Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy ... 23
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Wymuszanie kasy skarga na oF.Neo

  1. #21
    Senior Member
    Dołączył
    Sun Oct 2008
    Przegląda
    Gubin
    Posty
    218
    Selee kto wie

    czy yo jest zazdrosny dowiesz sie w nastepnym odcinku ''Zabrali mi xp''


    To be continue...

  2. #22
    Przyjaciel
    Dołączył
    Thu Oct 2008
    Przegląda
    Black list
    Posty
    819
    Yo ty zbotowany psychopato...

    Nie dość że spamujesz, raszujesz, zakładasz durne tematy, ciągle oskarżasz kogoś o hacki, denerwujesz, dobijasz, maltretujesz wszystkich psychicznie to jeszcze zmyślasz!! teraz to gwarantuje Ci, że za najmniejszy raszyk, choćby o zakichany cm dostaniesz bana na wieki! Nie no ja nie mam cierpliwości do takich osób -.- cs jest od 16lat kurde a nie dla niewychowanych dzieci widzisz a nie grzmisz

    Cytat Zamieszczone przez rfs
    Yo gdybym był Twoją mamą to wyłączyłbym komputer z prądu i spuścił Ci takie lanie, że nie usiadłbyś na tym kanciastym tyłku do 20 roku życia... Współczuję jej
    dokładam się do kondolencji.. eh... a ja myślałem że to ja byłem upierdliwym dzieckiem gdy chciałem nie iść do cyrku tylko na karuzele -.-
    [img]http/i39.tinypic.com/4t54b5.png[/img]

  3. #23
    Member
    Dołączył
    Wed Nov 2008
    Przegląda
    de_dust
    Posty
    78
    Czieszcie sie ja gre na war3 skonczyłem na waszym forum pisac juz niebede kij wam w oko [zobaczymy jak wam serwer na bazarach sprzeda ] a i seele ja go sam poparlem w tym podaniu olac go sie go natrze i sie zwroci tak mnie prosił poprzyj mnie na adma a na drugi dzien w szkole komu perma komu głupia dziw...... żal mi go i tyle.Papapa.

  4. #24
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Sep 2008
    Przegląda
    Sieradz
    Posty
    1,427
    Hahahahaha dawno się tak nie ubawiłem przed monitorem no nie !!! Yo Twoja głupota jest porażająca. Nie rozumiesz że mu tego nie udowodnisz jakimiś głupimi rozmowami na GG czy na czymś innym? Jedyne co możesz zrobić to odnieść się do tego .:


    Cytat Zamieszczone przez rfs
    Co do screena to nigdzie nie widzę żeby prosił o jakieś 20 złotych...
    Co do Ciebie neo to powiedz mi kto Ci pozwolił dodawać XP ;> Wyraźnie pisałem, że XP można dodawać tylko tym, którzy napiszą temat na forum...
    Yo pokaż dalszą cześć rozmowy Chyba, że masz coś na sumieniu ;>

    Też uważam że jak kolega chce odzyskać exp to nie ma że se idzie do Ciebie[Neo] w szkole żebyś mu dał exp to mówisz koledze żeby założył temat na forum i już ;PP

  5. #25
    Member
    Dołączył
    Wed Nov 2008
    Przegląda
    de_dust
    Posty
    78
    jak on nawet pisze na dole tylko zeby innego adma nie bylo przeczytajcie sobie

  6. #26
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Oct 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    2,021
    HAHAHHA....OMG to chyba cud boży ,że YO nie będzie grał na war3ft i pisał na forum ... na bazarach to ciebie możemy sprzedać xd
    "Musimy pamiętać ,że po nocy słońce na nowo wschodzi"
    [img]http/img22.imageshack.us/img22/403dill1.jpg[/img]

  7. #27
    Member
    Dołączył
    Tue May 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    88
    OMG... Ależ ty głupi ... Szczęście że jakoś sie udało cie urodzić... Masz racje nie pisz lepiej na forum i nie graj na war3 nie martw sie bez ciebie damy rade Powodzenia ze znalazieniem takiego servera na którym grają takie dzieci jak TY !


    PzDr
    [you:2c038fc4f3] Życie jest takie krótkie ...
    Steam [only]
    [img]http/www.galma.pl/atp.jpg[/img]

  8. #28
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Nov 2008
    Przegląda
    Skoczow
    Posty
    22
    ludzie wy sie wezcie opamietajcie sie jezdzicie po tym dziecku jakby niewiadomo co zrobil
    i to ma byc godne zachowanie zachowujcie sie jak na przyzwoitych ludzi przystalo
    [img]http/img221.imageshack.us/images/thpix.gif[/img]
    [you:74046f49d3] jestes boski

  9. #29
    Przyjaciel
    Dołączył
    Thu Oct 2008
    Przegląda
    Black list
    Posty
    819
    Cytat Zamieszczone przez Yo
    Czieszcie sie ja gre na war3 skonczyłem na waszym forum pisac juz niebede kij wam w oko [zobaczymy jak wam serwer na bazarach sprzeda
    Yo z ogromną przyjemnością pomogę Ci w trwaniu przy tej obietnicy!! Tak.. jestem z Tobą Yo!!! gdy tylko wejdziesz kiedykolwiek na server dam Ci perma abyś przypadkiem nie zszedł z drogi którą sobie obrałeś

    teraz to już nawet słonko z teletubisiów mówi Ci papa
    [img]http/i39.tinypic.com/4t54b5.png[/img]

  10. #30
    Senior Member
    Dołączył
    Fri Sep 2008
    Przegląda
    zza skrzynki
    Posty
    739
    Cytat Zamieszczone przez Yo
    a i seele ja go sam poparlem w tym podaniu olac go sie go natrze i sie zwroci tak mnie prosił poprzyj mnie na adma a na drugi dzien w szkole komu perma komu głupia dziw...... żal mi go i tyle.Papapa.
    hahahah OWNED xD

    jak ja mam 19 lat a ty 12/13/14/15 w jakiej szkole baranie xD
    taki kretyn nawet mojego gg nie ma prawa mieć, a co dopiero się ze mną zadawać....i tu nie ściemniaj nawet, bo nie masz pojęcia z której części polski jestem...a co dopiero z którego miasta.


    i za każdym wejściem na serwer masz perma za to co wygadujesz na forum...astalavista maszkaro


    a jedyną osobą którą prosiłem żeby się wypowiedziała był zmoras...bo dla mnie to wstyd, żeby taki skończony idiota jak ty, wypowiadał sie w moim podaniu.
    -Enemy or Ally?
    -It's Your servant, Lider....order...Give me order, My Master.
    -No one will obey the rules of this world! Order is clear! Search and Destroy! Search and Destroy!

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy ... 23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •