Zobacz wyniki ankiety: Jesteś za zmianą ??

Głosujących
19. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Nie

    5 26.32%
  • Tak

    14 73.68%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: [Porśba]Zmiana H@

  1. #11
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Dec 2007
    Przegląda
    redtube.com
    Posty
    1,414
    Cytat Zamieszczone przez diLL
    tombcio jak na razie trzeba rozkręcić serwer ,a potem działać z "modami" . Pisałem o tym wczoraj z ex0nem i powiedział ,że to dawanie modów nic nie daje dopóki serwer się nie rozkręci . Tak więc na razie zostaje standard . A co do loreN'a to też słyszałem ,że był/jest w szpitalu lecz do rozkręcenia serwera i reklamy trzeba zapału i chęci pracy .
    Ale jak rozkręcisz serwer bez moda, to ludzie będą chcieli grać bez moda, a jak jest już mod może nawet więcej osób będzie chciało grać.
    I jeszcze może być FFA/BF2MOD+ dużo map niestandardowych i FastDL

  2. #12
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Oct 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    2,021
    Jak na razie jest TP . Kiedyś serwer NonSteam/TP cieszył się dużą popularnością . Gracze jak widzą ludzi to wchodzą na serwer, a jak tutaj pustki stoją to nie ma do kogo wejść . Tak więc najpierw trzeba rozkręcić serwer , a potem pomyślimy o modzie . Osobiście mogę się zająć reklamą , czyli zrobić nową i ją bardziej urozmaicić .
    "Musimy pamiętać ,że po nocy słońce na nowo wschodzi"
    [img]http/img22.imageshack.us/img22/403dill1.jpg[/img]

  3. #13
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Dec 2007
    Przegląda
    redtube.com
    Posty
    1,414
    Cytat Zamieszczone przez diLL
    Jak na razie jest TP . Kiedyś serwer NonSteam/TP cieszył się dużą popularnością . Gracze jak widzą ludzi to wchodzą na serwer, a jak tutaj pustki stoją to nie ma do kogo wejść . Tak więc najpierw trzeba rozkręcić serwer , a potem pomyślimy o modzie . Osobiście mogę się zająć reklamą , czyli zrobić nową i ją bardziej urozmaicić .
    Nie chcę się z tobą kłócić, ale przydała by się alternatywa jakaś od tp (steam tp i ns war3/tp). Jeden niech sobie będzie tp (war) a drugi ffa.

  4. #14
    Przyjaciel
    Dołączył
    Thu Nov 2008
    Posty
    678
    diLL, człowieku.. W dziale sprawy serwera bodajże masz topic loreN'a... Kiedy to było?
    Że się brzydko wyrażę w CH*J temu..
    m na prezydenta!!!

  5. #15
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Dec 2007
    Przegląda
    redtube.com
    Posty
    1,414
    Cytat Zamieszczone przez voL[t
    ]diLL, człowieku.. W dziale sprawy serwera bodajże masz topic loreN'a... Kiedy to było?
    Że się brzydko wyrażę w CH*J temu..
    m na prezydenta!!!
    Jak się nie mylę m ma własną sieć serwerów, więc nie może mieć adma ;x
    A adminów też chmara na tym serwie
    Kod:
    http://www.forum.cs-portal.net/topics155/lista-adminow-serwera-cs-portalnet-tp-steam-vt8736.htm

  6. #16
    Senior Member
    Dołączył
    Sun Jan 2008
    Przegląda
    Krosno
    Posty
    551
    tombcio, to nie jest misq takie łatwe jak Ci się wydaje.
    Ja uprzedziłem Baku o tym że mnie nie będzie bo wyobraż sobie że byłem w szpitalu ponieważ ciężko zachorowałem. A rozreklamowanie serwera nie jest takie proste.
    Pzt teraz jest koniec roku i ludzie zaliczają oll i może nie mogą siedziec na serwerze tak jak to Jo ?
    Ja sie staram wiedz o tym że się staram, a Ty zamiast prosic o zmiane H@ to pomugł byś mi zając się serwerem.
    Tyle odemnie.
    Narazie !

    /close

    edit by diLL : Rozumiem Cię loreN ,ale daj się wypowiedzieć jeszcze innym na ten temat. Może właśnie tutaj napiszą ,żeby Ci pomóc w rozkręceniu serwera.
    POZDROWIENIA DLA csstalowawola.pl.

  7. #17
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Feb 2008
    Przegląda
    GŚ !! Bytom.
    Posty
    774
    dajcie Tombciowi h@, za to co zrobil dla tego forum to mu sie nalezy - i dam se leb uciac ze do wakacji ten serwer sie rozkerci tak ze bedzie nonstop full ;]
    [img]http/www.lolgifs.com/pictures/d940811d9652839.gif[/img]

  8. #18
    Senior Member
    Dołączył
    Mon Nov 2008
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    157
    Nom, tombcio byłby dobrym h@, chociaż do czasu, aż loreN nie wróci. Jak on by nie chciał, to ja ew. mogę .

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •