Zobacz wyniki ankiety: Mam szasne na Junior Adma? (dajcie szansę)

Głosujących
13. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    5 38.46%
  • Nie

    8 61.54%
Strona 1 z 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Wątek: Replay Admin :(!

  1. #1
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Oct 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    2,021

    Replay Admin :(!

    Nick : BnSh^TeaM*diLL*
    Wiek : Dokładny 14,8 lat ( w styczniu zaczynam 15)
    Typ Gry : Posiadam steama,ale gram na NS.
    Staż : 1 - 1.5 roku.
    Staż na cs-portal.net : będzie jakoś 7 msc.
    Staż3ft - 7 msc.
    Dośw. w Adminowaniu : posiadałem również admina na podobnym serverze i dobrze mi szło
    Godziny Przebywane Na Severze: Praktycznie dużo czasu spędzam na war3ft ,gdyż popołudniu mam szkołe i rano mam czas na granie i również wieczorem w weekndy dużej.
    6 - 7 godzin normalnie .
    Znajomość AMX - Dobra.

    Coś od siebie : Więc zamknięto mój poprzedni temat chociaż nie wiem dlaczego (może i jestem młody,ale nie dużo młodszy od Ciebie RFS) ....Teraz przechodzę trudny okres,gdyż zmarła mi bardzo bliska osoba (właśnie dzisiaj) ,więc dlatego chciałbym dostać tę szansę. Jest mi trochę trudno i chciałbym się zrechabilitować iż denerwują mnie cały czas chetaerzy ,ale to nie tylko to. Server jest według mnie świetny i to nie podlizywanie się tylko tak uważam,więc trzeba umilać graczom grę i czas spędzany na serverze.Cheaterzy psują atmosferę servera co doprowadza do agresji i wulgaryzmów. ROBI SIĘ JEDNA WIELKA DRAKA. Więc,proszę dać mi szanse. Wczoraj nie została mi ona dana, nie wiem co RFS ma źle w mojej opini. RFS ma 15 lat jest MODERAROTEM I ADMINEM war3ft ,czego mu bardzo zazdroszczę . Proszę Cię RFS daj mi się sprawdzić,nie wiem jak mam Ci udowodnić,że mi nie odbije.Jestem młody ,ale wyrozumiały.Admin - to jeszcze zaszczyt prowadzący to wywiązywania się z dodatkowych obowiązków i poświęcania większej ilość czasu. GRACZE nie przejmują się tym,grają ile wlezie i się grą bawią.Admin jest to odpowiedzialna funkcja,dlatego też wiem że nie każdy może nim zostać lecz jak to bardzo mądrze powiedział Willy można dać " kredyt zaufania" . Funkcję tą można zawsze odebrać,więc nie wiem . Proszę o wyrozumiałe odpowiedzi i nie dawania "NiE" bez wypowiedzi - chcę wiedzieć jakie mam wady !

    Pozdrawiam!

  2. #2
    Senior Member
    Dołączył
    Sat Oct 2008
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    320
    RFS Daj chłopakowi tą szansę ! ... Podań o adma z 10 a tylko diLL jest tym który na niego najbardziej zasługuje.

    Ps. Zobacz jakie były posty w podaniu Punishera a Jego .. u punishera był : tylko nie przeklinaj .. itp a tu ? tu jest odwrotnie !
    [img]http/img.userbars.pl/119/23655.gif[/img]

    Jeździmy za Wisełką!

  3. #3
    Senior Member
    Dołączył
    Fri Sep 2008
    Przegląda
    zza skrzynki
    Posty
    739
    to już jest zawracanie dupy...teraz jestem na NIE


    RFS Daj chłopakowi tą szansę ! ... Podań o adma z 10 a tylko diLL jest tym który na niego najbardziej zasługuje.
    to dostanie ktoś jutro, za tydzień, albo i za dwa...aż się ktoś mądry znajdzie.
    -Enemy or Ally?
    -It's Your servant, Lider....order...Give me order, My Master.
    -No one will obey the rules of this world! Order is clear! Search and Destroy! Search and Destroy!

  4. #4
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Oct 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    2,021
    Seele trudno jesteś na nie nie moja wina,ale podań o admina jest naprawdę dużo. Ja ani nie kłamię z wiekiem ani z niczym tym co napisałem. Według Ciebie to jest zawracanie" dupy" ,bo masz adma. Dla mnie to teraz jest poważne ,nawet jeśli się ponownie nie uda to trudno,ale chcę się zrechabilitować i mi naprawdę na tym zależy.
    "Musimy pamiętać ,że po nocy słońce na nowo wschodzi"
    [img]http/img22.imageshack.us/img22/403dill1.jpg[/img]

  5. #5
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Jul 2007
    Przegląda
    że znowu ?
    Posty
    1,922
    Odpowiedz mi na to pytanie bez owijania w bawełnę. Dostajesz admina wchodzisz na serwer, wiele ludzi pisze Ci, że ten klnie, ten czituje, ten tekstury. Co robisz ;>
    [center:508149e805]
    "Mówię do siebie, bo jestem jedyną osobą, z której zdaniem się liczę"

    [img]http/img444.imageshack.us/img444/8374/18446351.jpg[/img]
    [/center:508149e805]

  6. #6
    Member
    Dołączył
    Wed Nov 2008
    Przegląda
    de_dust
    Posty
    78
    Ja tym razem jestem na nie to juz zenada zamknoł. zamknoł temat ale jak chcesz probowac kazdy moze.

  7. #7
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Jul 2007
    Przegląda
    że znowu ?
    Posty
    1,922
    Pozostawię powyższy post bez komentarza.
    [center:508149e805]
    "Mówię do siebie, bo jestem jedyną osobą, z której zdaniem się liczę"

    [img]http/img444.imageshack.us/img444/8374/18446351.jpg[/img]
    [/center:508149e805]

  8. #8
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Oct 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    2,021
    Co robię tak RFS? Robię tak : Jeżeli ktoś przeklina ,upominam go.Jeżeli ktoś czituje,wchodzę na speca i obserwuję jak gra,gdyż gracz czituję robię mu ss -banują i proszę o danie SS na forum. TxT - również , wchodzę na speca obserwuję go, upominam - potem kickuję, jeżeli jeszcze raz tak zrobi to znowu kickuję gdyż sytuacja się jeszcze raz powtórzy banuję na 60 min iż łamał regulamin. Do wulgaryzmów jest podobnie.

    EDIT :

    Ponieważ admin powinien dawać przykład tak? A jaki był by przykład jak admin by łamał regulamin nie tylko servera jak i admina?

  9. #9
    Senior Member
    Dołączył
    Fri Sep 2008
    Przegląda
    zza skrzynki
    Posty
    739
    chyba pytania nie zrozumiałeś...jakieś stado zasypuje cię spamem, ze ktoś tam coś i srego owego...jak ogarniesz ten spam? xD


    Bo ja zawsze idę afk xD (joke :P )
    -Enemy or Ally?
    -It's Your servant, Lider....order...Give me order, My Master.
    -No one will obey the rules of this world! Order is clear! Search and Destroy! Search and Destroy!

  10. #10
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Jul 2007
    Przegląda
    że znowu ?
    Posty
    1,922
    Kod:
    Bo ja zawsze idę afk xD (joke :P )
    Bueahu padłem.

    Dokładnie nie zrozumiałeś mnie. Chodzi o to, jak poradzisz sobie z masowymi skargami na serwerze ;>
    [center:508149e805]
    "Mówię do siebie, bo jestem jedyną osobą, z której zdaniem się liczę"

    [img]http/img444.imageshack.us/img444/8374/18446351.jpg[/img]
    [/center:508149e805]

Strona 1 z 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •