Zobacz wyniki ankiety: Czy zgadzasz się na wprowadzenie zmian które proponuje?

Głosujących
10. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Nie

    1 10.00%
  • Tak

    9 90.00%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Rang administracyjny

  1. #1
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Jun 2008
    Przegląda
    Turek
    Posty
    135

    Rang administracyjny

    W związku z wieloma niedomówieniami, konfliktami itd. pomiędzy adminami mam pewną propozycje związane z piramidą Administracyjną...

    1. SH@ (SuperHeadAdmin) - pełnia praw administracyjnych i modernizacyjnych wszystkich serwerów cs-portal.net, pełne bezpieczeństwo ( immunitet ) na wszystkich serwach cs-portaln.net,
    2. H@ (HeadAdmin) - pełnia praw administracyjnych i modernizacyjnych na serwerze, nad którym sprawuje piecze, ( może pełnić role H@ tylko na jednym serwerze ) może być tylko jeden na serwerze! Pozycje @( admina ) na innych serwach ze skróconymi prawami do zmian map, vota na mapy oraz bana i kicka.

    3. T@(TechnicalAdmin) - pełni praw modernizacyjnych na wszystkich serwach naszego portalu, oraz możliwość posiadania uprawnień jak w/w w punkcie 2 i 4 ( ale tylko jedna z nich)

    4. @ (Admin) - pełnia praw administracyjnych, brak immunitetu, zarezerwowany slotch na innych serwerach cs-portal.net oraz dostęp do adminczata

    5. R(Rezydent serwera) - posiada przywileje jak zarezerwowany slot i adminczat

    Zapomniałem o J@ ( junior admin) - początkowe przywileje typu ban, kick, vote_map, unban i zmiana map... Jest to pozycja tymczasowa na okres jednego miesiąca lub dłużej jeżeli zadecyduje to wotum ufności na forum...

    Jeżeli otrzyma poprawna opinie, proszę ex0na o wyznaczenie osób na danym serwerze jak H@ i niech oni wyznaczają niższe grupy na swoich serwach ( technicznych już znamy baku i rufus jak zawsze więc tu zmian nie wprowadzamy) Po zakończeniu ustawień każdy H@ poda listę osób z danego serwera, z przyporządkowanymi grupami i potwierdzi o zmianach.

    Po zakończeniu wszystkiego osoba wyznaczona przez ex0na poda pełne listy na forum dostępnym tylko dla adminów.

    Po zagłosowaniu proszę podać swoją opinię. Głosy bez opinii nie będą liczone.

    Ja od razu napisze jestem za (oczywiście) w końcu zniknie burdel... każdy będzie wiedział jaką ma pozycje, i skończy się kolega koledze.

    Jeżeli zgodzicie się na takie zmiany. To następnym krokiem do modernizacji na lepsze naszego serwa będzie powstanie praw Admina.

    Czekam na wasze opinie.
    [img]http/www.galma.pl/affa.jpg[/img]

  2. #2
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Jan 2007
    Przegląda
    Reymonta 22.
    Posty
    1,529
    Powiedz mi tylko czym to się rózni od obecnej skali rang?
    Prawie, że niczym. Ale niektóre zmiany są istotne.


    2. H@ (HeadAdmin) - pełnia praw administracyjnych i modernizacyjnych na serwerze, nad którym sprawuje piecze, ( może pełnić role H@ tylko na jednym serwerze ) może być tylko jeden na serwerze! Pozycje @( admina ) na innych serwach ze skróconymi prawami do zmian map, vota na mapy oraz bana i kicka.
    To jest chyba najistotniejsza zmiana, tylko pytanko, po co to zmieniać? Czy jakis H@ wpadł i zbanowal Cię kiedyś (Ja, Bam, Shocik albo Falcon?)
    Nie rozumiem po co to zmieniać.

    Jestem za.

  3. #3
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Feb 2008
    Przegląda
    LdZ ( Oo) :D
    Posty
    112
    Kod:
    http://cs-portal.net/forum/viewtopic.php?t=4281
    [img]http/www.galma.pl/a4fun.jpg[/img]
    [you:ba6d2d5ce7] wiem ze grasz na haxach low !!

  4. #4
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Jun 2008
    Przegląda
    Turek
    Posty
    135
    Eragon nie stety tak... to był byłeś ty gdy była sprawa z hashu, który wchodzi na ffa wyzywa ludzi na seyu i drze sie przez mikrofon... ma to polegać na tym że po przeglądzie i modernizacji wypiszemy na forum adminów kto jakie ma prawa czyli powiedzmy:

    cs-portal.net || Eragon - H@ 4Fun i @
    max - @FFa
    tomqu - GFFa i GTp

    lub jeszcze lepiej:

    FFA serwer
    1. Shocik - @H
    2. Rufus - T@
    3. max - @
    4. tomqu - R (rezydent)

    każdy czytając to będzie wiedział kto jest kim na serwie i jakie ma prawa...
    takie listy by było wiadomo kto co może a co nie... a takie listy powinien zrobić każdy H@ i podać je osobie wyznaczonej przez ex0na by ta mogła podać je na forum do wglądu dla każdego.
    a i istotna zmiana inny admin nie może dać bana drugiemu adminowy nie zwracając na range bez uprzedniej konsultacji z nim o błędzie...
    np: dostałem bana od kogoś nie będąc na serwie (hltv jak dobrze pamiętam) za to ze mu dostał bana... na naszych serwach musi się skończyć "kolega koledze ręce myje"... każdy odpowiada za siebie... w razie błędów 2 admin powinien opisać to na forum by wyjaśnić zaszła sytuacje...
    [img]http/www.galma.pl/affa.jpg[/img]

  5. #5
    Senior Member
    Dołączył
    Sun Jan 2008
    Przegląda
    Krosno
    Posty
    551
    Jestem ZA.
    A tak wogule to kto się teraz zajmuje serwerem TP i War3ft ?
    POZDROWIENIA DLA csstalowawola.pl.

  6. #6
    Przyjaciel
    Dołączył
    Mon Jul 2008
    Przegląda
    brać kasę?
    Posty
    708
    TP... to nie wiem...

    Ale War3FT z tego co mi wiadomo nie należy do CS-PORTAL tylko n0ke sam za niego płaci a Falcon nim zarządza jako H@....

  7. #7
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Jan 2007
    Przegląda
    Reymonta 22.
    Posty
    1,529
    Cytat Zamieszczone przez max_rezydent
    Eragon nie stety tak... to był byłeś ty gdy była sprawa z hashu, który wchodzi na ffa wyzywa ludzi na seyu i drze sie przez mikrofon... ma to polegać na tym że po przeglądzie i modernizacji wypiszemy na forum adminów kto jakie ma prawa czyli powiedzmy:

    cs-portal.net || Eragon - H@ 4Fun i @
    max - @FFa
    tomqu - GFFa i GTp

    lub jeszcze lepiej:

    FFA serwer
    1. Shocik - @H
    2. Rufus - T@
    3. max - @
    4. tomqu - R (rezydent)

    każdy czytając to będzie wiedział kto jest kim na serwie i jakie ma prawa...
    takie listy by było wiadomo kto co może a co nie... a takie listy powinien zrobić każdy H@ i podać je osobie wyznaczonej przez ex0na by ta mogła podać je na forum do wglądu dla każdego.
    a i istotna zmiana inny admin nie może dać bana drugiemu adminowy nie zwracając na range bez uprzedniej konsultacji z nim o błędzie...
    np: dostałem bana od kogoś nie będąc na serwie (hltv jak dobrze pamiętam) za to ze mu dostał bana... na naszych serwach musi się skończyć "kolega koledze ręce myje"... każdy odpowiada za siebie... w razie błędów 2 admin powinien opisać to na forum by wyjaśnić zaszła sytuacje...
    Ja Ci bana nigdy nie dałem. Tylko broniłem HaShU. Sądze, iż H@ np 4fun czy war3, powinien ten imunitet miec na kazdym servie, poniewaz nalezy do najblizszych wspólprawcownikow ex0na, po co to zmieniac?;>

  8. #8
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Feb 2008
    Przegląda
    GŚ !! Bytom.
    Posty
    774
    czyli jezeli by to weszlo, to nie bedzie junior adminow?
    [img]http/www.lolgifs.com/pictures/d940811d9652839.gif[/img]

  9. #9
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Jul 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    149
    Jestem za Denerwują mnie i drażnią potyczki adminów jeszcze na forum !
    Ludzie czasami wystarczy włączyć gg i sobie obgadać
    Jestem oczywiście za podporządkuje sie osobie nade mną chociaż nigdy nie miałem problemu z moja osobą do innych ( pomijając 3k GRRRR )
    Liczę że to wypali Będę gorącym zwolennikiem tego systemu ![/b]

  10. #10
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Jun 2008
    Przegląda
    Turek
    Posty
    135
    Cytat Zamieszczone przez Eragon

    Ja Ci bana nigdy nie dałem. Tylko broniłem HaShU. Sądze, iż H@ np 4fun czy war3, powinien ten imunitet miec na kazdym servie, poniewaz nalezy do najblizszych wspólprawcownikow ex0na, po co to zmieniac?;>
    Właśnie chce zapobiec takim sytuacją... że nie ma obrony adma... Pamiętasz sytuacje Hashu wpadł narobił hałasu to dostał ode mnie bana na 30 a ja od ciebie lub rfs dostałem perma...
    o takie sytuacje mi chodzi... a immunitet chce pozostawić tak jak napisałem wyżej...

    A bym zapomniał war3 nie należy do ciebie on tylko daje możliwość rozwoju cs-portal.net admin n0ke jest jego fundatorem, czy jak wolisz sponsorem to niech on decyduje czy sie zgadza...
    [img]http/www.galma.pl/affa.jpg[/img]

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [Nonsteam] PlayNetwork.pl [FFA+BF2:Rang's][S/NS]
    Przez Maryskowo w dziale Serwery CS 1.6
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-11-2009, 18:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •