Zobacz wyniki ankiety: Czy chce żeby piter został adminem ?

Głosujących
25. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    19 76.00%
  • Nie

    6 24.00%
Strona 1 z 6 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 53

Wątek: [Admin]Piter

  1. #1
    Member
    Dołączył
    Mon Nov 2008
    Przegląda
    Z konina
    Posty
    52

    [Admin]Piter

    Podanie na admina
    Nie czytaj dalej!

    Nick: Piter (na innych serwerach [PL] Piter =] aktualnie gram tylko pod Nickiem Piter)
    Wiek: 18 latek (niedawno solenizowałem )
    Typ Gry CS 1.6 Non Steam (szkoda mi na steam ale w przyszłości kto wie )
    Staż w Cs Ajj długo już będzie parę latek dokładnie sam nie pamiętam. Wszędzie gdzie się dłużej zatrzymywałem zdobywałem (a przynajmniej tak mi się wydaje :P )sympatię graczy
    Starz na cs-portal.net kurde długo już ponad miecha będzie nawet więcej sam dokładnie nie pamiętam, bo nie zapisałem wybaczcie mi :P
    Godziny przebywania na serwerze różnie to bywa jak mam czas to gram
    Znajomość Amx Wystarczająca do sprawnego zarządzania serwerem. Miałem „admina” na paru serwerach (niestety nieistniejących już z powodów niezależnych np. wprowadzenie nowego protokołu przez firmę VALVE) m.in. Smut.pl (WAR3FT) Flagranti (Zombie Mod) ZMserwer (Zombie Mod) Miałem też propozycje złożenia podania na admina innego serwera którą odrzuciłem.

    Coś od Siebie
    Jestem Piter swoją przygodę tutaj rozpocząłem dzięki Mardogowi, który skierował mnie na warcraft moda (na którym już kiedyś grałem ale Mardog upierał się że mnie rozwali to trzeba mu było pokazać kto Tu jest PRO. Po rozwaleniu Mardoga oraz reszty ekipy stwierdziłem że niektórzy bardzo brzydko pyskują więc trzeba było im trochę pojechać :P swoją drogą chcę zostac adminem żeby zapanował pokój na świecie było dużo strzelanin serwer był zawsze full (no z wyjątkiem momentów kiedy będę chciał pograc :P )cziterzy wyzdychali od nadmiaru cholesterolu niedoboru seksu i frustracji spowodowanej częstymi banami ode mnie :P dzieci przed mutacją straciły głos boty zaczeły normalnie grac (a nie full auto i 5hs’ów), admini byli szanowani a atmosfera na forum miała oddźwięk radosny, a nie sztywna gra typu macie biegac i zabijac - ludzie czasami chcą sobie pogadac i zluzowac.

    Proszę o pozytywnie rozpatrzenie mojego podania.

  2. #2
    Senior Member
    Dołączył
    Sat Oct 2008
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    320
    Piter !! Wreszcie . Ja jestem na wielkie TAK ! widziałem jak adminuje na podanym serwerze Zombie bo sam na nim grałem do czasu wyłączenia go! Spisywał się perfekcyjnie z powierzonego mu zadania! A na war3ft jest widoczny i ma skilla ^^. Ja jestem na TAK TAK TAK
    [img]http/img.userbars.pl/119/23655.gif[/img]

    Jeździmy za Wisełką!

  3. #3
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Aug 2008
    Przegląda
    skoczow
    Posty
    889
    OOO jestem na tak cieszę się, że założyłeś ten temat Jestem na TAK Znam zioma bardzo dobrze z serwera FLGR.pl który już niestety nie istnieje
    On zasługuje na adma w 100%
    [img]http/img2.vpx.pl/up/20090124/am94vz24fim5sb2bjz.png[/img]

  4. #4
    Senior Member
    Dołączył
    Sat Oct 2008
    Przegląda
    MaTriX
    Posty
    615
    Jestem na Tak. Spoko koles ! Tak to on !! Mialem wizje !
    "Z rąk tchórza twe życie tak krótkie przerwane ...twa duma i honor w pamięci zostanie"
    [img]http/i44.tinypic.com/2ivjrjm.png[/img]

  5. #5
    Senior Member
    Dołączył
    Fri Sep 2008
    Przegląda
    zza skrzynki
    Posty
    739
    2 miejsca na admina, a trzech super ludzi do wyboru....no cóż ciebie też popieram, więc rufus będzie miał trudny wybór

    pozytywnie zakręcony gość, a takich najbardziej toleruje :>
    -Enemy or Ally?
    -It's Your servant, Lider....order...Give me order, My Master.
    -No one will obey the rules of this world! Order is clear! Search and Destroy! Search and Destroy!

  6. #6
    Member
    Dołączył
    Mon Nov 2008
    Przegląda
    Z konina
    Posty
    52
    NEO Za każdym razem jak wpierdzielasz halunki to masz wizje :P Glosujcie w ankiecie każdy głos (dodatni lub ujemny) uzasadniac

    I pamiętajcie nie mam zamiaru sie zmieniac jestem jaki jestem i nie będe za to przepraszac jesli takiego mnie polubicie to dobrze a jeśli nie to wasz problem nie mój

    Żyjcie długo i szczęśliwie

  7. #7
    Member
    Dołączył
    Sat Oct 2008
    Przegląda
    Sierpc
    Posty
    52
    Jestem na tak!Bardzo ogarnięty koleś , a i jak nie dostanie adma może odejść i nie będę go z ultimate rozwalał na westwoodJak najbardziej TaK!Zrobi z tego serva jeszcze bardziej zajebisty
    Stop katom w niebieskich mundurach!Tylko Bóg może nas sądzić!

  8. #8
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Jun 2008
    Przegląda
    Z Kustrina
    Posty
    251
    Jetem na TAK..Ogarnięty człowiek..;]
    Tylko człowiek, który kochał, umiera jak człowiek.

    [you:31c09e40ed], Pozdrawiam

  9. #9
    Member
    Dołączył
    Mon Nov 2008
    Przegląda
    Z konina
    Posty
    52
    Spokojnie Niedzwiedziu :P :P Ty mnie rozwalales jak zaczelem grac na War3FT :P Pograj sobie pare miechów tylko na zombie modzie i przeskocz na War3 :P Teraz to ja cie karam botq

  10. #10
    Member
    Dołączył
    Sat Oct 2008
    Przegląda
    Sierpc
    Posty
    52
    Taaa...Ja potrafie knife wyrzucic a ty nie bocie!ale dobra kończymy offtop bo jeszcze przyjdzie rufus i.,..Nie będzie miło:PAha i jak będziesz miał adma wyłącz tego aima i speedhacka jak ja będę;p
    Stop katom w niebieskich mundurach!Tylko Bóg może nas sądzić!

Strona 1 z 6 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •