Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Michael Jackson nie żyje

  1. #1
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Oct 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    2,021

    Michael Jackson nie żyje

    Michael Jackson, amerykański muzyk, "Król Popu", wykonawca, którego kariera i kontrowersyjne życie osobiste stały się nieodłączną częścią popkultury ostatnich czterech dekad, zmarł w Los Angeles. Miał 50 lat. Lekarze orzekli, że bezpośrednią przyczyną śmierci było "nagłe zatrzymanie krążenia".

    Michael Jackson był znany jako jeden z najlepszych wykonawców estradowych i jeden z najpopularniejszych muzyków w historii. Zrewolucjonizował pojęcie teledysku do znaczącej formy sztuki - opowiadającego pewną historię mini-filmu i spopularyzował takie ruchy taneczne, jak robot i moonwalk.

    Płyty Jacksona, między innymi: "Bad", "Dangerous", "Invincible" i "Thriller", należą do najczęściej kupowanych na świecie. W 2006 roku, rzeczniczka prasowa artysty ogłosiła, że Jackson sprzedał łącznie ponad 750 milionów płyt na świecie.

    Michael Jackson był najbardziej uhonorowanym artystą w historii. Otrzymał liczne tytuły i nagrody, między innym: nagrodę World Music Award dla Najlepiej Sprzedającego Się Artysty Wszech Czasów Millenium, American Music Award dla Artysty Stulecia i nagrodę Bambi dla Artysty Pop Millenium. Jego nazwisko zostało dwukrotnie umieszczone w Rock and Roll Hall of Fame - jako członka Jackson 5 w 1997 roku i jako artysty solowego w 2001 roku.

    Ostatnio piosenkarz przygotowywał wielki comeback, którym miała być seria 50 koncertów w Londynie. Bilety na nie rozeszły się w ciągu kilku godzin.


    Michael Joseph Jackson urodził się 29 sierpnia 1958 roku w Gary, w stanie Indiana. Był ósmym z dziesięciorga dzieci Josepha i Katherine Jacksonów.

    Karierę muzyczną rozpoczął w wieku siedmiu lat, jako wokalista zespołu rodzinnego The Jackson 5. Status gwiazdy zespół uzyskał dzięki takim hitom, jak: "I Want You Back", "ABC", "The Love You Save" i "I'll Be There". Pierwszy solowy album "Got to Be There" Michael Jackson wydał w 1971 roku, wciąż pozostając członkiem grupy.
    W 1979 roku Jackson wydał album: "Off the Wall", a trzy lata później "Thriller". Był to pierwszy w historii album, z którego aż siedem singli, między innymi "Billie Jean" i tytułowy "Thriller", znalazło się w pierwszej 10-tce na liście przebojów magazynu Billboard. Album odnióśł ogromny sukces, który uczynił z Michaela Jacksona ikonę amerykańskiej kultury. Pomógł również muzyce czarnoskórych artystów wrócić z powrotem do głównych stacji radiowych, po raz pierwszy od połowy lat 70.

    Po "Thrillerze" Jackson wydawał kolejne płyty osiągające wysokie pozycje na listach: "Bad", "Dangerous", "HIStory" oraz "Invincible" w 2001 roku - ostatni album z nowym materiałem.

    A co Wy o tym wszystkim myślicie?
    "Musimy pamiętać ,że po nocy słońce na nowo wschodzi"
    [img]http/img22.imageshack.us/img22/403dill1.jpg[/img]

  2. #2
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Feb 2009
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    332
    Ma za swoje. Tak o siebie dbał, że zawału dostał. Psychiczny był, szkoda człowieka.
    [img]http/netshoot.pl/statystyki/duzy/91.210.129.225-27045/[/img]

  3. #3
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Jan 2007
    Przegląda
    Reymonta 22.
    Posty
    1,529
    Zdrajca swojej rasy... nie rozumiem jak można porzucić swoje korzenie. (zmiana koloru skóry)

    Nigdy go nie lubiłem jako osobe.

  4. #4
    Senior Member
    Dołączył
    Fri Oct 2008
    Przegląda
    Brzeg
    Posty
    233
    Mnie się podobały jego piosenki, tylko nie rozumiem dlaczego tak świrował z tymi operacjami plastycznymi. Niby nie był rasistą a jednak chciał zmienić kolor swojej skóry. Ogólnie spoko koleś i ten jego taniec ;]. Szkoda, że straciliśmy tak wybitnego artystę zwłaszcza, że miał rozpoczynać nową trasę koncertową.

  5. #5
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Oct 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    2,021
    Cytat Zamieszczone przez Eragon
    Zdrajca swojej rasy... nie rozumiem jak można porzucić swoje korzenie. (zmiana koloru skóry)

    Nigdy go nie lubiłem jako osobe.
    Dokładnie Eragon zdrajca swojej rasy... Ja osobiście nie przepadałem za jego osobą lecz piosenki miał fajne .
    "Musimy pamiętać ,że po nocy słońce na nowo wschodzi"
    [img]http/img22.imageshack.us/img22/403dill1.jpg[/img]

  6. #6
    Przyjaciel
    Dołączył
    Thu Nov 2008
    Posty
    678
    Piosenki może i fajne, ale jak diLL i Eragon...

  7. #7
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Feb 2008
    Przegląda
    GŚ !! Bytom.
    Posty
    774
    c**j mu w dupe,
    Z tym ryjem nie umiał sobie laski znaleźć to się na dzieciach odgrywał skur****n

    Wiem ze o zmarłych się nie pisze ale
    Był sobie pewien murzyn!
    Co zawsze chcial byc bialy!
    Mial tysiac operacji
    Ale mu sie nie udaly
    Jackson ,Jackson , Jackson dziki wypierdalaj do Afryki
    Jackson ,Jackson kolorowy c%^j ci w dupe do polowy



    a śmierć była dla niego najłagodniejszą karą

    co do jego muzyki nic nie mam
    [img]http/www.lolgifs.com/pictures/d940811d9652839.gif[/img]

  8. #8
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Jul 2009
    Przegląda
    Doruchów
    Posty
    15
    On zrobil sie na bialego poniewaz w dziecinstwie byl ponizany przez to ze byl murzynem .
    Jego piosenki i taniec sa super.
    I to nie prawda ze byl pedofilem, on kochal dzieci zauwazcie ze w kazdym jego teledysku pojawialy sie dzieci .
    Budowal dla nich ogromne domy w ktorych mogly mieszkac.
    I naprawde miał cos z psychiką poniewaz zawsze uwazal siebie za gorszego i brzydszego.

    POCZYTAJCIE SOBIE JEGO ŻYCIORYS

  9. #9
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Oct 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    2,021
    Miał coś z psychiką przez dzieciństwo , którego nie miał za dobrego .
    "Musimy pamiętać ,że po nocy słońce na nowo wschodzi"
    [img]http/img22.imageshack.us/img22/403dill1.jpg[/img]

  10. #10
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Jul 2009
    Przegląda
    Doruchów
    Posty
    15
    No włsanie diLL

    [ Dodano: 02-07-09, 16:50 ]
    Cytat Zamieszczone przez Mroziu^
    Mnie się podobały jego piosenki, tylko nie rozumiem dlaczego tak świrował z tymi operacjami plastycznymi. Niby nie był rasistą a jednak chciał zmienić kolor swojej skóry. Ogólnie spoko koleś i ten jego taniec ;]. Szkoda, że straciliśmy tak wybitnego artystę zwłaszcza, że miał rozpoczynać nową trasę koncertową.

    On zmienił kolor skóry dla tego ze byl ponizany w dziecinstwie jak murzyn.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-04-2010, 17:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •