Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Brak słów...

  1. #1
    Przyjaciel
    Dołączył
    Thu Oct 2008
    Przegląda
    Black list
    Posty
    819

    Brak słów...

    Ehh... Wiecie co? Chciałbym tak czasami przyjść do domu, siąść przed kompem, odpalić forum/gg poczytać co się ciekawego dzieje, a i może wbić pograć w cs'a na luzie, bez żadnych problemów na bani... Ale nie... Ostatnimi czasy wchodząc na gg czy na forum mam masę skarg i innych "spostrzeżeń". Czasami mają charakter "weź powiedz coś (...) bo przesadza" czasami "kórwa człowiek nawet spokojnie pograć sobie nie może bo jak tylko zabije to dostaje c***e na swój temat" czasami bywało jeszcze gorzej. Wiecie.. może to i prawda, że jest mało adminów i robię kolejne cięcia, ale na prawdę znaleźć dobrego admina to sztuka a jak się jeszcze znajdzie to trzeba trzymać kciuki, że się nie zepsuje

    Niestety o opinii servera decydują jego gracze. Jeśli server będzie trzymał dobrą atmosferę to będzie zapamiętany i na pewno często odwiedzany. Jeśli jednak coś lub ktoś przeszkadza w tej atmosferze gracze z czasem najzwyczajniej oleją ten serv... Ja jako h@ mam to wyczuć i zapobiec sratatatata... No trochę się rozpisałem, a więc do rzeczy.

    Szanowni panowie Dillu i Infinite...
    Jak i inni nieliczni. Weźcie sobie to do serca i zbindujcie.


    Rozumiem Dillu twój wkład w ten server i zaangażowanie. Rozumiem, że po stresującym dniu gra w cs'a może być dla ciebie wyładowaniem.. Rozumiem, że szkoła stresuje, nawał pracy zniechęca, że myszki i klawiatury się zacinają, a net czasami laguje. Ale ogarnij się trochę! Piszę trochę bo w twoim przypadku fatalnie nie jest... Jednak po cholerę komenty i nerwy gdy ktoś cię zabije z takiego orka??? "Z dupy to było!!!" "I znowu ten jebany krytyk!!!" "Krytyk!!" "OMG krytyk" (...) "Krytyk qwa!!" itd itp. Przypominam, że sam wybrałeś ten mod i sam na nim grasz... Przypominam, że ty również grasz takim orkiem i masz identyczne skille jak inni. Przypominam, że również i twoja gra czasami polega na tak zwanym "farcie". A nie dość że jesteś adminem to jeszcze spełniasz inne funkcje więc bądź choć trochę dorosły i reprezentatywny. Nerwy zachowaj dla siebie i przemyśl to bo cs to tylko gra nie żadne mistrzostwa świata czy teleturniej 1 z 10. A nie chciałbym abyś z czasem zachowywał się tak: http/www.youtube.com/watch?v=I4b1l2KJazI . Bo to gorzej od tybijczyków =\ A sztuka opanowania się popłaca.

    Panie infinite... Pamiętam gdy trafiłeś na tym serv. Pomimo licznych ss i uwag na twój temat utrzymałeś się. Byłeś przykładnym modelem ogarniętego gracza dlatego wyrobiłeś sobie pewne zdanie u innych graczy i zostałeś adminem. I od tego czasu mamy schody. Infinite nie jest jak wino. Im dłużej przebywa na serv tym bardziej jego wskaźnik stresu wzrasta... z czasem możemy dopatrzeć się nieco narcystycznych uwag. Infi to dobry gracz ale wszelkie porażki źle znosi. Słowo źle czasami i tak brzmi za łagodnie. Oprócz licznych uwag na temat hełmów i ultimate, możemy dopatrzeć się na hudzie spostrzeżeń typu:

    13:08:04 <VALVE_ID_LAN><85.202.39.210> (HUDCHAT) infinite : ***** ogarnac interp

    Liczne spostrzeżenia na temat innych graczy, jednak sądzę, że to wynika z koleżeństwa i takie dogryzanie sobie to standard... Jednak gdy serv jest prawie full intensywna rozmowa na hudzie

    12:56:44 <VALVE_ID_LAN><85.202.39.210> (HUDCHAT) infinite : xxx ma peknietego jeza
    12:54:27 <VALVE_ID_LAN><85.202.39.210> (HUDCHAT) infinite : xxx chce mi do buzi wziac,D
    13:00:48 <VALVE_ID_LAN><85.202.39.210> (HUDCHAT) infinite : xxx daje dupy xxx
    13:02:09 <VALVE_ID_LAN><85.202.39.210> (HUDCHAT) infinite : xxx nie staje
    13:19:07 <VALVE_ID_LAN><85.202.39.210> (HUDCHAT) infinite : xxx wklada co nie co w dziuple
    13:28:53 <VALVE_ID_LAN><85.202.39.210> (HUDCHAT) infinite : xxx ma strupy na penisie
    13:31:54 <VALVE_ID_LAN><85.202.39.210> (HUDCHAT) infinite : xxx ma krzywa faje


    też jest niesmaczne i co najmniej nie na miejscu.

    Lecimy dalej???:
    20:13:44 <VALVE_ID_LAN><85.202.39.210> (HUDCHAT) infinite : ***** pizdo
    20:13:47 <VALVE_ID_LAN><85.202.39.210> (HUDCHAT) infinite : chodz na steam
    20:13:51 <VALVE_ID_LAN><85.202.39.210> (HUDCHAT) infinite : to zobaczysz


    akcja kiedy to infi padł co podważyło jego autorytet... powtarzam, że grasz na tym servie z swojego wyboru.. Skoro nie możesz znieść faktu że taki krytyk komuś wszedł czy human miał dobrą kampe idź na steam i tam karaj bez tego typu komentarzy.

    20:55:43 <VALVE_ID_LAN><85.202.39.210> (HUDCHAT) infinite : *****
    20:56:17 <VALVE_ID_LAN><85.202.39.210> (HUDCHAT) infinite : nie no jebne
    20:56:19 <VALVE_ID_LAN><85.202.39.210> (HUDCHAT) infinite : znowu z HE
    (...)
    21:00:16 <VALVE_ID_LAN><85.202.39.210> (HUDCHAT) infinite : ***** 4 raz z rzedu HE


    odkrywcze... Zastanawiam się co mówisz przez mikro skoro piszesz już takie teksty... Z tego co wiem to co przejrzałem w logach przy tym co wypowiadasz przez mikro to zupełnie inna bajka... Co więcej zupełnie inny gatunek literacki!! Nie mam zamiaru dzielić się tu cytatami z twoimi tekstami na servie. Już raz straciłeś admina na długi czas.. Teraz jestem skłonny ponownie to uczynić bo jak niby mam przemówić do was? Street nie jest zły, street nie kara staram się być sprawiedliwy i poprowadzić jakoś ten wózek na którym jedziemy csp team. Jednak w wózku mamy kreta więc najzwyczajniej daje mu na czas bliżej nieokreślony kicka.

    Jeśli ktoś ma coś ciekawego do powiedzenia to tymczasowo zostawiam temat otwarty... Apeluje do was o odrobinę kultury na servie. Wiem, że z was wszystkich kozaki a taka jedna "kórwa" potrafi zastąpić wiele słów. Sam nie jestem lepszy ale w miejscach publicznych na prawdę... zachowujcie się jakoś

    H@ Street
    [img]http/i39.tinypic.com/4t54b5.png[/img]

  2. #2
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Mar 2007
    Przegląda
    Szczytna
    Wiek
    30
    Posty
    1,795
    Albo panom trzeba odebrać admina, albo ex0n zrobi z nimi porządek i ich ustawi. Skoro admin tak się zachowuje to odrzuca ludzi z serwera, bo admin powinien dawać przykład, a nie zachowywać się, że tak powiem ośmioletni smarkacz bez kultury...
    `FRISTAJLO__- // To nie śpiew, to rap...
    [img]http/www.speedtest.net/result/894805203.png[/img]

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    Mon Jun 2009
    Przegląda
    Zeńbok
    Posty
    1
    ffffffffffffffffff

    [ Dodano: 01-06-09, 20:54 ]
    Street odbanuj mnie albo powiedz infi zeby mnie odbanbowal bo dostalem bana za nic bo ja dzisaj zaczalem grac!

    A co do ciebie dostałeś bana na zakres i nie spamuj mi tu. Twoja kariera na tym servie skończyła się odkąd odpaliłeś badboya. Teletubisie wią

  4. #4
    Przyjaciel
    Dołączył
    Thu Oct 2008
    Przegląda
    Black list
    Posty
    819
    Oczywiście lazlo co do infiego pewne kroki zostały już poczynione... To już taka jego 2ga sytuacja. Ja bawić się nie będę. A co do Dilla zważywszy na jego zaangażowanie itd stosuje jedynie ostrzeżenie. Reszty adminów również to tyczy.. Weźcie sobie to do serca
    [img]http/i39.tinypic.com/4t54b5.png[/img]

  5. #5
    Senior Member
    Dołączył
    Fri Sep 2008
    Przegląda
    zza skrzynki
    Posty
    739
    Ehh... Wiecie co? Chciałbym tak czasami przyjść do domu, siąść przed kompem, odpalić forum/gg poczytać co się ciekawego dzieje, a i może wbić pograć w cs'a na luzie, bez żadnych problemów na bani.
    nie ma takiej opcji, po to jesteś h@ żeby mieć przeje.bane.

    Odpowiedzialna funkcja = problemy
    -Enemy or Ally?
    -It's Your servant, Lider....order...Give me order, My Master.
    -No one will obey the rules of this world! Order is clear! Search and Destroy! Search and Destroy!

  6. #6
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Mar 2007
    Przegląda
    Szczytna
    Wiek
    30
    Posty
    1,795
    Cytat Zamieszczone przez Seele ^
    Ehh... Wiecie co? Chciałbym tak czasami przyjść do domu, siąść przed kompem, odpalić forum/gg poczytać co się ciekawego dzieje, a i może wbić pograć w cs'a na luzie, bez żadnych problemów na bani.
    nie ma takiej opcji, po to jesteś h@ żeby mieć przeje.bane.

    Odpowiedzialna funkcja = problemy
    Okej, ale 80% ludzi teraz grających na serwerze zostanie zbanowanych za słownictwo k ?
    `FRISTAJLO__- // To nie śpiew, to rap...
    [img]http/www.speedtest.net/result/894805203.png[/img]

  7. #7
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Dec 2008
    Przegląda
    Brodnica
    Posty
    1,209
    z tymi extremami mamy problem bo 2 bylo;/ i niewiem ktory to czit

    a co do mnie napisalem ci na gg;] nie bede tu sie rozpisywal;D
    nikt nie jest idealny
    [img]http/img231.imageshack.us/img231/3645/sygnaf.jpg[/img]

  8. #8
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Oct 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    2,021
    Wiem, wiem ta sytuacja jest dla mnie trochę nie zręczna . Przyznaje się Street czasem mnie nerwy ponoszą lecz to nie jest spowodowane jak Ty to napisałeś " męczącym dniem w szkole " absolutnie nie ! Jak już nie którzy wiedzą miałem tragedię rodzinną i jakoś tam w środku nie mogę się pozbierać . Nie mam za ciekawej sytuacji w domu, muszę jakoś Mamie pomóc przynajmniej chociaż to nie jest łatwo zastępować komuś " męża" . W cs'a staram się grać wyżyć się za wszytko co mnie spotkało ,ale się nie da . Wiem , nie powinienem tego przenosić na serwer, w końcu to jest mój "problem" . Z początku tego "zdarzenia" jakoś nie byłem za bardzo uświadomiony, że to się stało ... Sąsiedzi i koledzy mówili mi ,że to nastąpi , ta tęsknota i ból w sercu . Myślałem iż to wszytko jakoś minęło ,ale jednak dalej nie mogłem sobie tego wszystkiego uświadomić , no i dopadło mnie to nie dawno... Trudno sobie to wyobrazić, a co dopiero doświadczyć iż tak bardzo bliska osoba , która dała mi pół życia umarła . Myślę sobie : On gdzieś jest , gdzieś tam czeka ale tak na prawdę to są tylko złudzenia - On jest, czeka ale nigdy nie wróci . Trochę się rozpisałem , nie wiem czy na temat czy nie ale postaram się tego wszystkiego nie przenosić na serwer i nie zniechęcać graczy .

    Pozdrawiam.
    "Musimy pamiętać ,że po nocy słońce na nowo wschodzi"
    [img]http/img22.imageshack.us/img22/403dill1.jpg[/img]

  9. #9
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Aug 2008
    Przegląda
    skoczow
    Posty
    889
    Żenada po prostu Nie możecie normalnie przed kompem zakląć, a nie pokazywać wasze nerwy graczom. Tym zdziałacie nic innego jak utratą ludzi na serwie. Zobaczycie, że za niedługo wszyscy zaczną opuszczać serwer.
    Śmieszne jest też to (w CH** śmieszne), że robicie kolesiowi SS ja tylko dobrze gra. Najlepsze jest to, iż łatwo to rozpoznać. Podam symulacje sytuacji xD

    Gramy gramy jest wporzo i zaraz taki infi "kórwa znowu z tego HE, o ja je.bie" gra dalej i zaraz koleś lepszy go jedzie i tu idzie ta sytuacja "A **** zrobię mu SS i znowu będę najlepszy". Sorka, ale tak naprawdę jest i nie tyczy się to tylko infiego, BO WSZYSTKICH ADMINÓW NA SERWIE!.

    Edit to dill

    Stary, nie wiem jak ty po stracie tak bliskiej osoby możesz grac jeszcze w takie gry
    Wiesz co najlepiej działa na coś takiego? Spotykanie się z przyjaciółmi, lub coś innego. Gry typu CS dają ci więcej agresji w tym kierunku, bardziej się użalasz nad sobą i bardziej Ci smutno. Odstaw gry, komputer na jakiś czas i zacznij żyć, życiem które jest tak krótkie i kruche. Jak widzisz człowiek nie musi żyć do 80 lat. Tak więc ciesz się nim bo nie wiesz kiedy tego czasu zabraknie, jak się kapniesz, że to ma nastąpić, będzie za późno dla ciebie i innych.
    [img]http/img2.vpx.pl/up/20090124/am94vz24fim5sb2bjz.png[/img]

  10. #10
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Dec 2008
    Przegląda
    Brodnica
    Posty
    1,209
    mardog troche sie pomyliles bo ja rzadko komus ss robilem chyba ze spamuja mi calego admin czata to wtedy zrobie, niegadaj jak niewiesz jak jest, a jesli chodzi wykrywanie cziterow to gralem w cs-a jak jeszcze myszka nie umiales sie poslugiwac wiec juz sie nie popisuj jaki ty madry
    nikt nie jest idealny
    [img]http/img231.imageshack.us/img231/3645/sygnaf.jpg[/img]

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Brak celownika
    Przez Mieczysław w dziale Problemy z CS 1.6
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-01-2009, 01:59
  2. Brak serwerów
    Przez czesio7 w dziale Problemy z CS 1.6
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 03-05-2008, 22:02
  3. Brak Ikony
    Przez Zeratul w dziale Problemy z CS 1.6
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-04-2008, 16:00
  4. Brak dema
    Przez SpawN w dziale Problemy z CS 1.6
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-11-2007, 15:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •