Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: SOlix vs oF.Dalkan

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Sat Sep 2008
    Przegląda
    Olecko
    Posty
    23

    SOlix vs oF.Dalkan

    ip:80.48.198.21
    data:6,6,09
    Witam dostalem bana za obrazenie od oF.Dalkan Proszę go o ss zgodnie z regulaminem i przyczyne bana "Screenshot: - każdy admin przed zbanowaniem jest zobowiązany do zrobienia screenshota specjalnym do tego pluginem. Screenshoty te zapisują się na komputerze podejrzanego zapisują się w cstrike_polish "

    Jeżeli obraziłem ciebie przez mikrofon to bardzo przepraszam jestem dobrze wychowanym czlowiekiem moze sprowokowales do tego albo byl to odwet??
    zastanówmy sie czy ktos z nas od tak sobie lubie obrazac blizniego swego??

    BAna dostalem na tydzien ! sadze ze kara jest zawyzona jak by kazdy za obraze albo odwet albo pyskowanie do adminia ktory jest PANEM na serwie i wszystko moze mowic a reszta moze tylko dostac bana to pewnie server bylby teraz pusty??

  2. #2
    Senior Member Awatar Dalkan
    Dołączył
    Tue Dec 2008
    Przegląda
    Siemianowice
    Posty
    214
    PO 1 . Kara nie jest zawyżona bo za obrazę gracza/admina/rodziny jest kara nawet do miesiąca.
    po 2. Wyzwałeś mnie od gnoi czego bardzo nie lubię .
    po 3. Jeżeli za upomnienie że CT ma za zadanie rozbroić pakę jako prowokacje to Ci współczuje bo to jest serwer TP gdzie na mapie typu de_ CT ma za zadanie rozbroić pakę lub nie dopuścić do jej podłożenia . A nie kampić pod respem przeciwnika.
    po 4. SS'a nie mam bo to była obraza przez mikrofon ale na szczęście był na serwerze drugi admin diLL który może to potwierdzić

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    Sat Sep 2008
    Przegląda
    Olecko
    Posty
    23
    prosze o dowod niemozna kampic na respie przeciwnika bo to jest rash :> wiesz?? i tez bana mozna dostac a wiec niewprowadzaj wblad innych i niebron sie .. jestem starszy od ciebie czyli jestes dlamnie gnojkiem nieobrazilem twojej rodziny wiec tego niedodawaj

    [ Dodano: 06-06-09, 21:47 ]
    Jezeli tak ma wygladac wladza adminow to chyba poszukam nowego servera a dzieki tobie dalkan- niedlugo bedziesz gral sam z innymi adminami

  4. #4
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Dec 2008
    Przegląda
    Brodnica
    Posty
    1,209
    solix co do tej sytuacji Dalkanowi jako adminowi nie mozna nic zarzucic, dlatego mysle ze bez podstaw by cie nie zbanowal
    nikt nie jest idealny
    [img]http/img231.imageshack.us/img231/3645/sygnaf.jpg[/img]

  5. #5
    Senior Member Awatar Dalkan
    Dołączył
    Tue Dec 2008
    Przegląda
    Siemianowice
    Posty
    214
    PO 2 to nie był rasz bo była paka podłożona..
    Nie powiedziałem że obraziłeś moja rodzinę tylko dałem Ci skale kar za obrazy..
    Jak tak to powodzenia szukać możesz.. Bo ludzi takich jak Ty którzy nie umieją się zachować jest na pęczki a ja nie pozwolę sobie włazić na głowę skoro ja umiem się zachować na serwerze a bynajmniej staram się to oczekuje tego też od innych graczy..

  6. #6
    Junior Member
    Dołączył
    Sat Sep 2008
    Przegląda
    Olecko
    Posty
    23
    to super dla mnie jestes parówą pozdro

  7. #7
    Senior Member
    Dołączył
    Sun May 2009
    Przegląda
    Janikowo
    Posty
    183
    Dałbym mu bana na jeszcze dłużej..
    [img]http/i41.tinypic.com/acuanq.gif[/img]

    Wracam do gry po miesiącu przerwy

  8. #8
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Jul 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    149
    Niby jest starszy ale i tak nie potrafi przegrywać z godnością no trudno odczekasz swoje i tak wrócisz :P

  9. #9
    Przyjaciel
    Dołączył
    Mon Jul 2008
    Przegląda
    brać kasę?
    Posty
    708
    Dalkan, na przyszłość nagrywaj demka jeśli ktoś Cie wyzywa i potem dawaj bana, jako admin powinieneś znać regulamin i się do niego dostosowywać, nie ma tak że nie nagrywasz demka bo długo to trwało... Demko może trwać nawet 20 sec. ale musi być pokazany dowód... Na przyszłość, nagrywaj dema przed każdym banem bo jak widać potem się przydają do wyjaśnień.

    Czekam na potwierdzenie twoich słów przez diLL'a.

  10. #10
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Oct 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    2,021
    No więc potwierdzam to co powiedział Solix do Dalkana . Było tak , że paka została podłożona a gracz Solix gdzieś tam "siedzi" no to przed wybuchnięciem paki, Dalkan powiedział do Solixa : a może byś się tak do paki ruszył ? to jest TP ! I gdy Dalkan zaczął do niego to mówić to po chwili Solix powiedział o parę słów do za dużo w kontekście obrazy .
    "Musimy pamiętać ,że po nocy słońce na nowo wschodzi"
    [img]http/img22.imageshack.us/img22/403dill1.jpg[/img]

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •