Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Mam 2 problemy

  1. #1
    Senior Member
    Dołączył
    Fri Mar 2009
    Przegląda
    się wziąłem ??
    Posty
    702

    Mam 2 problemy

    Cześć czy moglibycie mi pomoc w 1 problemie??

    Większość moich kolegow gra na OpenGL a ja do niedawna na Software lecz zmieniłem na D3D. Gdy zmieniam na OpenGL to wtedy wyskakuje mi dziwny komunikat i cs mi się wyłącza. Czy jesteście w stanie mi pomoc?? Prosze

  2. #2
    Senior Member
    Dołączył
    Mon Dec 2007
    Przegląda
    to masz?
    Posty
    257
    Po 1. zły dział.
    Po 2. zainstaluj oryginalne sterowniki karty graficznej.
    [scroll:b897afada8]Pamiętaj [you:b897afada8], jeśli Ci pomogłem kliknij [img]http/i42.tinypic.com/2u5qjk8.gif[/img][/scroll:b897afada8]

  3. #3
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Mar 2009
    Przegląda
    Słupsk
    Posty
    271
    yar28
    Zainstaluj sterowniki tak jak jaro powiedział tylko zobacz wcześniej na forum które serowniki są najlepsze pod twoją kartę graficzną. Żebyś tylko najnowszych nie ściągnął bo będzie słaba wydajność karty jeżeli masz starą karte (np.GeForce mx200 )

  4. #4
    Senior Member
    Dołączył
    Mon Dec 2007
    Przegląda
    to masz?
    Posty
    257
    H1tm@n czy ty nie widzisz co napisalem?
    Po 2. zainstaluj oryginalne sterowniki karty graficznej.
    [scroll:b897afada8]Pamiętaj [you:b897afada8], jeśli Ci pomogłem kliknij [img]http/i42.tinypic.com/2u5qjk8.gif[/img][/scroll:b897afada8]

  5. #5
    Przyjaciel
    Dołączył
    Thu Nov 2008
    Posty
    678
    jarogrzyb, nie spełniasz się jako Test-Mod. Poproszę parę osób, aby Ci go odebrały. Popatrz na swoją aktywność na forum. Koleś co dołączył do nas tydzień temu jest aktywniejszy niż Ty. Przykro mi to mówić ale za nic Moda nie dostaniesz.
    Pozdrowienia, przemyśl to co powiedziałem.

    @edit
    ?!
    Coo?!
    Za to co powiedział Hitm@n powinieneś go jedynie poprawić! Myślisz że zrobił to specjalnie? On przynajmniej powiedział mu co ma zrobić a nie jak Ty "zrób to po pierwsze, a tamto po drugie".. Proszę o anulowanie WARNA!

  6. #6
    Senior Member
    Dołączył
    Mon Dec 2007
    Przegląda
    to masz?
    Posty
    257
    H1tm@n dostał warna za spam, poczytaj sobie jego inne posty
    Zgadzam sie z tobą, ostatnio mniej siedze na forum, ponieważ mam urwanie głowy ( nie moge całe życie siedziec na forum ), ale staram sie byc najczęściej jak tylko moge.

    Też powinieneś dostac warna Nic nie wniosłeś do tematu. Ale już nie będe taki.
    Ostrzeżenie słowne.
    [scroll:b897afada8]Pamiętaj [you:b897afada8], jeśli Ci pomogłem kliknij [img]http/i42.tinypic.com/2u5qjk8.gif[/img][/scroll:b897afada8]

  7. #7
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Feb 2008
    Przegląda
    Polska
    Posty
    1,175
    jRK, a moim zdaniem przesadziłeś. Dostał warna, bo napisał prawie to co Ty ? Czy może za wcześniejsze posty za które nie dostał od żadnego moderatora warna ?

    Takim sposobem zamiast zachęcać to wy zniechęcacie nowych użytkowników forum!

  8. #8
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Mar 2009
    Przegląda
    Słupsk
    Posty
    271
    baku sorry za offtopic ale warna dostałem za ten post ale dobra poczekam ten miesiąc
    [img]http/img12.imageshack.us/img12/7743/copguy.gif[/img]

  9. #9
    Member
    Dołączył
    Mon Mar 2009
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    31
    to fajnie ze jak zainstaluje te orginalne sterwoniki to bede mogl grac na opengl bo ja caly czas gram na D3D

Podobne wątki

  1. Problemy z cs'em
    Przez Xeon w dziale Pomoc
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-04-2009, 10:36
  2. Problemy
    Przez v0js` w dziale Problemy z CS 1.6
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 31-03-2009, 15:36
  3. Problemy ze STEAMEM!!!! porzadne
    Przez jasne07 w dziale Problemy z CS 1.6
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-06-2008, 00:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •