Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Zmiana moda na serwie

  1. #1
    Member
    Dołączył
    Mon Nov 2008
    Przegląda
    Z konina
    Posty
    52

    Zmiana moda na serwie

    Proponuję zamiast GG+Deathmatch zrobić Zombie moda. (no i usunąć sławny protokół 48) Myślę, że wtedy będzie bardzo dużo osób grało, ponieważ mało jest serwerów ZM)

  2. #2
    Przyjaciel
    Dołączył
    Mon Jul 2008
    Przegląda
    brać kasę?
    Posty
    708
    Był już serwer ZM w sieci CS-PORTAL.NET i był to totalny nie wypał.
    Serwer musi być steam, nie można go zmienić ponieważ ten sponsor sponsoruje tylko serwery steam.

  3. #3
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Feb 2008
    Przegląda
    Polska
    Posty
    1,175
    Cytat Zamieszczone przez [PL
    Piter =]]GG+Deathmatch
    [PL] Piter =], chyba coś Ci się pomyliło DM+HSOnly .. mało jest takich serwerów. Serwer musi być steam dlatego też trzeba go reklamować.

  4. #4
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Aug 2008
    Przegląda
    skoczow
    Posty
    889
    Właśnie trzeba by było zareklamować, ale sęk w tym, że nikomu sie nie chce
    Admini powinni sie za to zabrać, jeśli nie to zrób BBcode i ja za to sie wezmę.

    Co do tego ZM na csp, słyszałem, że był i to było jakąś prowizorką? Nie zareklamowany ani nic, poza tym ZM rozreklamowany jest grany do tego steam.
    [img]http/img2.vpx.pl/up/20090124/am94vz24fim5sb2bjz.png[/img]

  5. #5
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Feb 2008
    Przegląda
    Polska
    Posty
    1,175
    Możesz wziąć udział w konkursie.. BBCode tam jest .

    http/forum.cs-portal.net/viewtopic.php?p=47970#47970

  6. #6
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Oct 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    2,021
    Odświeżam temat .

    Hmm... rozmyślam bardzo dużo nad tym i non stop widzę pustki . Więc chcę Wam zaproponować pewien pomysł... a co Wy na to ,żeby jednak zmienić moda na serwie m.in na Death Runa? Jak widzę to serwery Death Run są teraz bardzo popularne i cieszą się ilością gracz ( szczególnie Steam) . Może trochę reklamy i zmiana moda przyciągnęła by ludzi na serwer? W końcu mamy już FFA ,War3FT/TP , DM + HsOnly ( będziemy mieć) no i serwer również TP Steam , który się nie zbyt rozkręca ... Czasem lepiej wprowadzić zmiany i może ta zmiana przyniosła by się nam na korzyść z serwera? Niech H@ , ex0n lub baku rozmyślą nad tym , był bym wdzięczny . No i proszę o Wasze komentarze .

    Pozdrawiam, diLL.
    "Musimy pamiętać ,że po nocy słońce na nowo wschodzi"
    [img]http/img22.imageshack.us/img22/403dill1.jpg[/img]

  7. #7
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Dec 2007
    Przegląda
    redtube.com
    Posty
    1,414
    Cytat Zamieszczone przez diLL
    Odświeżam temat .

    Hmm... rozmyślam bardzo dużo nad tym i non stop widzę pustki . Więc chcę Wam zaproponować pewien pomysł... a co Wy na to ,żeby jednak zmienić moda na serwie m.in na Death Runa? Jak widzę to serwery Death Run są teraz bardzo popularne i cieszą się ilością gracz ( szczególnie Steam) . Może trochę reklamy i zmiana moda przyciągnęła by ludzi na serwer? W końcu mamy już FFA ,War3FT/TP , DM + HsOnly ( będziemy mieć) no i serwer również TP Steam , który się nie zbyt rozkręca ... Czasem lepiej wprowadzić zmiany i może ta zmiana przyniosła by się nam na korzyść z serwera? Niech H@ , ex0n lub baku rozmyślą nad tym , był bym wdzięczny . No i proszę o Wasze komentarze .

    PozdrawiamdiLL.
    A może surf pamiętam jak był na csp to cieszył dużą popularnością. DR też może być, ewentualnie hns. Myślę że surf to najlepsze rozwiązanie ;x

  8. #8
    Przyjaciel
    Dołączył
    Mon Jul 2008
    Przegląda
    brać kasę?
    Posty
    708
    H'n'S moim zdaniem odpada! Pamiętam jak był, oczywiście cieszył się dużą popularnością ale ciągle siedział jakiś admin (Ja, Kicia lub ass.^) jak jakiegoś nie było to od razu wyzywali się przez mikrofony, bindowali i ludzie wychodzili... Myślę że H'n'S to dobry pomysł jeśli tam będzie dobrze zgrana ekipa adminów.

    DR - bardzo fajny mod, grałem ostatnio dużo na nim bo go nie dawno dopiero ujrzałem. Co do tego moda oczywiście jestem na tak!

  9. #9
    Senior Member
    Dołączył
    Mon Nov 2008
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    157
    Nom, też jestem za zmianą moda. W tych czasach popularnością cieszą się mody 4FuN, np. DR, czy HnS.

  10. #10
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Dec 2007
    Przegląda
    redtube.com
    Posty
    1,414
    Cytat Zamieszczone przez add!.
    H'n'S moim zdaniem odpada! Pamiętam jak był, oczywiście cieszył się dużą popularnością ale ciągle siedział jakiś admin (Ja, Kicia lub ass.^) jak jakiegoś nie było to od razu wyzywali się przez mikrofony, bindowali i ludzie wychodzili... Myślę że H'n'S to dobry pomysł jeśli tam będzie dobrze zgrana ekipa adminów.

    DR - bardzo fajny mod, grałem ostatnio dużo na nim bo go nie dawno dopiero ujrzałem. Co do tego moda oczywiście jestem na tak!
    add! mi chodzi o innego hns ty mówisz (zapomniałeś o mnie na csp hns xD ) o innym i ja o innym, o takie coś http://www.youtube.com/watch?v=mHGGj...eature=related
    Są do tego specjalne mapy, nie ma że tt zastygają tylko, mogą uciekać (runować-na niektórych serwach niedozwolone) albo gdzieś się skampić , a zadaniem ct jest złapanie tt. Takie same prawie że ale inne(nie ma też kolorków).
    Przykładowy serwer steam 91.204.163.15:27019 (a strona poświęcona temu hns-poland )

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Jak dobrze grać w Zombie moda
    Przez Seele ^ w dziale Poradnik CS 1.6
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-06-2009, 02:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •