Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Polska piłka a europejskie puchary...

  1. #1
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Dec 2006
    Przegląda
    Dopokąd
    Posty
    422

    Polska piłka a europejskie puchary...

    Kurde widzicie co to się porobiło :-| jakiś czas temu to chociąz Wisła toczyła pamiętne mecz z Parmą, Lazio czy Schalke To było coś....a teraz to żenada :-x Nie widze żadnej polskiej drużyny która by mogła coś ugrać :cry: Wisła robi sobie kadre 35 osobą, ściąga zawodników i treneró nie wiadomo skąd, i co z tego jest....nic. Tym bardziej nie widze już innych polskich drużyn. Nie dość że poziom spadł ze słabego na jescze słabszy to się jeszcze syf robi...tzn sprzedawanie meczów itp. Poprostu żenada Co wy sądzicie : jest jakaś noramalna drużyna jeszcze w Polsce :

  2. #2
    Przyjaciel
    Dołączył
    Mon Dec 2006
    Przegląda
    Kałuży 1
    Posty
    837
    jedyną normalną drużyną w Polsce są "WOLNI Kłaj". Co prawda nie wygrywają każdego meczu ale mają dobrych zawodników Nie sprzedają meczów i to jest duży + tylko szkoda że spadli do B klasy.
    A mieli szansze na mistrza Polski :mrgreen:

    a tak nawiasem to Polska piłka jest troche zacofana i dla tego nie ma drużyny która powalczyła by w pucharze UEFA i w ogule
    [img]http/www.kscracovia.com/userbary/03.gif[/img]

    [center:e514cb5852][img]http/i27.tinypic.com/2j0h5lj.png[/img][/center:e514cb5852]

  3. #3
    Przyjaciel
    Dołączył
    Mon Dec 2006
    Przegląda
    City
    Posty
    5
    Orange Ekstraklasa jest chyba jedna z najbardziej skorumpowanych lig w europie... Ale tak jest .....jak wszedzie rzadza znajomosci i układy.... kto ma kase ten rzadzi....
    Dobrze ze chociaz mamy w reprezentacji trenera z prawdziwego zdarzenia ....
    Jedyny ktory patzry na zawodnikow pod katem umiejetnosci
    A takie mecze jak Wisła - Parma /Lazio to jak narazie przeszłosc... bo nie widze zebysmy w krotkim czasie widzieli takie mecze naszych druzyn z takimi dobrymi zespołami ... chyba ze charytatywne

  4. #4
    Przyjaciel
    Dołączył
    Mon Dec 2006
    Przegląda
    ...
    Posty
    621
    Powiem tak polska pilka w eropie jest oceniana jako zla pilka korupcja i ogółem zaden klub dawno nie awasowal do rozgrywek grópowych ligi mistów przypominaja czasy widzewa łodz 20 lat temu jak gral ale tez nic niepokazal. Wieże w wisłe Kraków ze wkacu sie zmobilizuje i wejdzie do grópowych rozgrywek ligi mistrzów. Ale Mysle o moje druzynie czyli Wolni kłaj Juniorzy przydalo by awasowac do b-kalsy bo mamy od tego roku juniorow i idzie nam dobze 3-miejsce jak narazie ale chłopaki sie zmotywuja i razem awasowujemy do b-klasy>:P

  5. #5
    Przyjaciel
    Dołączył
    Mon Dec 2006
    Przegląda
    KLAJ CITY
    Posty
    358
    mnie też Wisał zaczeła troszku denerewować :-( ale powiem że za to naszej reprezentacji idzie zarąbiśce :mrgreen: piękny mcze z portugalią nat na kompie go mam a jak nie piłka nożna to może trzeba zacząć oglądać polskich siatkarzy

  6. #6
    Senior Member
    Dołączył
    Tue Dec 2006
    Przegląda
    Niepołomice
    Posty
    125
    A mnie Wisła juz Dawno zaczeła Denerwowac . Niee przepadam za Polską Piłką Nieestety Ale Jakos Mnie Oni Przerazają
    [img]http/img105.imageshack.us/img105/805jacksw3.jpg[/img]
    Yesterday Was About Honor.
    Today Is About Justice

  7. #7
    Senior Member
    Dołączył
    Fri Mar 2007
    Przegląda
    Kłaj city
    Posty
    104
    Z polskiej ligi nie przepadam za drużynami wole jednak proffesionalną piłke np. hiszpańską, włoską czy angielską W hiszpani kibicuje Realowi Madryt zawsze byłem za realem we włoszech kibicuje Interowi Mediolan i W końcu moja ulubiona drużyna z angli MENCHESTER UNITED
    -=LOST^BATMAN=-

Podobne wątki

  1. RADIO ESL POLSKA
    Przez fenixon w dziale ESL
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-07-2010, 23:27
  2. Radio ESL Polska
    Przez VanHelsingESL w dziale ESL
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-07-2010, 10:15
  3. [Steam] Cs-Polska.xaa.pl
    Przez WOWidk w dziale Serwery CS 1.6
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-12-2008, 17:56
  4. Polska - Azerbejdżan
    Przez ex0n w dziale Sport
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 06-05-2007, 21:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •