Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: [Skarga]Zen0

  1. #1
    Przyjaciel Awatar Galardo
    Dołączył
    Tue Mar 2009
    Przegląda
    de_inferno
    Wiek
    30
    Posty
    362

    [Skarga]Zen0

    Data: 24.04.09r. ok. 17:10
    Opis: Składam skarge na tego gracza bo na mapie assault miał 4 fragi z czego 4 to heady. A wcześniej na mapie westwood Admin mroziu zrobił mu sreeny ale nie wiemy czy mu dał bana. Proszę o zbanowanie tego gracza lub o wyjaśnienie.

    PS. Pozdro ;P
    [img]http/imageshack.us/a/img513/6900/orochimarusamabydrgiddy.png[/img]

  2. #2
    Senior Member
    Dołączył
    Tue Dec 2008
    Przegląda
    Ten SpAm?
    Posty
    147
    A może po prostu jest dobry ?Wiesz Seele tez wali 4/4 hedy i co ma czity odrazu ta ? z czego pamiętam Zeno był dobry .....

  3. #3
    Senior Member
    Dołączył
    Fri Oct 2008
    Przegląda
    Brzeg
    Posty
    233
    ZeNO ma oddać 5 ss. Jeśli inni admini go zauważą na serwie to niech go zbanują.

  4. #4
    Senior Member
    Dołączył
    Tue Dec 2008
    Przegląda
    Ten SpAm?
    Posty
    147
    A może ktoś się podszywa pod Zeno ? dobra zobaczymy czy odda ss....

  5. #5
    Przyjaciel Awatar Galardo
    Dołączył
    Tue Mar 2009
    Przegląda
    de_inferno
    Wiek
    30
    Posty
    362
    No właśnie oto mi chodzi, ze nie oddał ss które Mroziu mu zrobił na westwood a potem wszedł na assault
    [img]http/imageshack.us/a/img513/6900/orochimarusamabydrgiddy.png[/img]

  6. #6
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Jan 2008
    Przegląda
    z Kostrzyna
    Posty
    644
    Powiem mu na steamie ;]
    PS. Od razu pisze że jest czysty

    :<


  7. #7
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Sep 2008
    Przegląda
    Sieradz
    Posty
    1,427
    Cytat Zamieszczone przez mron
    PS. Od razu pisze że jest czysty
    Bo co bo go długo znasz? Jak ja nie cierpię takiego błahego powodu do obrony kolegi. Nic do niego nie mam i nie twierdzę że ma czity ale ma do oddania 5ss a mówił że odda je od razu a od około 16:30 już trochę minęło. Poza tym podczas turnieju grając w Teamie mrona "concordia discors" zostały mu udowodnione karalne skrypty na burst fire i chyba jeszcze silent run a sędzią był od 1 maja były h@ serwera Miodzik. Nie muszę mówić że screeny nie pokażą skryptów zarówno tego pierwszego i tego drugiego bo takie coś można udowodnić tylko przez starannie nakręcone demko i staranne jego obejrzenie tak jak było to podczas turnieju.

  8. #8
    Senior Member
    Dołączył
    Mon Mar 2009
    Przegląda
    Krakow :)
    Posty
    218
    gralem jak byl zeno i to troche dziwnie wygladalo ale jak odda ss to sie sprawa wyjasni
    Pozdro

  9. #9
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Jan 2008
    Przegląda
    z Kostrzyna
    Posty
    644
    Mylisz się nikt mu niczego nie udowodnił że on miał silent run a bust fire było dozwolone
    Przecież on mógł mieć amulet kota ;/ .. A co do oddania ss no to wiem że musi tylko pisze że na nich raczej nic nie będzie

    :<


  10. #10
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Sep 2008
    Przegląda
    Sieradz
    Posty
    1,427
    Cytat Zamieszczone przez mron
    a bust fire było dozwolone
    Skrypt burst fire do aka miał a nie w famasie ale to mniejsza z tym... okazało się że ZeN0 który dostał bana od Mrozia i 5ssów o 16:30 to nie ZeN0.. ten ZeN0 ze skarg innych graczy za czity to też nie prawdziwy ZeN0 gdyż właśnie dowiedziałem się od PRZEMA że jego szwagier ZeN0 ma kompa w naprawie -.- Tak więc mamy do czynienia z cziterem-podszywaczem i w tym momencie będę polował na jego IP żeby podać go adminom i usłyszeć że dostaje bana na zakres...

    ----> edit
    Ale skoro tak to musiałby mieć nie zarejestrowany na war3ft/tp nick.. a to dziwne.. zaraz się sprawdzi.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •