Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: SOlix vs oF.Dalkan

  1. #11
    Senior Member Awatar Dalkan
    Dołączył
    Tue Dec 2008
    Przegląda
    Siemianowice
    Posty
    214
    Cytat Zamieszczone przez SOlix
    to super dla mnie jestes parówą pozdro
    Proszę o warna dla Solixa za ten tekst..

  2. #12
    Junior Member
    Dołączył
    Sat Sep 2008
    Przegląda
    Olecko
    Posty
    23
    co cie obraziło w nim?? przekleństwem to nie jest znajdź mi obrazę w tym słowie a może nie wiesz co to znaczy?? proszę o unbana nie masz na mnie nic ale po prostu tak ci zalazłem za pazur ze nie wytrzymujesz i wymyślasz już-

  3. #13
    Senior Member Awatar Dalkan
    Dołączył
    Tue Dec 2008
    Przegląda
    Siemianowice
    Posty
    214
    Nie życzę sobie żebyś mnie nazywał parówą , kabanosem czy innym wyrobem wędliniarskim . I nic nie wymyślam ><..

  4. #14
    Junior Member
    Dołączył
    Sat Sep 2008
    Przegląda
    Olecko
    Posty
    23
    to się będzie ciągnąć i ciągnąć niema dowodów niema bana nie wiem nad czym jest tutaj jeszcze dyskusja bo ja odczuwam jak by admin był panem i jak- ktoś mu podpadnie -ktoś może lepszy jest od niego to może uprzykrzyć mu życie??


    NIe oszukujmy sie wiele roznych rzeczy mowi sie na servie -admini nie sa swieci doskonalym dowodem sa skargi na was ale i gracze nie sa czesto wpozadku w grze wydzielaja sie emocje wiele osob mnie zna sa smiechy sa smutki i nerwy ale dalkan jezeli cos cie obraziło załóż mi sprawę o obrazę mienia art.216 KK (kodeksu karnego bo pewnie nie rozszyfrował byś skrótu) moze tak ocalisz swoj honor albo stracisz trochę gotówki


    uwazam ze ban niezgodne z regulaminem bez podstaw a Pan dalkan
    kieruje sie bardziej zemsta niz sprawiedliwością
    -----
    Oraz przypominam wyrazilem skruche! niewiem czy slusznie ale z dobrego wychowania to zrobiłem (kopia z 1 posta)
    "Jeżeli obraziłem ciebie przez mikrofon to bardzo przepraszam jestem dobrze wychowanym "

  5. #15
    Senior Member
    Dołączył
    Sat Oct 2008
    Przegląda
    MaTriX
    Posty
    615
    Solix dostales warna za obraze admina.
    Ban słuszny
    "Z rąk tchórza twe życie tak krótkie przerwane ...twa duma i honor w pamięci zostanie"
    [img]http/i44.tinypic.com/2ivjrjm.png[/img]

  6. #16
    Junior Member
    Dołączył
    Sat Sep 2008
    Przegląda
    Olecko
    Posty
    23
    Cytat Zamieszczone przez diLL
    No więc potwierdzam to co powiedział Solix do Dalkana . Było tak , że paka została podłożona a gracz Solix gdzieś tam "siedzi" no to przed wybuchnięciem paki, Dalkan powiedział do Solixa : a może byś się tak do paki ruszył ? to jest TP ! I gdy Dalkan zaczął do niego to mówić to po chwili Solix powiedział o parę słów do za dużo w kontekście obrazy .
    Lekkie sprostowanie 1ct vs 4 terro pokolei wybijajac dochodzilem do paki zostalo 2terro i ja i 8sec do paki biarac pod uwage ze niemialem defa realne bylo ze niemam szans jej rozbroic glupio bym zrobil biegnac na kamikazze gra polega tez na logicznym mysleniu ... dalkan zwrocil mi uwage oczywiscie kultularnie poczym orazilem go slowem "gnojek" -Chłopiec lub młody mężczyzna, do którego czuje się niechęć
    wyjasnienie niema w regulaminie info ze mam kochac adminow ktorym jeszcze jajka nieobrosły

  7. #17
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Jul 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    149
    a czy mu jajka niedorosły to niech ocenia jego panna ale co jak co piwo mu na legalu sprzedali w pseudopubie wiec chyba nie jest taki mały :P

  8. #18
    Senior Member Awatar Dalkan
    Dołączył
    Tue Dec 2008
    Przegląda
    Siemianowice
    Posty
    214
    Solix odemnie sie unbana nie doczekasz. Odczekasz sobie tydzień i będzie po problemie. Nikt Ci nie każe kochać adminow ale twoje zachowanie świadczy tylko o tym że jeszcze jesteś na poziomie podstawówki choć niby masz 21 lat. NIe wiem czy zkończyłeś jakąś szkołę ale sądząc po twoim ogarnięciu i zachowaniu stwierdzam że twoja edukacja zkonczyła sie na gimnazjum a cs to całe twoje życie gdzie możesz poudawać kogoś kim nie jesteś przez neta jak nikt cię nie zna.
    i na koniec powiadam Ci Teletubisie mówi papa
    Masz buzi żeby Ci przykro nie było

    xD Zmora kiedy znowu idziemy na piwo ?

  9. #19
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Oct 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    2,021
    Ban zostaje .

    /Close
    "Musimy pamiętać ,że po nocy słońce na nowo wschodzi"
    [img]http/img22.imageshack.us/img22/403dill1.jpg[/img]

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •