Zobacz wyniki ankiety: Czy zasługuję na admina?

Głosujących
14. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak.

    9 64.29%
  • Nie.

    5 35.71%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: [Admin] Oxig3n`

  1. #11
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Oct 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    2,021
    Loren , widzę wspaniałe podejście do ludzi . Jeżeli hm.... krytyka kogoś o kimś bądź na Twój temat Cię "gówno obchodzi " to widzę wspaniale się będziesz dogadywał . Ty masz przyjmować na siebie krytyki wielu graczy ,a nie mówiąc najbardziej pospolitym tekstem "gówno mnie to obchodzi ". I to nie jest moja decyzja , tylko moje pozory na tę sprawy (jak to się mówi pozory mylą ) .

    A co do Kaliego , mi nie chodzi o to ile on razy składał podanie. Przeczytaj dobrze i wyraźnie , chodziło mi o to że się tak stara i mu zależy na tym adminie na war3 że czeka na tą rekrutację .... A nie o to ile razy się starał -.-

    @edit :

    Nie chce się z Tobą kłócić Loren i prowadzić tej bez sensownej konwersacji . Wymieniliśmy swoje poglądy wystarczy , niech teraz inni się tu wypowiadają .

    Wesołych Świąt !

    @edit 2:

    Co do G. to jednak zmieniam zdanie Zrozumiałem, że ten przeskok to po prostu angaż . Stara się chłopak tak samo jak "barx" . Dlatego , bo dłuższym namyśleniu daje mu głos na Tak . W końcu każdy zasługuje na te 5 min . a On ich jeszcze nie dostał . Więc loreN , nie bierz pod uwagę mojego głosu w ankiecie na "Nie" .
    "Musimy pamiętać ,że po nocy słońce na nowo wschodzi"
    [img]http/img22.imageshack.us/img22/403dill1.jpg[/img]

  2. #12
    Senior Member
    Dołączył
    Sun Jan 2008
    Przegląda
    Krosno
    Posty
    551
    diLL, żle cię zrozumiałem, faktycznie każdy może miec swoje zdanie
    Jednakże ja z G. świetnie się dogaduje
    Pomaga mi w reklamie, poprostu się angażuje, a ja sobie to cenie.
    Też niemam zamiaru się z tobą kłucic bo święta idą, więc przepraszam za wszystko.
    Wesołych Świąt
    POZDROWIENIA DLA csstalowawola.pl.

  3. #13
    Senior Member Awatar army of the pharaohs
    Dołączył
    Thu Mar 2009
    Przegląda
    Pińczów / Kraków
    Posty
    198
    Nie ,nie podoba mi że składałeś podanie na każdym serwerze, powinieneś poczekać przynajmniej z rok, zdaje mi się że chcesz admina po to aby mieć.Takie jest moje zdanie
    [img]http/www.cs-portal.net/foto/userbar/fan.png[/img]

  4. #14
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Sep 2008
    Przegląda
    Sieradz
    Posty
    1,427
    Jestem na Tak bo co do admina to nie mam nic przeciwko bo jesteś ogarnięty i w miarę spoko, ale zrobiłeś 100 postów w nie całe 2 dni na OFF TOPICU, a to trochę przegięcie jest -.-

  5. #15
    Przyjaciel
    Dołączył
    Thu Nov 2008
    Posty
    678
    Cytat Zamieszczone przez kewas
    Nie ,nie podoba mi że składałeś podanie na każdym serwerze, powinieneś poczekać przynajmniej z rok, zdaje mi się że chcesz admina po to aby mieć.Takie jest moje zdanie
    Mylisz się. Chcę dostać admina po to żeby się wykazać. Dobrze wiesz że przez złe sprawowanie mi go odbiorą...

  6. #16
    Senior Member
    Dołączył
    Sat Oct 2008
    Przegląda
    MaTriX
    Posty
    615
    Jestem na TAk Wprowadza miła otmosfere :P ale jak mi dasz bana za rash to na war3 cie zbanuje xD
    "Z rąk tchórza twe życie tak krótkie przerwane ...twa duma i honor w pamięci zostanie"
    [img]http/i44.tinypic.com/2ivjrjm.png[/img]

  7. #17
    Senior Member
    Dołączył
    Tue Jan 2009
    Posty
    434
    jestem na tak chociaż go nie znam.Przyjaciele moich przyjaciół są moimi przyjaciółmi jak mówi przysłowie

  8. #18
    Member
    Dołączył
    Sat Mar 2009
    Przegląda
    Jesteś
    Posty
    50
    Ja jestem na tak wiem ze moje zdanie niema tu nic do rzeczy ale on jest ogarniety mily pomocny i kulturalny

  9. #19
    Senior Member
    Dołączył
    Sat Feb 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    272
    TAK. to mój botek. xd
    [img]http/images43.fotosik.pl/115/0d5407ab70348165.jpg[/img]

  10. #20
    Przyjaciel
    Dołączył
    Thu Nov 2008
    Posty
    678
    Dzięki wam za wszystko. Rezygnuje z grania na TP, ponieważ reklama tego serwera wymaga, oj wymaga.
    /zamykać, i usunąć!

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •