Zobacz wyniki ankiety: Chcesz abym miał adma ?

Głosujących
12. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Nie

    3 25.00%
  • Tak

    9 75.00%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: [Admin]Mr.Blysk@w!ca

  1. #1
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Dec 2006
    Przegląda
    Kłaj
    Posty
    554

    [Admin]Mr.Blysk@w!ca

    Nick: Mr.Blysk@w!ca
    Wiek: 14
    Staż: W cs'a gram od 2,5 roku "wszystko zaczeło sie od tego forum :P i sie potoczyło"
    Steam: Narazie nieposiadam ale zamieżam kupic i sie podciągnać w grze
    Amx: Narazie nie znam ale myśle że się naucze szybko
    Czas grania : Mam tylko jeden porządny serwer teraz CS-PORTAL.NET [4Fun] więc na nim gram i siedzie około 3-5 godzin w weekendy dłużej. Są takie dni że niemam czasu na gre ale żadkość xD
    Coś od siebie: No to tak chciałbym mieć admina nie ze względy bo chce ale często jak gram to sie znajduje jakis "osobnik" tzw. cziter... Denerwuje mnie to, niekturzy admini na to niereaguja (chyba ze aim xD). Wyzywać za dużo sie niewyzywam z nikim chyba że zdenerwuje mnie

    Czekam na opinie i głosy
    thx pozdro
    Mr.Blysk@w!ca xD

  2. #2
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Jan 2007
    Przegląda
    Kłaj
    Posty
    648
    nie.. bo Jak bedziesz siedział przed kompem to bedziesz jeszcze grubszy ^^ ;] hehehe xD

    nie no jestem na tak
    [img]http/img29.imageshack.us/img29/100beztytuudag.png[/img]
    "Przyjaźń z kobietą zawsze kończy się miłością."H.Sienkiewicz

  3. #3
    Przyjaciel
    Dołączył
    Mon Mar 2008
    Przegląda
    Kłaj / R22
    Posty
    61
    Mr jestem za tylko na jakim server adma??

  4. #4
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Feb 2008
    Przegląda
    LdZ ( Oo) :D
    Posty
    112
    Cytat Zamieszczone przez Mr.Blyskawica
    zęsto jak gram to sie znajduje jakis "osobnik" tzw. cziter... Denerwuje mnie to, niekturzy admini na to niereaguja

    Ja jestem Bardzo często na serwerze i żadko kiedy jest a jak jest to reaguje chyba że low nazywają haxem jakiegoś dobrego typa.... ale mniejsza o to
    Jestem na nie moje powody to :
    Cytat Zamieszczone przez Mr.Blyskawica
    Amx: Narazie nie znam ale myśle że się naucze szybko
    Cytat Zamieszczone przez Mr.Blyskawica
    Wyzywać za dużo sie niewyzywam z nikim chyba że zdenerwuje mnie
    Cytat Zamieszczone przez Mr.Blyskawica
    Wiek: 14
    Nie mam nic do Ciebie ale chce żeby na serwer wchodziło dużo ludzi a większości 14 latka sie przewraca w głowie od admina
    niestety ale wiek dla mnie to minimum ale to naprawdę minimum jest 15 nie powinieneś sie z nikim wyzywać nawet jak Cię zdenerwuje no i chociaż podstawy amxa

    Ale decydujący głos nie należy do mnie,,,,,

    GL


    Cytat Zamieszczone przez V4CEk
    Mr jestem za tylko na jakim server adma??
    Chodzi mu o 4fun
    [img]http/www.galma.pl/a4fun.jpg[/img]
    [you:ba6d2d5ce7] wiem ze grasz na haxach low !!

  5. #5
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Dec 2006
    Przegląda
    Kłaj
    Posty
    554
    kN, ale są też admini na serwie którzy mają 14 lat... (mniej to niewiem) ty to często jesteś na serwie i wiem że dobrze grasz, lecz czasem przyjdzie jakiś "chuck norris" i wali 6 hedów na runde więc to jest przesada... trudno takie twoje zdanie ja go niezmienie. a z amx to można się łatwo nauczyćjak będzie trzeba.

  6. #6
    Senior Member
    Dołączył
    Sat Oct 2008
    Przegląda
    wali ?
    Posty
    381
    Według mnie błyskawica nawet spokojny gracz jak ja jestem na tak(przechodzisz do następnego programu xD)

  7. #7
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Jan 2007
    Przegląda
    Reymonta 22.
    Posty
    1,529
    Ja tam nie mam nic przeciwko. Narazie tworze nowy system selekcji adminów.. Lista adminów będzie znacznie uszczuplona, nawet jak jakis admin gra po 5h, i nie ma do nie zadnych zarzutów.

    Co do Ciebie Błyskawica, decyzje podejme już jutro.

  8. #8
    Member
    Dołączył
    Wed Sep 2008
    Przegląda
    Tarnów
    Posty
    72
    Jeśli mogę coś wtrącić to jeśli nawet ktoś wali 6 headów z rzędu to nie zawsze powód do bana. Wystarczy pospectować kogoś kilka rund i wtedy można wydać o nim opinię. Ile to ja ostatnimi czasy się nasłuchałem że mam czity, że walę za dużo headów... nagrać demo to żadna wielka filozofia, a potrafi wiele wyjaśnić. W dodatku w grę wchodzą takie rzeczy jak słuchawki czy doświadczenie gracza, przez co nie zawsze bany rozdawane są uczciwie. Bywasz często na serwerze, ale niepokoi mnie jedynie ta wypowiedź odnośnie tego gdy ktoś Cię zdenerwuje. Owszem admin też człowiek może się wkurzyć, przeklnąć kilka razy ogólnikowo, ale nigdy wobec konkretnej jednostki, pomijając już jej wyzywanie itp. Każdy miewa ciężkie dni i może się tak zdarzyć, ale z Twojej wypowiedzi wynika, że mogłoby się to powtarzać ;P. Wiek też mógłby być nieco większy, ale to nie zawsze jest najważniejsze, bo bywają admini starsi niż Ty a głupsi .

  9. #9
    Senior Member
    Dołączył
    Tue Sep 2008
    Przegląda
    Afganistan
    Posty
    565
    Co to tego że jesteś spokojny,to bym nie powiedział. Powód- wyzywałeś mnie od aima i wh i nazwałeś ku***. Ja jestem na NIE,i nie tylko z powodu że mnie wyzywałeś ale narazie nie ogarniasz za dobrze.

    [ Dodano: 02-11-08, 19:45 ]
    Chociaż jakby sie uparł.to można by było dać Ci szanse bo przecież w cs gra się żeby się nauczyć więc czemu nie.

  10. #10
    Przyjaciel
    Dołączył
    Mon Dec 2006
    Przegląda
    ...
    Posty
    621
    Ja na nie. Chciał składc skarge na mnie ze gram na wh. Jak wyzej napisal kolega posta. Na mnie i na niego chciał skladać skargę ze admini graja na cheatach. Pozdro takiego low-

    - Wyzywa każde kto ma 15-0 od wh i aim.

    - Nie wie co to amxmodmenu nawet. Gadałe mz nim to pisał mi ze /say i cos tam i ban bedzie

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •