Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: [SKARGA]Admin "wandet"

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Sat Aug 2008
    Przegląda
    POLSKA
    Posty
    6

    [SKARGA]Admin "wandet"

    Nick: - Death Soldiers^Iglak
    Data: - 12.11.2008 godz 21:25
    Opis: - Wnosze skarge gdyz admin o nicku wandet co chwile bawil sie dajac mi kicka poniewaz byl taka sytuacja ze pan owy"Pyskaty"Wyzywal mnie od pedalw itp.wiec powiedzialem mu to co trzeba a tu zaraz kick...wchodz pogram chwile kick....no i sie doczekalem ...wielkomozny admin wandet dal mi bana z powodem:czitujesz:co mnie bardzo rozbawiło....no ale coz mam bana a serwie za niesluszna sprawe...slave mastah92 z adminow)dal wczesniej bana pyskatemu za wyzywanie...a dzisiaj ja dostalem za nic ehha fajny ten wasz serwerek...podsumuwujac...Wnosze skarge na pana wandeta,poniewaz jak ma mi bany dawac z powodem"czitujesz"to niech ekipa cs portal cos z tym zrobi
    pozdrawiam

  2. #2
    Przyjaciel
    Dołączył
    Mon Dec 2006
    Przegląda
    ...
    Posty
    621
    Nie ma takiego adma do kosza )) PoZdRo!

  3. #3
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Feb 2008
    Przegląda
    GŚ !! Bytom.
    Posty
    774
    a kN ??
    [img]http/www.lolgifs.com/pictures/d940811d9652839.gif[/img]

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    Sat Aug 2008
    Przegląda
    POLSKA
    Posty
    6
    No jak nie ma???no chyba musial mi dac bana tak???andri no kurde grasz ze mna i wiesz ze ja nie zaczynam no.....jak nie pomyliłem serwow to na tym serwie jest jeszcze taki admin jak:slave mastah,ty andri blair...ale i tak prosze o rozwiazanie tej sprawy

  5. #5
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Feb 2008
    Przegląda
    LdZ ( Oo) :D
    Posty
    112
    Cytat Zamieszczone przez iglak
    ndri no kurde grasz ze mna i wiesz ze ja nie zaczynam no
    Przypomnę Ci sytuacje na italy poprzedniej mapie jak cale ct pisało "Zróbcie coś z iglakiem każdego wyzywa" zwróciłem ci wtedy uwagę... na d2 bylem w teamie z pyskatym i gdy sie już uspokajaliście ty dorzucałeś węgla do pieca i mówiłem pyskatemu daj na looz nic do niego nie mów ale ty dalej dawałeś powody żeby Ci odpowiedział... wiec nie pisz nawet ze Ty nie zaczynasz bo w tym momencie kpisz sobie ze mnie.....

    Po 2

    Cytat Zamieszczone przez iglak
    lave mastah92 z adminow)dal wczesniej bana pyskatemu za wyzywanie...a dzisiaj ja dostalem za nic ehh
    Co z tego ze pyskaty dostał bana wcześniej to nie ma nic do rzeczy ja tez go banowalem i wiem jak sie zachowuje a sprawa dotyczy chyba Ciebie ?

    Po 3

    Cytat Zamieszczone przez iglak
    sytuacja ze pan owy"Pyskaty"Wyzywal mnie od pedalw itp.wiec powiedzialem mu to co trzeba a tu zaraz kick
    bo pierwszy go wyzywałeś i innych jak już pisałem na italy...

    Po 4

    Cytat Zamieszczone przez iglak
    Wnosze skarge gdyz admin o nicku wandet co chwile bawil sie dajac mi kicka
    Kicka dostawałeś jak zaczynałeś ostro jeździć po pyskatym i nie nazwał bym tego zabawa tylko utrudnianiem z twojej strony.....

    Po 5

    Cytat Zamieszczone przez iglak
    oczekalem ...wielkomozny admin wandet
    Jak zamierzasz pisać do mnie to nie rób tego z pogarda... bo nie jestem twoim kolega....

    Po 6

    Cytat Zamieszczone przez iglak
    oniewaz jak ma mi bany dawac z powodem"czitujesz"to niech ekipa cs portal cos z tym zrobi
    pozdrawiam

    To ja pozdrawiam Ciebie iż na d2 tt pisało ze latasz na wh wiec zeby sie przekonac czy maja racje czy nie siedzialem na spec i ogladalem caly czas jak grasz i sie utwierdzilem w tym na ostaniej akcji w trupie jak zes sie uchylil przed kolesiem specjalnie i wyskoczyles hs z dupy ty mówisz ze jesteś pro etc jak nawet nie wiesz co to steam....

    Pozdrawiam wAnteD *
    [img]http/www.galma.pl/a4fun.jpg[/img]
    [you:ba6d2d5ce7] wiem ze grasz na haxach low !!

  6. #6
    Junior Member
    Dołączył
    Sat Aug 2008
    Przegląda
    POLSKA
    Posty
    6
    Ja nie mam wh!!!Nadal uznaje ze sie na mnie uwziales...potem pisalem do Ciebie ze pyskaty wyzywa przez micro a ty nic to zaczelem pisac na niego a ty mowisz wasze sprawa...ztroche wtedy mnie wkurzylesno i 5 minut po ban....a wracajac do wh masz demko????

  7. #7
    Member
    Dołączył
    Wed Sep 2008
    Przegląda
    Tarnów
    Posty
    72
    Primo to Ty i Pyskaty jesteście siebie warci. Zarówno jeden jak i drugi działacie na siebie jak płachta na byka, co odbija się również na przyjemnej grze innych. Chcecie to podajcie sobie gg i najeżdżajcie na siebie przez 24/7 nawet, na serwerze za nadmierne przeklinanie, wyzywanie grozi ban i będę to egzekwował, bo chamstwa galopującego nie trawię.

    Po drugie nie pierwszy nie ostatni raz gracze mówią że masz czity, jak Cie spectowałem kilka razy to też podejrzanie mi wyglądało kilka twoich zagrań, ale odpuściłem.

    Po trzecie to gdyby każdy admin miał nagrywać dema każdego czitera to uwierz mi nie starczyło by mu miejsca na dysku, tyle tego jest.

    Jak Cie wyzywał przez micro to go zmutuj/wyłącz głos/zcisz micro w grze. Dla chcącego nic trudnego, a Tobie też mówiłem kiedyś, żebyś go nie prowokował, a Ty nadal niby niewinnie ale podpuszczałeś Pyskatego.

    Skoro kN Ci dał bana, niech on ewentualnie go zdejmie. Wg mnie miał wszelkie podstawy do tego, żeby Cię ukarać.

  8. #8
    Junior Member
    Dołączył
    Sat Aug 2008
    Przegląda
    POLSKA
    Posty
    6
    Ale ja ciagle uwazam,iz dostalem bana nieslusznie,gdzy zadnych czitow nie mam i nie mialem...przeciez wy admini macie takie programy do przeskanowania itp.zrobcie to a potem dajecie bany...pozdro....

  9. #9
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Dec 2007
    Przegląda
    redtube.com
    Posty
    1,414
    Ale ja ciagle uwazam,iz dostalem bana nieslusznie,gdzy zadnych czitow nie mam i nie mialem...przeciez wy admini macie takie programy do przeskanowania itp.
    Nic takiego nie mamy, no może tera ss możemy robić ....

  10. #10
    Junior Member
    Dołączył
    Sat Aug 2008
    Przegląda
    POLSKA
    Posty
    6
    To niech mnie chociaz odbanuje bo o admina blad sie prosic nie bede!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Muzułmanie ostrzegają twórców "South Parku"
    Przez WW^ w dziale Ciekawostki ze świata
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-05-2010, 21:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •