Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: ZLE SIE DZIEJE NA SERVERZE !!POPIERAC Lub KRYTYKOWAC

  1. #11
    Senior Member
    Dołączył
    Fri Dec 2008
    Przegląda
    Kraków/Niepołomice
    Posty
    253
    Hahahahah SOlix, masz dostęp do działu admini serwera ? To siedź cicho ! Bo akurat tak się składa że moja nieobecność była zgłaszana bezpośrednio do Stree-ta a także w dziale dla adminów więc A z tą rejestracją nicków to stuku puku, był już taki pomysł i niewypalił pozatym gdybym ja był nowym graczem i zobaczył że musze zarejstrować nick to bym olał ten serw i poszedł na inny bo jest ich w pi...u

    Ty myślisz że łapanie cziterów polega na :

    Czity on / Czity off
    [img]http/www.falcon_pl.republika.pl/csportal/awar3.jpg[/img]

  2. #12
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Oct 2008
    Przegląda
    te pytanie ??
    Posty
    175
    solix proponuje ci abyś zaczął swoja akcje anty cheat ... i rób tak ... gdy widzisz ze ktoś gra na cheacie wejdź na specta i nagraj demo ze swojego kompa ... nazwij je nickiem danego gracza i wstaw na forum ... możesz nawet zrobić temat tylko ze swoimi podejrzanymi i cheaty ... i my jako admini będziemy oglądać te dema ... tesli coś znajdziemy na pewno wyciągniemy konsekwencje ... a i ty na pewno zostaniesz zauważony
    [img]http/img12.imageshack.us/img12/3969/czejen.jpg[/img]
    Potrzebujesz mojego kontaktu?? oto i on :
    GG: 7340504
    chociaż łatwiej mnie złapać na Gtalku: czeejen@gmail.com

  3. #13
    Przyjaciel Awatar Galardo
    Dołączył
    Tue Mar 2009
    Przegląda
    de_inferno
    Wiek
    30
    Posty
    362
    Cytat Zamieszczone przez cheyenne
    solix proponuje ci abyś zaczął swoja akcje anty cheat ... i rób tak ... gdy widzisz ze ktoś gra na cheacie wejdź na specta i nagraj demo ze swojego kompa ... nazwij je nickiem danego gracza i wstaw na forum ... możesz nawet zrobić temat tylko ze swoimi podejrzanymi i cheaty ... i my jako admini będziemy oglądać te dema ... tesli coś znajdziemy na pewno wyciągniemy konsekwencje ... a i ty na pewno zostaniesz zauważony
    Zgadzam się cheyennem ja tak robię bo jak ja gram na servie to często czitują a admina nie ma, bo są wakacje i jest też za mało jak na wakacje.
    [img]http/imageshack.us/a/img513/6900/orochimarusamabydrgiddy.png[/img]

  4. #14
    Przyjaciel
    Dołączył
    Thu Oct 2008
    Przegląda
    Black list
    Posty
    819
    Solix proponuję swoj temat poprzeć demkami... Jeśli dzieje się tak jak mówisz po prostu nagraj demko i wrzuć na forum. Demko jest bardziej wymowne niż 1000słów, a jeśli zobaczę twoje zaangażowanie w sprawy servera być może nagrodzę cię adminem.

    Ja teraz osobiście mam z deka zawalony miech.. O wakacjach jak na razie nie ma mowy bo ciągle latam po jakiś lekarzach i innych takich aby uzyskać niezbędne papiery w celu dostania się na studia związane ze sportem. Więc jak co od razu walić do dilla.
    [img]http/i39.tinypic.com/4t54b5.png[/img]

  5. #15
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    Solix daj spokój...mozliwe ze wiecej nowych nieznanych graczy pojawia sie na serwie to nie powód do paniki sa wakacje. Nie ma admina? NAGRAJ DEMKO bo admini mają prawo wchodzić na serwa kiedy chcą CS to GRA a nie PRACA. Jak chcesz zostać adminem to sie angażuj w sprawy serwera ^^
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  6. #16
    Senior Member Awatar Dalkan
    Dołączył
    Tue Dec 2008
    Przegląda
    Siemianowice
    Posty
    214
    Solix tak jak mówi większość każdy ma swoje życie prywatne, wiesz wakacje , laska czy coś takiego ja dziś wróciłem z Torunia i szczerze mówiąc nie jestem zaskoczony że jest 100 postów na temat gdzie są admini.. Wiesz ja kilka dni temu rozstałem się z laska i jakoś nie mam zbyt chęci grać w cokolwiek.. A nie mam zamiaru wchodzić na serwer i jeszcze słuchać was jak co chwile ktoś na kogoś donosi i jeszcze bardzie się denerwować już i tak mam wszystkiego wystarczająco dużo na głowie.. możliwe że na dniach pojawię się na serwerze choć zgłaszałem nieobecność do poniedziałku.. Zrób temat demo +ss z ip gracza a na pewno ktoś się nim zajmie.. Admin to także człowiek a nie maszyna.. A co do rejestracji nicków to stanowczo mówię NIE Wiesz ile serwer na tym straci szczególnie w okresie wakacji ?? Nie każdemu będzie się chciało rejestrować nick żeby pograć na serwerze którego nie zna.. a poza tym Street na pewno ma wiele innych rzeczy do roboty a nie tylko siedzenie na forum i czekanie aż ktoś mu napisze wiadomość o rejestracje nicku.. Wiesz ciekawy jestem jak Ty byś się sprawił w roli Admina lub H@. Tyle z mojej strony.

  7. #17
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Oct 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    2,021
    SOlix są Wakacje i staraj się zrozumieć też innych . Jeżeli porównać obecność adminów w Wakacje , a w roku szkolnym to są dwie różne rzeczy ... W roku szkolnym prawie co chwilę jest przynajmniej jeden admin , który pilnuje serwera lecz w Wakacje sam wiesz ... Nie raz zdarzyła mi się na serwerze taka sytuacja iż mówili do mnie " admin jest na serwie a nic nie robi" otóż robię tylko po prostu czasem nie zdołam nad wszystkim zapanować . Jak wiecie Admin to też człowiek i czasem też się chcę rozerwać podczas gry i nie ma wszędzie oczu ,żeby na każdego gracza poszczególnie patrzeć . Co Admin zauważy to od razu zainterweniuje , nawet nie którzy gracze mu pomagają . Jeżeli np . piszecie na Admin czacie ten i ten gracz rash.uje zbanuj go - no to wiecie jeżeli to jest taki notorycznie chamski ,że tak powiem rash to oczywiście od razu BAN lecz gdy to jest taki rash co po prostu wyjdzie za linie i pójdzie w hen daleko i Admin nie zdołał tego zauważyć to wtedy nie pisać teksty typu "ej , no bo ten koleś zrashował" ,bo ja wtedy lub inny Admin nie mogę zbanować bezpodstawnie , natomiast gdy piszecie tekst typu " ej , no bo ten koleś zrashował mam SS" no to chyba widzicie jaka jest różnica i w tym przypadku można interweniować bez zastanowienia . A co do tych wyzwisk o WH to tutaj wiele nie zdziałasz , bo wyzwiska od czitów są jak ludzie którzy są i będą więc tutaj można się przyzwyczaić . Najwięcej osób wyjeżdża na początku lub środku lipca więc i liczba ludności na serwerze się zmieni , to wszytko jest kwestia czasu i tutaj nie można wkraczać w drogę . Jeżeli jacyś gracze przeczytają moją wypowiedź to sądzę iż się do tego zastosują . Tyle z mojej strony .
    "Musimy pamiętać ,że po nocy słońce na nowo wschodzi"
    [img]http/img22.imageshack.us/img22/403dill1.jpg[/img]

  8. #18
    Junior Member
    Dołączył
    Mon Jul 2009
    Przegląda
    Polska
    Posty
    17
    Jak dla mnie na serverze jest super. Adminów może za często nie ma, ale i tak to nawet dobrze. Adm wejdzie mapa mu się nie podoba, nawet nie zapyta graczy zmienia mapę bez głosowania. Jak dla mnie jest super Atmosfera, jakiś AntyCheat by się przydał, bo co to za gra jak ktoś ma esp,wh,aima i po cichu gra żeby go nie wykryli, żal mi takich ludzi.

  9. #19
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Oct 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    2,021
    Ten najlepszy praktycznie miesiąc na Wakacje minął , więc teraz to już z górki . Nie widzę sensu , żeby dalej ciągnąć tę konwersację .

    Zamykam .
    "Musimy pamiętać ,że po nocy słońce na nowo wschodzi"
    [img]http/img22.imageshack.us/img22/403dill1.jpg[/img]

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •