Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Skarga na Street [Admin]

  1. #11
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Oct 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    2,021
    Ja popieram Streeta,że tak zrobił. Hahaha...."YO" ty sobie możesz nawet z mowy rezygnować( było by bardzo miło xD) Spamujesz i spamujesz tymi bezsensownymi postami....Po prostu np. usunie się mapy typu " fy" i będzie dobrze,a nie ty sobie rezygnujesz.Rezygnujesz , to cya z serva. Miałem tyle do powiedzenia xD . Już nie off topic - sczególnie Yo

  2. #12
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Sep 2008
    Przegląda
    Sieradz
    Posty
    1,427
    Z tego co wiem Yo to fy_snow nie ma to było fy_snow3. Więc nie możesz powiedzieć że koncert życzeń jest bez sensu ;PP

  3. #13
    Przyjaciel
    Dołączył
    Thu Oct 2008
    Przegląda
    Black list
    Posty
    819
    Słuchajcie wielce niezadowoleni... nie mam pojęcia po co ciągnę ten temat dalej ale tak dla waszej wiadomości..

    Zostając adminem ustaliłem sobie pewien swój priorytet w działaniu... a mianowicie pilnować porządku i ogólnego ładu na servie... a mapy fy_snow z granatami orkowymi na czele niestety burzą ten porządek. Mianowicie frustracja gracza który 100raz z kolei dostaje granatem na respie rośnie z każdą runda. Z początku będzie prosić szanownie "rzucających" o zaprzestanie takiego stylu gry. I tu oczywiście taki Yo czy malvorio ma pretensje (bo on przecież się dobrze bawi nabijając sobie fragi). Po kilku rundach gracz który najpierw prosił, potem nalegał.. zacznie pisać coś w stylu "ko*** wy **** przestańcie napie*****c tymi granatami bo wam (***)" itd itp.. I co w związku z tym? mamy konflikt.. a zadaniem admina jest uniknięcie takich konfliktów i żaden koncert życzeń tego nie zmieni

    proste


    ps. i proszę rfs zamknij ten temat bo chyba tylko głupi bociq neo tego nie jest w stanie pojąć... a zaraz się niepotrzebny OT zrobi
    [img]http/i39.tinypic.com/4t54b5.png[/img]

  4. #14
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Aug 2008
    Przegląda
    skoczow
    Posty
    889
    I logiczne jak drzewo genealogiczne.
    Też tak robie i wasze opinie "posty" tego niezmienią.
    Ja już proponuje zamknąć temat bo już sie wszystko wyjaśniło.
    [img]http/img2.vpx.pl/up/20090124/am94vz24fim5sb2bjz.png[/img]

  5. #15
    Member
    Dołączył
    Wed Nov 2008
    Przegląda
    de_dust
    Posty
    78
    ZBANUJ TEGO CO PRZEKLINAŁ MASZ PROBLEM A JA NIEGRAM ORKIEM TYLKO NIEUMARLYM ORKA JUZ NIE LUBIE ZNUDZIL MI SIE


    PS:TO JAK TAK BYLO TO MOZE SPYTAŁBYS SIE TEGO GRACZA KTORA I NNA MAPE BY CHCIAŁ PONIEWAZ NA TEJ PANUJE CHAOS I ZAMET

  6. #16
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Dec 2007
    Przegląda
    redtube.com
    Posty
    1,414
    Ile mówić żeby rfs czy b. usunął ten skill orca na takich mapach ...

  7. #17
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Jul 2007
    Przegląda
    że znowu ?
    Posty
    1,922
    Yo milcz bo kopnę Cię w zęby i będziesz miał podczas uśmiechu szachownice...
    Zamykam.
    [center:508149e805]
    "Mówię do siebie, bo jestem jedyną osobą, z której zdaniem się liczę"

    [img]http/img444.imageshack.us/img444/8374/18446351.jpg[/img]
    [/center:508149e805]

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •