Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Śmieszny Ban 2

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Tue Nov 2008
    Przegląda
    Łódź :o
    Posty
    7

    Śmieszny Ban 2

    Nie wnosze skargi, ale piszę z prośbą o uspokojenie admina Blaira ponieważ nie może się pogodzić z myślą że jestem lepszy od niego i kickuje mnie za dobrą grę. Do tego również mnie zbanował, ale miał powód ponieważ go obraziłem, ale nie ma prawa mnie kickować za dobrą grę i za to że lami ! Dodatkowo zarzucał mi że mam WH a w top15 jest napisane czarno na białym jakie mam statystki a jakie on, i jest BARDZIEJ prawdopodobne że to on ma Wh tymbardziej że ma nonsteama. Ja też go posiadam ale gram czysto co jest bardziej realne widząc i patrząc na moje staty. A skoro tak dobrze gra i uważa się za lepszego niech zakupi sobie steam a nie kozaczy na non

    Pozdrawiam Razor.wdz
    Bo ulica, ona jest moim tentnem, moim skrętem, moim hajem, moim życiem to jest piękne ;o

  2. #2
    Senior Member
    Dołączył
    Mon Aug 2007
    Przegląda
    Kłaj
    Posty
    234
    ehh nie będe się kłucił z człowiekiem o niższym poziomie inteligencjii po pierwsze na cie nie kickowałem za to że jesteś leszpy tylko za moją obraze nie będe słuchał jak do mnie mięsem rzycasz i po 2 nie mówiłem że masz haxy pomyśl 2 razy zanim coś napiszesz a bana dostałeś za to że przegiołeś z tymi tekstami do mnie i mam wielu świadków jak co mnie jechałeś więc wiesz ..

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    Tue Nov 2008
    Przegląda
    Łódź :o
    Posty
    7
    WanteD jak to zobaczy to będzie się turlał to po 1. Po 2, właśnie udowodniłeś kto ma wyższy poziom inteligencji chociażby swoją składnią. Po 3 Wyzwałem Cię tylko 1 raz bo nerwy mi popuściły wyjątkowo. Po 4 patrząc na Twój i na mój wiek można wywnioskować kto ma więcej oleju w głowie. Po 5 Nie kłam i miej trochę odwagi cywilnej się przyznać do błędu że odrazu po tym jak Cię zabiłem kicknąłeś mnie.. Więcej już mi się niechce pisać kolego bo szkoda prądu. Jestem zdziwiony tylko tym, że tacy ludzie jak ty mają admina na tym serverze bo jesteś głupszy od niejednego 14-latka który tam gra wiesz? A jak niewiesz to już wiesz Pozdro i nie pisz więcej bo ośmieszasz się tylko koleszko drogi
    Bo ulica, ona jest moim tentnem, moim skrętem, moim hajem, moim życiem to jest piękne ;o

  4. #4
    Senior Member
    Dołączył
    Mon Aug 2007
    Przegląda
    Kłaj
    Posty
    234
    napisałeś do mnie że jestem dziecko non steama i od tego się zaczeło i do tego sam nie miałeś steama i moja sprawa czy grac steam czy non ;] dostałeś kicka za to że mnie wyzywałeś a nie za to że mnie zabiłeś
    i nie kłuć się bo nie masz racji
    pogadam jak coś z tymi osobami co to widziały i zobaczymy kto postawi na swoim i kto nie kłamie

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    Tue Nov 2008
    Przegląda
    Łódź :o
    Posty
    7
    "Gadaj z dupą to Cię osra" .. Znasz możę takie przysłowie? mniejsza z tym.. Jak byśmy się spotkali teraz na realu to nacharchał bym ci prosto w twarz i złamał nos wiesz? Bo chamstwa i bezczelności nienawidzę. A pogadać to ty se możesz z koniem na molo gnoju bezczelny gnojku ^.- - Nie masz argumentów - nie pisz. Bo naprawdę... rzygać się chce. Takich postaci jak Ty jest coraz więcej i to boli bo potem takie popierdolone społeczeństwo się robi.. Nic dziwnego że ludzie uciekają do obcych krajów.. jak bym mógł to sam bym tam uciekł.
    Bo ulica, ona jest moim tentnem, moim skrętem, moim hajem, moim życiem to jest piękne ;o

  6. #6
    Senior Member
    Dołączył
    Mon Aug 2007
    Przegląda
    Kłaj
    Posty
    234
    właśnie widać kto tu jest nerwowy nie umiesz normalnie się obronić tylko piszesz jakieś beszczelne komenty ? nie rozumiem Ciebie ... dostałeś bana bo zasłużyłeś więc nie rób problemów

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    Tue Nov 2008
    Przegląda
    Łódź :o
    Posty
    7
    Ale tu sie nie rozchodzi o Bana Tylko o to że kłamiesz!!! Czy TY jestes jakims debilem?? Ja nie jestem nerwowy... Jestem nadzwyczaj spokojny a jak ty tak odbierasz to ze ja jestem nerwowy no to Good Luck. A co do bezczelnych komentow to one nie sa wcale bezczelne tylko ty masz za mało posiądniętą wiedze small wiedza in the head man . A o moją obrone sie nie martw.. umiem się obronić słowem jak i pięściami. Uważam temat za zamkniety a jak chcesz pisać to pisz sam do siebie. Cya !
    Bo ulica, ona jest moim tentnem, moim skrętem, moim hajem, moim życiem to jest piękne ;o

  8. #8
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Feb 2008
    Przegląda
    LdZ ( Oo) :D
    Posty
    112
    Cytat Zamieszczone przez D4RoOo
    właśnie widać kto tu jest nerwowy nie umiesz normalnie się obronić tylko piszesz jakieś beszczelne komenty ?
    wiesz on napisal 1 post normalnie a ty napisales

    Cytat Zamieszczone przez D4RoOo
    ehh nie będe się kłucił z człowiekiem o niższym poziomie inteligencjii
    dla mnie to jest BEZCZELNE...

    Wiec nie dorzucaj wegla do pieca bo tylko go nakrecasz a on sie broni ja tak to widze....

    Razor gra czysto jest spokojny czesto z nim gram ale ty dajesz powody jak narazie zeby Ci odpisywal...


    Cytat Zamieszczone przez D4RoOo
    napisałeś do mnie że jestem dziecko non steama i od tego się zaczeło i do tego sam nie miałeś steama

    Po 1 ze steam nie da sie wejsc na non steam poniewaz ma nowsze binarki

    Po 2 grasz na steam ? jak nie to jestes dzieckiem non steama, ja jestem steama, wstydzisz sie ze grasz na ns ?

    razor chyba nie bo sie przyznaje i raczej nie obrazi na takie slowa

    Cytat Zamieszczone przez Razor.wdz
    ymbardziej że ma nonsteama. Ja też go posiadam
    [img]http/www.galma.pl/a4fun.jpg[/img]
    [you:ba6d2d5ce7] wiem ze grasz na haxach low !!

  9. #9
    Senior Member
    Dołączył
    Mon Aug 2007
    Przegląda
    Kłaj
    Posty
    234
    kN nie byłeś na serwie więc nie wiesz kto zaczął rzucać mięsem
    ja nie mam zamiaru kłucić się zasłużył - dostał
    i po 2 ja nic nie mówiłem o żadnych haxach

  10. #10
    Junior Member
    Dołączył
    Tue Nov 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    8
    Cytat Zamieszczone przez D4RoOo
    kłucić
    pisze się kłócić że tak pozwolę sobie wtrącić odnośnie chwalenia się poziomem inteligencji (i swoją droga to troszkę wnosi do obrony Razora ^^)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Sport bywa czasem śmieszny
    Przez diLL w dziale Humor
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-06-2009, 11:34
  2. Śmieszny userbar
    Przez M@$SA w dziale Sport
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-07-2008, 13:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •