Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 45
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44

Wątek: Uwagi co do demka Trybunał Braci vs. Concoria Discors

  1. #41
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Jan 2008
    Przegląda
    z Kostrzyna
    Posty
    644
    O lol nie spodziewałem się tego po tobie baku i simi. Ja jadę na wh ? tu się troszkę załamałem jak to napisałeś. Nie gram na wh proszę niech rufus obejrzy dokładnie te moje demko i stwierdzi że ma wh. Zawiodłem się ...

    A co do tego czy odchodzę czy nie. To nie odchodzę dalej zostaje na cs portal net ale cs active tez będę odwiedzał

    Pozdro...

    PS. wali mnie ten warn musiałem się wypowiedzieć. Nigdy nikt mnie nie wyzywał od haxow a teraz nagle połowa cs portal net... dziwne

    :<


  2. #42
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Dec 2007
    Przegląda
    redtube.com
    Posty
    1,414
    Cytat Zamieszczone przez Klus3k
    PS. wali mnie ten warn musiałem się wypowiedzieć. Nigdy nikt mnie nie wyzywał od haxow a teraz nagle połowa cs portal net... dziwne
    Weź przynajmniej nie kłam, ja zawsze cie wyzywałem od multi hacka;]

  3. #43
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Feb 2008
    Przegląda
    LdZ ( Oo) :D
    Posty
    112
    Cytat Zamieszczone przez KnifeMan
    To nie zależy od tego ile znasz kluska ale od tego czy obejrzałeś demko możliwe że akurat mama mu kazała czitować. To jest forum żeby wypowiadać się na temat demka i tego co jest w nim zawarte a nie o tym na ile ich znasz.

    1.) nie mieszaj w to niczyich rodziców !
    2.) ważne ile ich znasz bo wiesz jak grają
    3.) oni grają czysto z zenem nie raz grałem na vacku tak samo jak z kluskiem i tak samo grali !
    4.) Po prostu jesteś słabszy i nie ogarniasz jak tak mogą grać
    5.) to ze celuje przez skrzynie to jest przypadek i wy też tak robicie tylko nawet o tym nie wiecie chyba że na wh ciśniecie
    6.) Tiny ma wh i aima na BL z nim xD <lol2>
    [img]http/www.galma.pl/a4fun.jpg[/img]
    [you:ba6d2d5ce7] wiem ze grasz na haxach low !!

  4. #44
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Jan 2007
    Przegląda
    Reymonta 22.
    Posty
    1,529
    Cytat Zamieszczone przez Klus3k
    O lol nie spodziewałem się tego po tobie baku i simi. Ja jadę na wh ? tu się troszkę załamałem jak to napisałeś. Nie gram na wh proszę niech rufus obejrzy dokładnie te moje demko i stwierdzi że ma wh. Zawiodłem się ...

    A co do tego czy odchodzę czy nie. To nie odchodzę dalej zostaje na cs portal net ale cs active tez będę odwiedzał

    Pozdro...

    PS. wali mnie ten warn musiałem się wypowiedzieć. Nigdy nikt mnie nie wyzywał od haxow a teraz nagle połowa cs portal net... dziwne
    Szczerze to mi to rybka, wy młodzi wszyscy idziecie za Falconem bo nie widzicie, że się wami bawi.

    Co do wh, twierdze ze nie masz jak Cie znam, na demko nie mam czasu. Pozdro.

    Temat zostanie zamknięty.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 45

Podobne wątki

  1. Zamiana demka na avi
    Przez kN w dziale Filmy (Frag Movie)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-12-2010, 00:33
  2. Pare filmow godnych uwagi :D
    Przez kN w dziale Humor
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 01-02-2009, 02:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •