Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 46

Wątek: [War3FT] Ocena kandydatów na admina!

  1. #11
    Przyjaciel
    Dołączył
    Mon Dec 2006
    Przegląda
    ...
    Posty
    621
    Malvario
    Chuck Norris
    Rafaqio 1/10
    exPRO 1/10
    GORYL 1/10
    M.C (chmylek) 6/10
    Piter 1/10
    Action 1/10
    SIMI [shadow=red:23beff251b]10/10[/shadow:23beff251b]
    aiZ. 0/10
    Infinite 2/10
    Kalasanty 5/10

  2. #12
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Oct 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    2,021
    Cytat Zamieszczone przez rfs
    Mi nie chodziło o oceny jak w szkole tylko o parę zdań na temat każdego kandydata...
    Weźcie przeczytajcie czasem coś wyżej. To mają być oceny np. jaki on jest co o nim myślicie , a nie dajecie 0/10 .

    Sorka za OT ,ale prawdopodobnie dalej by były takie posty.
    "Musimy pamiętać ,że po nocy słońce na nowo wschodzi"
    [img]http/img22.imageshack.us/img22/403dill1.jpg[/img]

  3. #13
    Przyjaciel
    Dołączył
    Thu Oct 2008
    Przegląda
    Black list
    Posty
    819
    Malvario- za młody.. dla mnie to zwykły gracz i nie widzę go jako admina.. admin wg mojego uznania musi się wyróżniać a malvoro togo nie robi... jako gracz ok/ jako admin nie 3/10

    Chuck Norris- nie chce mi się gadać=d raszujący boteq-.- 1/10 "półobrotuj" gdzieś indziej
    ps. a wiecie że Chuck Norris potrafi trzaskać drzwiami obrotowymi?

    Rafaqio- od niedawna widzę go na serv... oprócz tego iż jest grafikiem na forum nic o nim nie wiem... dla mnie to kolejny gracz. Przynajmniej ogarnięty jak większość twierdzi. Ze względu na małą znajomość jak i trochę za wiek 5/10

    exPRO- młodziak, nie zawsze ogarnięty... Kolejny zwykły gracz.. nie mam nic do niego ale współpraca z nim jako admin.. nee 3/10

    GORYL- zarejestrował się, coś tam napisał i poszedł-.- normalnie (...) dziwny typ -10/10

    M.C (chmylek)- troche z nim pogadałem, trochę pograłem, trochę pobanowałem.. typowy gracz.. może trochę się wyróżnia bo cynki daje ale czasami sam się zapomina.. Jako gracz ok jako admin nie 4/10

    Piter- już wystarczająco dużo słów zmarnowałem na tego osobnika-.- każdy zna moje zdanie. Po tym wszystkim 2/10 (normalnie -10/10 ale dam 2 bo choć trochę grania z nim jest... ale tylko jeśli jestem w przeciwnej drużynie co przekłada się na fakt, że nie słyszę jego wrzasków przy nabijaniu fraga, podkładaniu paki, wywodów na temat "czarnuchów" i innych takich.. no i nie martwię się o czystość mojej dupy)

    Action- młodziak... kolejny zwykły gracz 4/10

    SIMI (bez wulgaryzmów bo warny)
    - też kce mieć takie słuchaweczki dzięki którym będę słyszał wroga już z jego respa przyglądałem Ci się niejednokrotnie z esp i nadal sądzę, że masz wh czy cośtam (gunsgunsguns ;d).. a może to ta sławna myszka dla graczy?! tak! to wiele wyjaśnia
    każdy 14latek mówi, że spoko z Ciebie koleś. I może niech tak zostanie? pozdrów m!xa.. u niego jak i u Ciebie widzę te same "city" ;p

    - kompletny kretyn 0/10

    aiZ.- hmm.. taki pomocny człowieczek 6/10 i liczę na dalszą grę z tobą jako gracza

    Infinite- 5/10 i zostawię bez komentarza

    Kalasanty
    - duże 10. Jak dla mnie przyszły admin. Z takim człowiekiem to mogę pogadać normalnie i usłyszeć coś więcej niż "umyj dupe". Hmm.. może założę konto u Stewczyka ?
    [img]http/i39.tinypic.com/4t54b5.png[/img]

  4. #14
    Senior Member
    Dołączył
    Fri Aug 2008
    Przegląda
    Z Black List
    Posty
    194
    Malvario- Nieraz lamie zasady serwera kiedy nie ma admina ale oglnie kiedy jest admin fajnie sie z nim gra
    Chuck Norris- bardzo radko gra malo aktywny na forum...

    Rafaqio- osobiscie widzialem go 2 razy na serwie nie bede go ocenial ale sprawial wrazenie odarnietego

    exPRO- troche lepszy niz przecietny

    GORYL- nie bardzo moge go skojarzyc z serwa a gram dosyc duzo

    M.C (chmylek)- nic specjalnego pewnie przecietny gracz

    Piter- raz sie z nim gra fajnie raz nie jak kobieta bywa zmienny

    Action- troche malo lat ale nie patrzac na wiek to w sumie ogarnia co sie dzieje

    SIMI JA OSOBISCIE DO SIMIEGO NIC NIE MAM !! spoko z niego gosc fajnie sie z nim gra

    aiZ.- aiz, aiz, aiz kurde nie wiem co mam napisac ogolnie fajny koles nieraz ma dziwne problemy ale ok

    Infinite- z nim mi sie nie gra za dobrze czesto przekilna (ja tez nie jestem swiety)ale nic szczegolnego jako gracz. mnie jako admin byl by za porywczy

    Kalasanty- nie za czesto sie z nim widze rzadko gra a co do wieku wiadomo odpowiedzialnosc ale ja wiem kurcze tez nie mam zdania

  5. #15
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Aug 2008
    Przegląda
    skoczow
    Posty
    889
    Skala 0-10 będzie surowa

    Malvario 4/10
    Chuck Norris 0/10
    Rafaqio 10
    exPRO 5/10
    GORYL 0/10 Kim ty jesteś w ogóle?
    M.C (chmylek) 6/10
    Piter 9/10
    Action
    SIMI 4/10
    aiZ. 9/10
    Infinite 7/10
    Kalasanty 10/10

    Słowna opinia

    Malvario - Zbyt wulgarny i cwany poza tym za młody więc na adma nie zasługuje tym bardziej że jest nie odpowiedzialną osobą.
    Chuck Norris - Nie wiem kim jest może 1 go widziałem xD
    Rafaqio - Spoko ziomek i dobry grafik jak na początkującego
    exPRO - Może być ale zbyt dobrze go nie znam
    GORYL - W ogóle go nie kojarzę
    M.C (chmylek) - Też spoko długo gra
    Piter - Ziomek jakich mało, znam go bardzo długo, widzę go jako adma na war3 mimo tego za napierdziela przez micro, ake mi to osobiście nie przeszkadza
    Action - Też spoko, ale za dobrze go nieznam
    SIMI - Zostawię beż komentarza
    aiZ. No ten to zioomek długo gra pisze z nami na forum i SB na serwie też spoko [b]czasami mu puszczą nerwy no, ale komu nie puszczają
    Infinite - Nie wiem co napisać
    Kalasanty - Heh ten to mi się od razu spodobał im więcej lat tym osoba kompetentniejsza myślę, że po mimo tego że za długo nie gra myślę że na adma by sie nadawał

    PS: Ten co dostanie adma niech pisze (PW tam podam GG) jak co to pomogę mu skonfigurować adma
    [img]http/img2.vpx.pl/up/20090124/am94vz24fim5sb2bjz.png[/img]

  6. #16
    Member
    Dołączył
    Sun Nov 2008
    Przegląda
    Zielona góra
    Posty
    83
    Malvorio - Jesteś za młody na admina, co za tym idzie, nie odpowiedzialny + szybko byś zaczął regulamin łamać, wulgarny i gracze mieli by pretensję po za tym prawdopodobnie z tym wiekiem byś zaczął mieć podejrzenia do (prawie) każdego gracza który Cię zabiję oraz nie spełniasz celów mapy (fragi Ci w głowie i tylko to).


    Chuck Norris - Jesteś za młody na admina, co za tym idzie, nie odpowiedzialny + szybko byś zaczął regulamin łamać, wulgarny i gracze mieli by pretensję po za tym prawdopodobnie z tym wiekiem byś zaczął mieć podejrzenia do (prawie) każdego gracza który Cię zabiję oraz nie spełniasz celów mapy (fragi Ci w głowie i tylko to).


    Rafaqio - Nie widziałem Cię zbyt dużo razy na serwie, ale obiecująco się zapowiadasz, lecz na razie NIE, gdyż za mało o Tobie wiem, więc wole zbyt pochopnej decyzji o Tobie nie wyciągać


    exPRO - Ty się zachowujesz trochę dojrzalej niż malvorio jednak mam to samo zdanie o Tobie, nie znam Cię zbytnio i nie mogę zbyt dobrej opinii o Tobie wywnioskować


    GORYL - Ty to musisz być imbecylem kompletnym, 1 post, 1 raz na serwie i chcesz adma, dorośnij chłopię i NIGDY NIE POWINIENEŚ BYĆ ADMEM, bo tylko na tym Ci zależy.


    M.C (chmylek) - Jesteś za młody na admina, co za tym idzie, nie odpowiedzialny + szybko byś zaczął regulamin łamać, wulgarny i gracze mieli by pretensję po za tym prawdopodobnie z tym wiekiem byś zaczął mieć podejrzenia do (prawie) każdego gracza który Cię zabiję oraz nie spełniasz celów mapy(fragi Ci w głowię).


    Piter - Dojrzyj tylko, ogranicz słownictwo, nie łam regulaminu i spełniaj cele mapy, a porządny admin będziesz, powinien być, jestem pewny, że się poprawi w chwili dostania admina.


    Action - Może być, nie mam o nim zbytnio zdania
    SIMI - Hmm, większość osób miało by do Ciebie pretensję o cheaty (których jestem pewien, że nie używasz), jednakże ja mam o Tobie własne zdanie i nie będę o Tobię wypisywał to co ja wiem, jedyne co powiem, że powinni Ci dać administratora, zobaczyli by, że dobry jesteś W razie co odbiorą


    aiZ. - słownik, kultura i adma możesz mieć


    Infinite - Może być.


    Kalasanty - Od nie dawna Cię widzę, jednak już mam o Tobie dobre zdanko, nadajesz się na admina, na razie jak wspaniały administrator się zachowywałeś, tylko żeby Ci nic nie strzeliło do głowy.

  7. #17
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Dec 2008
    Przegląda
    Brodnica
    Posty
    1,209
    Skala 0-10

    Malvario 3/10
    Chuck Norris 1/10
    Rafaqio 5/10
    exPRO 3/10
    GORYL 0/10
    M.C (chmylek) 4/10
    Piter 6/10
    Action 5/10
    SIMI 4/10
    aiZ. 7/10
    Infinite siebie nie oceniam bo bez sensu
    Kalasanty 5/10

    Słowna opinia

    Malvario - troche za młody i za cfany, ale w przyszłosci moze sprobowac
    Chuck Norris - nie kojaże go moze z 2 razy z nim gralem
    Rafaqio - gralem z nim pare razy, spoko ale raszuje
    exPRO - Może być ale zbyt dobrze go nie znam
    GORYL - W ogóle go nie kojarzę
    M.C (chmylek) - spoko, ale mysle ze moze jeszcze poczekac
    Piter - moze byc adminem
    Action - Też spoko, ale za dobrze go nieznam
    SIMI - troche uważa sie za gwiazde, raczej bym mu nie dal
    aiZ. No aiz jest w porzadku tylko troche przymłody ale moze byc
    Infinite - bez komentarza, po co mam siebie oceniac to wasza działaka
    Kalasanty - wiek bardzo dobry, ale rzadko go widze na war3, a gram duzo, zawsze wypowiada sie mądrze, jeden z lepszych kandydatow
    nikt nie jest idealny
    [img]http/img231.imageshack.us/img231/3645/sygnaf.jpg[/img]

  8. #18
    Senior Member
    Dołączył
    Sat Nov 2008
    Przegląda
    masz zioło =o ?
    Posty
    525
    Malvario Cóż, nie znam Cię za dobrze, ale jesteś fajny ^^
    Chuck Norris Nigdy nie widziałem na servie.
    Rafaqio Fajny ziomek, tylko rzuca na przerwach skórkami z mandarynek -.-'
    exPRO Lubię Cię, lecz jak dla mnie niezbyt nadajesz się na tę pozycję
    GORYL Grałeś choć raz?
    M.C (chmylek) Cóż, mam mieszane uczucia. Grasz sporo, na forum spamujesz, i nie dałeś SS (Pan Ulica robił)
    Piter Spoko Ziomek fajnie się z nim gada ale niestety nadużywa mikro
    Action Fajny z Ciebie ziomek, dobrze grasz, do wieku nic nie mam.
    SIMI (bez wulgaryzmów bo warny) Super gość ^^ pomoże, pogada, trochę się kłóci ale i tak jest spoko ^^
    aiZ. No to ten noob :< Nie piszę nawet o nim
    Infinite Sporo i dobrze grasz, opanowany, lecz na forum wg mnie za mało czasu spędzasz
    Kalasanty Tutaj nie mam opinii. Raz Cię wczoraj widziałem.

  9. #19
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Dec 2008
    Przegląda
    QAJ
    Posty
    420
    Malvorio - widać go, ale za rozmowny to chyba nie jest 5/10
    Chuck Norris - nie bardzo
    Rafaqio - Widać go ale też mało rozmowny
    exPRO - nie znam
    GORYL - a kto to?
    M.C (chymlek) - Dobrze gra, miły i pomocny 9/10
    Piter - dziecinny, jego teksty to żenada, spam do mikro, grałem z nim 3 razy i 3 razy mnie wnerwiał, 2/10
    Action - Nie najgorszy, ale są lepsi kandydaci 7/10
    SIMI (bez wulgaryzmów bo warny) - heh 0/10
    aiZ. - Jak widać*cieszy się poparciem ludu :P mieliśmy mały konflikt, dużo przeklinał ale się chłopak zmienia. 9/10
    Infinite - Dobrze gra, podoba mi się. Niech się jeszcze trochę "ogarnie" 10
    Kalasanty - Ta, grałem z nim raz, i mogę powiedzieć*że pasi mi on najbardziej na to stanowisko. Dobrze wychowany, kulturalna riposta, dobrze gra, dużo mówi - 10/10

    1.Kalasanty
    2.Aiz
    3.Marlvoro

    Nie wiem czy reszta zasługuje na admina, na tym war3ft admini to same koksy (:P) i tylko ta trójka by mi tu spasiła ;>

  10. #20
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Sep 2008
    Przegląda
    Sląsk
    Posty
    420
    Malvario-Nie znam
    Chuck Norris-0/10
    Rafaqio-4/10
    exPRO-7/10
    GORYL-Nie znam
    M.C (chmylek)-Nie znam
    Piter-9/10
    Action-Nie znam
    SIMI (bez wulgaryzmów bo warny)-10/10
    aiZ.10/10
    Infinite-4/10
    Kalasanty-10/10

    Simi
    Kalasanty
    Aiz
    Czasami i tak jesteśmy za DOBRZY

    PRZEMO

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •