Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: Seele ^ Wytłumaczenie...

  1. #11
    Senior Member Awatar Dalkan
    Dołączył
    Tue Dec 2008
    Przegląda
    Siemianowice
    Posty
    214
    Po postu szkoda gadać... !add osobiście nic do Ciebie nie mam ale jak mogłeś dać komuś dostęp do swojego admina ?
    Osobiście uważam że taka osoba powinna utracić wszystkie flagi bo to ie ma sensu może wszyscy podajmy swoje hasła do adminów żeby każdy mógł sobie wejść na serwer i robić maniane.
    Poza tym nie mam nic do powiedzenia .

  2. #12
    Przyjaciel
    Dołączył
    Mon Jul 2008
    Przegląda
    brać kasę?
    Posty
    708
    Cytat Zamieszczone przez Dalkan
    add osobiście nic do Ciebie nie mam ale jak mogłeś dać komuś dostęp do swojego admina ?
    Kolego, czytaj uważnie... To nie ja podałem swoje hasła tylko H@... Przeczytaj pierwszy post i wszystko zrozumiesz...

    Willy, zgadzam się z Tobą.
    ex0n, pamiętasz jak było tak że w administracji byłem tylko ja Ty i baku? I co źle się pracowało? Dawaliśmy rade z baku na forum, nie kłóciliśmy się, wszystko sobie załatwialiśmy na gadu, a teraz? Sam widzisz... Nie będę tego komentował..

    Jeśli tak zostanie i administracja nadal tak będzie się kłócić i nie będą ze sobą współpracować tylko kopać pod sobą dołki to ja się będę musiał pożegnać...

    Mam nadzieję że coś z tym zrobisz...

  3. #13
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Sep 2008
    Przegląda
    Sieradz
    Posty
    1,427
    Cytat Zamieszczone przez add!.
    To nie ja podałem swoje hasła tylko H@
    I H@ też tego hasła nie podał..

  4. #14
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Aug 2008
    Przegląda
    skoczow
    Posty
    889
    Cytat Zamieszczone przez KnifeMan
    I H@ też tego hasła nie podał..
    Co ty gadasz jak to podał Street to hasło od adma add czytaj uważnie!!

    Jasno wynika z tego. H@ jest street i on podał seelerowi hasło.
    Cytat Zamieszczone przez add!.

    A co miałem? dostałem dostęp do admina add'a. Po co? a bo może sobie kiedyś zagram, ktoś złamie regulamin i będę mógł wejść na chwile na ten nick, żeby go zbanować.
    Cytat Zamieszczone przez Willy
    Dobra ja już nie mam pytań do nikogo z tego portalu ;/ kiedyś to było coś csp było miejscem do którego przychodziło się z Przyjemnością a teraz afera goni aferę każdy obrabia komuś du_pe . Nie dobra to co się tu dzieję teraz świadczy tylko o tym jak bardzo wam wszystkim zależy osobiście nie mam nic do dodania .
    Z tym się zgodzę w 1000000000000000000000000000000000000000000000000% bo taka prawda. Oby problem jakoś się rozwiązał bo to po prostu choroba weneryczna xD
    [img]http/img2.vpx.pl/up/20090124/am94vz24fim5sb2bjz.png[/img]

  5. #15
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Feb 2008
    Przegląda
    Polska
    Posty
    1,175
    Jeśli tak zostanie i administracja nadal tak będzie się kłócić i nie będą ze sobą współpracować tylko kopać pod sobą dołki to ja się będę musiał pożegnać...
    Administracja w zasadzie się nie kłóci jeżeli chodzi o moderatorów i test-modów tylko wiecznie do powiedzenia i dodawania swoich słów miał Eragon i rfs .. rfs nie ma więc chyba nic nie pisze a Eragon jest i chwali się swoją inteligencją.
    Cytat Zamieszczone przez add!.
    ex0n, pamiętasz jak było tak że w administracji byłem tylko ja Ty i baku? I co źle się pracowało? Dawaliśmy rade z baku na forum, nie kłóciliśmy się, wszystko sobie załatwialiśmy na gadu, a teraz? Sam widzisz... Nie będę tego komentował..
    Ja sam to doskonale pamiętam .. 0 kłótni nic kompletnie nic. No ale ja za mało robiłem i zostałem wyrzucony bo mało robiłem -,- ( ironia ^^ ) Po za tym głupie upomnienia przez rok nic nie dały i nic nie dadzą.

    Pozdrawiam, baku

  6. #16
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Sep 2008
    Przegląda
    Sieradz
    Posty
    1,427
    Cytat Zamieszczone przez Mardog
    Co ty gadasz jak to podał Street to hasło od adma add czytaj uważnie!!
    Co ja gadam? Powiem Ci jak było.. Street wcale nie dał mu hasła a jeśli Seele twierdzi że dostał od Streeta to niech pokaże rozmowę ze Streetem jak otrzymuje hasło na dowód? ;>

    A skąd Seele miał hasło? Z configa war3ft jak jeszcze był na kampno.

  7. #17
    Przyjaciel
    Dołączył
    Mon Jul 2008
    Przegląda
    brać kasę?
    Posty
    708
    KnifeMan, z tego co rozmawiałem z Seele dostał hasło na serwerze i nie robił SS bo myślał że mu się nie przyda.

    Napisał mu to podobno przez komendę "amx_psay nick tekst"

  8. #18
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Sep 2008
    Przegląda
    Sieradz
    Posty
    1,427
    Cytat Zamieszczone przez add!.
    Seele dostał hasło na serwerze i nie robił SS bo myślał że mu się nie przyda.
    Już w to wierzę -.- Nie musiał dostawać od Streeta bo miał je w bazie ze starego war3ft z kampno.. Add zrozum każdy może powiedzieć "Knif ale z tego co rozmawiałem z nim to mówił że tak i tak", więc wiesz, a ja wiem że jemu nie warto wierzyć.

  9. #19
    Przyjaciel
    Dołączył
    Thu Oct 2008
    Przegląda
    Black list
    Posty
    819
    Cytat Zamieszczone przez add!.
    KnifeMan, z tego co rozmawiałem z Seele dostał hasło na serwerze i nie robił SS bo myślał że mu się nie przyda.

    Napisał mu to podobno przez komendę "amx_psay nick tekst"
    Ja mam tylko jedno do powiedzenia... buahahahahaha widzę że zaraz seele doda do swojej historyjki kosmitów, kaczora donalda i międzynarodowy spisek utajniony przez pentagon który oczywiście zakłamany admin seele wykrył add.! i mardog jeśli wierzycie w ten kit to powodzenia życzę.. Ja ci add dałem tylko ss jako niezbity dowód że seele wchodził na twoje hasło... Chyba nie jestem tak głupi żeby dawać jemu twoje pasy? co jeszcze seele powie ;>? może ma pasy do rcona war3ft? Sam mówiłeś seeler że masz już na ten server ******** i widać dalej trwasz w swoich postanowieniach.. ale ten przekręt ci się nie uda hmmm... na pw w grze mówisz? Ciekawe co będzie gdy dam exonowi logi... Zaraz zmienisz wersje że dałem ci hasło na ts a no tak!! street nie ma mikrofonu... To pewno wyda się że wysłałem ci pasy pocztówką z Nowej Gwineii
    Widzę że wokół tej afery coraz ciekawsze rzeczy się dzieją... i mardog się znalazł i zmora nawet od 2ch miechów po raz pierwszy na forum się pokazał... i rfs poinformowany znakomicie. Widzę że impreza jakich mało.. Dobra mam teraz swoje rzeczy do roboty..

    Na wszelkie inne kity seele mówię:

    [center:292a6e9433]TELETUBISIE WIĄ PAPA BAMBUSIE [/center:292a6e9433]

    ps. dałem mu pasy add.! w nagrodę xD normalnie pompa z brechtu... wyróżnienie dla ciebie maksymalne ^^ a może frytki do tego? ^^ nie wiem coś ty palił że takie gówno wymyśliłeś... a dowody masz jakie? Bo ja tu widzę kręcenie dupą a nie dowody ;] i dodam tyle że się nie martwię bo wiem że prawda jest po mojej stronie mimo tego że jestem sam... No knifeman się za mną wstawił i diesel ;] Ale przecież oni nie mają szacunku u ciebie seele bo najpierw takiego knifemana wykożystujesz a potem go zostawiasz na lodzie i zwalasz wszystko na niego.. A diesel czym ci zawinił? nie chciał kablować dla ciebie? Czy może nie wstawił się za tobą gdy próbowałeś wyłudzić 10lvl dla swoich qmpli na turniej pod groźbą skasowania expa ;]? Tak wiem seele... powiesz że to też sobie wymyśliłem.. Albo zaraz powiesz że ja ci kazałem
    [img]http/i39.tinypic.com/4t54b5.png[/img]

  10. #20
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Feb 2008
    Przegląda
    Polska
    Posty
    1,175
    ex0n zagląda na forum ale tu się nie wypowiada ani nic nie pisze .. dziwne

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •