Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 45
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45

Wątek: Admini do wyrzucenia.

  1. #41
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Jan 2008
    Przegląda
    z Kostrzyna
    Posty
    644
    już o niczym Falcon też wam zrobił na złość

    :<


  2. #42
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Jan 2007
    Przegląda
    Reymonta 22.
    Posty
    1,529
    Cytat Zamieszczone przez Klus3k
    Neu nikt tu nie jest aniołkiem. Eragon i rfs się pokłócili z Falconem, to falcon odszedł i założył własny portal też bym tak zrobił znaczy ja nie założył bym własnego portalu ale bym gdzieś indziej polazł.. Ja nie bronie falocna tak jak Eragona.

    [ Dodano: 04-11-08, 20:57 ]
    baku po prostu ja to źle zrozumiałem nie chce się kłócić. Wiem że już u Ciebie nie mam poparcia I może trochę się nie dziwię . Falcon a może Eragon popełnił błąd albo i kto inny
    ale ludzie się uczą na błędach

    Ciężko mi jest wybrać bo tam mam znajomych jak i tu
    A wiesz jaki to Falcon Burdel zostawił? Teraz wraz z rfs dostrzeglismy wady jego systemu.
    Powiem wam coś, Falcon od dawna chciał odejść, a nawet myślał nad wykupieniem portalu od ex0na. Poprostu on chce mieć władze tylko dla siebie. To ze odszedl to jego wina, Ja i rfs, nie bylismy jego zabawkami.

  3. #43
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Jan 2008
    Przegląda
    z Kostrzyna
    Posty
    644
    OK. ! Ja nic o tym nie wiedziałem. Proponuje zakończyć temat

    :<


  4. #44
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Jan 2007
    Przegląda
    Reymonta 22.
    Posty
    1,529
    -AmaroW - jak wyżej
    -Cava - jak wyżej
    -czarniutk! - jak wyżej
    -I am What i Am - jak wyżej
    -procek - długa nie obecnośc na serverach i forum.
    -sasek666- podobnie jak Klus3k i max
    -shift - długa nie obecnosc na forum
    -Willy - taka sama sytuacja jak Klus3k, max i Sasek666.

    Do usunięcia. Temat zamknięty.

    p.s. ACAB zostal usunięty z tej listy, z jasnego powodu, obecnie jest za granicą w Pracy, a jak wroci, napewno się go przydzieli do któregos servera..

  5. #45

    Re: Admini do wyrzucenia.

    Zacznijmy od początku. Eragon dobry pomysł. Wiele osób zajmuje tylko miejsca a swoją przygodę z adminowaniem zakończyli już dawno temu z różnych powodów. Wiadomo są rzeczy ważniejsze od gry. Przejdźmy teraz do głównej kwestii. Na samym początku gdy pozyskaliśmy serwery ustaliłem pewną zasadę, że admini mogą mieć maksymalnie na dwóch serwerach uprawnienia. Oczywiście chodziło tutaj o nasze serwery..! I uważam ten pomysł po upływie czasu nadal za słuszny i dalej go popieram. Jeśli ktoś bardzo dużo czasu dziennie przeznacza na gre mógłby nawet adminować 3 czy 4 serwery. Niektórzy ludzie próbują pozyskać jak najwięcej władzy w postaci adminowaniu starają się zdobywać to kolejne serwery a w gruncie rzeczy pojawiają się na nich sporadycznie a jak już tylko to z powodu strachu przed utratą swoich przywilejów.. Nie czarujmy się ktoś kto adminuje chociaż te marne 3 serwery i to powiedzmy jeszcze w dwóch czy trzech innych serwisach według mnie nie adminuje żadnego tylko odwiedza spędza trochę czasu i zmyka. Jak panowie z ekipy napisali powyżej innymi słowy: szukamy ludzi którzy lubią to co robią, łączą przyjemne z pożytecznym są oddani i pracowici. Chcemy stworzyć zgrany zespół, który będzie cały czas zdobywał szczyty i rósł w siłę. Szczerze pisząc to mam jednak małe wątpliwości co do tej zasady aby wprowadzić całkowity zakaz adminowania na innych serwerach dla naszych adminów.. Ponieważ z jednej strony nie powinniśmy blokować innym dróg ani nakazywać wyrzekać się czegoś dla innego dobra. Niestety nigdy nie będzie sprawiedliwego i sprawiedliwego 100% dobrze dopracowanego prawa pod każdym wariantem. Możemy też pozwolić ludziom na to.. ale stać się bardziej surowi i wymagający.. coś kosztem czegoś. Na pewno gdy podejmiemy decyzję odnośnie tego zagadnienia zostanie to odnotowane w regulaminie składania podań łącznie z innymi zagadnieniami jak prawa i obowiązki wraz z formularzem. (który zapewne niedługo powstanie, ale nie prędzej niż zapadnie oficjalna decyzja) Do sedna sprawy. Na dzień dzisiejszy będzie wyglądało to w następujący sposób:


    -A.C.A.B - długa nie obecnoś na servach i forum.
    -AmaroW - jak wyżej
    -Cava - jak wyżej
    -czarniutk! - jak wyżej
    -I am What i Am - jak wyżej

    -Klus3k - jest adminem na innym portalu.
    -max_rezydent - tak jak wyżej + złożenie podania.

    -procek - długa nie obecnośc na serverach i forum.
    -punisher_pl - skargi... edit : Mozemy jescze dać mu szasnę jeszcze..
    -tombcio - złozenie podania na innym portalu.
    -RaPMeN - mala aktywnosc na serverze.
    -sasek666- podobnie jak Klus3k i max
    -shift - długa nie obecnosc na forum
    -Willy - taka sama sytuacja jak Klus3k, max i Sasek666.


    Myśle że każdy prawidłowo zinterpretuje wybrany kolor
    Można powiedzieć że bilet zaufania dostali Willy Shift, punisher_pl i RaPMeN. Ponieważ poruszona została kwestia nieobecności. Może wynikły jakieś problemy techniczne z kórych Shift nie może przebywać na serwerach Trzeba by to wyjaśnić. Co do reszty wiadomo o co chodzi ja już nie bede się rozpisywał bo mi literek zabraknie..

    Puki co będziemy egzekwować obecność oraz "oddanie" w dobrym odpowiednim słowa tego znaczeniu.. Zapewne za jakiś czas zrobimy znowu podsumowanie które obejmie już przyjętych nowych użytkowników jak i starą gwardię.. A wszystko po to że tak powiem "trzymać poziom"

    Rufus w wolnej chwili zaktualizuj grupę Admini.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 45

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •