiągalny i zrobię wszytko co w mojej mocy ,żeby coś poszło na serwerze FFA , bo jak zauważyłem i to jest bardzo trafna uwaga to jeżeli ludzie widzą ludzi na serwerze to grają i to powie nie jeden z Was ,tak więc trzeba się za to wziąć .

    Pozdrawiam .
    "Musimy pamiętać ,że po nocy słońce na nowo wschodzi"
    [img]http/img22.imageshack.us/img22/403dill1.jpg[/img]

  5. #5
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Nov 2008
    Przegląda
    kostrzyn
    Wiek
    30
    Posty
    864
    Tak trzeba z tym serwerem wkoncu zrobić porządek a tak owe porządki najlepiej zrobi seele^
    Pozdrawiam
    Strzeżcie się hardcorów bo nie wiadomo czy i tobie [you:a262f41187] nie urwą od internetu
    Muzyka reggae na wszystko pomaga

    [you:a262f41187] Pozdrawiam

  6. #6
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Dec 2008
    Przegląda
    Brodnica
    Posty
    1,209
    ja powiem tyle w tym teamcie?? Diesel ty czlowieku chociaz wiesz co seele odpier...dalal na forum i na serwie wobec streeta i innych??

    ja ogolnie do seele nic nie ma, dla mnie on jest wporzadku, ale watpie ze po tych akcjach dadza mu znow serwa
    nikt nie jest idealny
    [img]http/img231.imageshack.us/img231/3645/sygnaf.jpg[/img]

  7. #7
    Senior Member
    Dołączył
    Fri Oct 2008
    Przegląda
    Brzeg
    Posty
    233
    Seele sam napisał że "jest dzieckiem które lubi się bawić serwerami" tzn, je rozpierdzielać.
    Więc nie wiem czy to jest odpowiednia osoba. Wstrzymuje się od głosu w ankiecie..
    Według mnie ten ZM i tak nie wypali bo mało komu się podoba taki mod, tak mi się bynajmniej wydaje. Już więcej ludzi by pewnie wolało ffa lub tp z prawdziwego zdarzenia. W tym problem że średnio co drugi dzień serwer pada i jak tutaj ściągnąć kogoś do grania?

  8. #8
    Senior Member
    Dołączył
    Sat Oct 2008
    Przegląda
    MaTriX
    Posty
    615
    Post od selera, bo nie ma dostępu do tego działu.

    Ciesze się, że w końcu ktoś wpadł na ten pomysł, bo już spamowałem o to shoutbox i exona

    Cytat Zamieszczone przez dill
    tak więc trzeba się za to wziąć
    tak mówicie odkąd mnie usunęliście, macie wielkie plany, a robota daleko w polu.


    Cytat Zamieszczone przez mroziu
    Według mnie ten ZM i tak nie wypali bo mało komu się podoba taki mod, tak mi się bynajmniej wydaje.
    O ile mnie pamięć nie zawodzi, to gdy ja miałem head admina, grało 16-20 osób non toper, a ostatnie osoby wychodziło o 2-3 w nocy.
    Grało na ZM więcej ludzi niż na wc3.

    Cytat Zamieszczone przez mroziu
    W tym problem że średnio co drugi dzień serwer pada i jak tutaj ściągnąć kogoś do grania?
    Jedni potrafią zapanować nad padającym serwerem inni nie. Mi zajęło 3 dni wyeliminowanie 14 błędów standardowych plików + nowych binarek.
    Po tym serwer nią padł ANI RAZU, do chwili jak zrobiliście format ftp, za który mnie winićnie możecie....wystarczyło usunąć jedną linike banip 0.0.0.0 - zakres całego świata



    Jest jeszcze jedna uwaga z mojej strony. Prowadziłem serwer twardą ręką, jak mi się ktoś nie podobał, to wypierdalał, żeby nie niszczył klimatu na serwerze tak jak to się dzieje od wielu miesięcy na wc3. Serwer zdążył posiąść swój klimat, tak więc wielu ludzi przyciągał.
    Exon raz napisał, że prowadziłem go i traktowałem jako swoją fortece....i nie zaprzeczam temu, bo serwer trzeba prowadzić z pomysłem, głową, ale również trzeba podejmować ważne decyzje, eliminując złych graczy dla dobra serwera.


    Podsumowując, chętnie zajmę się ponownie ZM, w miesiąc zapewniam 20/20 graczy online.
    Jeżeli dostanę drugą szanse będę zadowolony, jednak styl prowadzenia serwera zostaje jaki był.
    Coś za coś, albo gra każdy śmieć i jest 6/20 albo grają zajebiści ludzie i jest 20/20.

    i fajnie by było jakbyście przenieśli temat do jakiegoś działu gdzie mam wgląd


    Pozdrawiam,
    Seele ^
    "Z rąk tchórza twe życie tak krótkie przerwane ...twa duma i honor w pamięci zostanie"
    [img]http/i44.tinypic.com/2ivjrjm.png[/img]

  9. #9
    Przyjaciel Awatar Galardo
    Dołączył
    Tue Mar 2009
    Przegląda
    de_inferno
    Wiek
    30
    Posty
    362
    Jeśli Seele zostanie H@ to ja znowu bedę grał bo wtedy bedzie mod ;] i mapy zm. ale teraz dostałem admina na próbę na war3 ale za 2 tygodnie dopiero bedę za serwach bo na wakacje itp. wiec pewnie go stracę. Więc Seele jeśli dostaniesz H@ na ZM to z chęcią wrócę na stanowisko admina ZM. Pozdrawiam w ankiecie nie zagłosuje.
    [img]http/imageshack.us/a/img513/6900/orochimarusamabydrgiddy.png[/img]

  10. #10
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Nov 2008
    Przegląda
    kostrzyn
    Wiek
    30
    Posty
    864
    Ja myslę tak jak galardo i tez z checią wrocę na stanowisko admina
    pozdrawiam
    Strzeżcie się hardcorów bo nie wiadomo czy i tobie [you:a262f41187] nie urwą od internetu
    Muzyka reggae na wszystko pomaga

    [you:a262f41187] Pozdrawiam

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •