Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy ... 234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 45

Wątek: Admini do wyrzucenia.

  1. #21
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Feb 2008
    Przegląda
    Polska
    Posty
    1,175
    Kod:
    http://cs-portal.net/forum/viewtopic.php?t=6271
    Dla każdego serwera przewidujemy 6 adminów, którzy stworzą zgraną i bezkonfliktową grupę. Osoba posiadająca Admina na innym serwerze z sieci CSP nie może ubiegać się o admina na kolejnym serwerze
    Cytat Zamieszczone przez Eragon
    To już wiecie. Jest tak samo jak u nas, gdy miałes admina na 4FUN i zlozyles na WAR3, to automatycznie traciles na 4fun.

    Cytat:
    No i co z tego że jestem adminem na innym portalu. To nie znaczy że tutaj nie będę grywał


    Grasz albo tu, albo tam, ale już wybrałeś.

  2. #22
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Jan 2008
    Przegląda
    z Kostrzyna
    Posty
    644
    pFFFF. Jak by nie te cs active to by tak nie było .. robicie wszystko nazłość falconowi aby mu ludzi odebrać.

    :<


  3. #23
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Jun 2008
    Przegląda
    Turek
    Posty
    135
    Wszyscy dobrze wiedzą ile przebywałem na ffa... ile było na mnie skarg( za które przepraszam i mam nadzieje że się poprawię) ... ale napisałem że zostaje!!! eragon nie wiem kto ci powiedział że mało siedzę na forum jak mam ustawioną ja jako stronę startową i przeglądam jak mogę... ale wypowiadam się gdy taka potrzeba!
    [img]http/www.galma.pl/affa.jpg[/img]

  4. #24
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Feb 2008
    Przegląda
    GŚ !! Bytom.
    Posty
    774
    Cytat Zamieszczone przez Klus3k
    robicie wszystko nazłość falconowi aby mu ludzi odebrać.
    tak tak to cs-portal.net robi mu na zlosc, on aniołek
    [img]http/www.lolgifs.com/pictures/d940811d9652839.gif[/img]

  5. #25
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Feb 2008
    Przegląda
    Polska
    Posty
    1,175
    pFFFF. Jak by nie te cs active to by tak nie było .. robicie wszystko nazłość falconowi aby mu ludzi odebrać.
    Hahhah klus3k teraz to mnie rozbawiłeś . Pisze Ci masz wybór nie musisz być adminem u nas możesz iść do Falcona . Znajdzie się 12481414 osób na twoje miejsce Już Ci raz napisałem, że takie dzieci jak Ty mnie irytują .

    MACIE WYBÓR !

    Eragon, usuń max'a z listy . Zostaje .

  6. #26
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Jan 2008
    Przegląda
    z Kostrzyna
    Posty
    644
    b. A ty co nie jesteś dziecko ? Zastanów się dokładnie ... Masz już dzieci że jesteś rodzicem albo żonę ? Dalej jesteś dzieckiem jak prawie każdy na tym forum(to nie jest obraza)

    :<


  7. #27
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Feb 2008
    Przegląda
    GŚ !! Bytom.
    Posty
    774
    Ty też się zastanów dokładnie, piszesz że cs-portal zabiera ludzi falconowi, patrzac bo nickach osób zarejestrowanych wynika, że 9/10 jego forum to użytkownicy cs-portalu
    [img]http/www.lolgifs.com/pictures/d940811d9652839.gif[/img]

  8. #28
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Feb 2008
    Przegląda
    Polska
    Posty
    1,175
    Oh maj faking godnes . Potrafisz czytać ze zrozumieniem ? Napisałem, że takie dzieci jak Ty mnie irytują . Nie napisałem nigdzie, że ja nie jestem dzieckiem . Dlatego pisze, że takie takie dzieci jak Ty

    W ogóle nie da się tego inaczej wytłumaczyć .. Trzeba to wziąć na logikę Więc polecam przeczytać 66 razy to samo .

  9. #29
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Jan 2008
    Przegląda
    z Kostrzyna
    Posty
    644
    Neu nikt tu nie jest aniołkiem. Eragon i rfs się pokłócili z Falconem, to falcon odszedł i założył własny portal też bym tak zrobił znaczy ja nie założył bym własnego portalu ale bym gdzieś indziej polazł.. Ja nie bronie falocna tak jak Eragona.

    [ Dodano: 04-11-08, 20:57 ]
    baku po prostu ja to źle zrozumiałem nie chce się kłócić. Wiem że już u Ciebie nie mam poparcia I może trochę się nie dziwię . Falcon a może Eragon popełnił błąd albo i kto inny
    ale ludzie się uczą na błędach

    Ciężko mi jest wybrać bo tam mam znajomych jak i tu

    :<


  10. #30
    Przyjaciel
    Dołączył
    Mon Mar 2008
    Przegląda
    Kłaj / R22
    Posty
    61
    Eragon ma racje... ja ich nie ma to nie maja

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy ... 234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •