Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: [ban] songo

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Tue Oct 2008
    Przegląda
    Orneta/Wrocław
    Posty
    3

    [ban] songo

    Dostałem bana od jakiegoś ogamun czy jakoś tak i nie wiem za co !!!! Jestem doświadczonym graczem a nie pajacem na haxach jadącym !!!!! Proszę o dowód bana, albo inaczej mnie odbanuj !!! Nic nie miałem i nie gram na haxaxh nigdy !!!

    Falcon może potwierdzić mam nadzieje.

    poprawka:

    nick: songo
    data: 21.10.2008 godzina okolo 11.00-12.00
    opis: wszedłem na serwer 4fun i sobie grałem 5 minut na mapie cs_italy no i dobrze jak zwykle mi szło, 3 zabiłem ze skana, i admin mnie zbanował bo niby mam cheaty
    IP: 156.17.236.149
    demo: nie mam bo po co mi :P a admin też pewnie nie ma /

    proszę o odbanowanie

  2. #2
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    415
    Mogę potwierdzić. Ale i tak rezygnuję z adminowania tymi serwerami, więc niech robią co chcą...
    [img]http/www.falcon_pl.republika.pl/p.jpg[/img]
    [img]http/www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF[/img] Piszę Poprawnie Po Polsku

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    Tue Oct 2008
    Przegląda
    Orneta/Wrocław
    Posty
    3
    acha no spoko, ale to jakiś żart / bana po 4 minutach gry dostalem i to bez demka //

  4. #4
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Jan 2007
    Przegląda
    Reymonta 22.
    Posty
    1,529
    Cytat Zamieszczone przez Falcon
    Mogę potwierdzić. Ale i tak rezygnuję z adminowania tymi serwerami, więc niech robią co chcą...
    Czas najwyższy. Idź w pierone.

    [ Dodano: 21-10-08, 13:56 ]
    Cytat Zamieszczone przez songo_ssj6
    Dostałem bana od jakiegoś ogamun czy jakoś tak i nie wiem za co !!!! Jestem doświadczonym graczem a nie pajacem na haxach jadącym !!!!! Proszę o dowód bana, albo inaczej mnie odbanuj !!! Nic nie miałem i nie gram na haxaxh nigdy !!!

    Falcon może potwierdzić mam nadzieje.
    Dostosuj się do wzoru.

  5. #5
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Jul 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    149
    Cytat Zamieszczone przez Eragon
    Falcon napisał/a:
    Mogę potwierdzić. Ale i tak rezygnuję z adminowania tymi serwerami, więc niech robią co chcą...


    Czas najwyższy. Idź w pierone.
    LoL Co jest *****

  6. #6
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    415
    Widzę, że Eragon zmienia nastawienie do ludzi jak rękawiczki.
    Raz mu ironicznie odpowiedziałem i już problemy stwarza. Rufus Cię przekabacił ?
    Fajnie. Rób co chcesz. Pamiętaj tylko, że zawsze jak się ze mną nie zgadzałeś, to później mówiłes, ze jednak mam rację...
    [img]http/www.falcon_pl.republika.pl/p.jpg[/img]
    [img]http/www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF[/img] Piszę Poprawnie Po Polsku

  7. #7
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Jan 2007
    Przegląda
    Reymonta 22.
    Posty
    1,529
    Cytat Zamieszczone przez Falcon
    Widzę, że Eragon zmienia nastawienie do ludzi jak rękawiczki.
    Raz mu ironicznie odpowiedziałem i już problemy stwarza. Rufus Cię przekabacił ?
    Fajnie. Rób co chcesz. Pamiętaj tylko, że zawsze jak się ze mną nie zgadzałeś, to później mówiłes, ze jednak mam rację...
    Mam to gdzieś. Teraz sprawiasz same kłopoty, do tego rządzisz sie jakby to forum było Twoje, nigdy nie byłes moim zwierzchnikiem, jest nim ex0n, i tylko jego będe słuchac. Skoncz rozkazywac. Nie masz wladzy nad nami - moderatorami. a o serverze 4Fun to nawet nie powiem. Tutaj nigdy nie miales nic do gadania, to co się wtrącasz? ja Ci się wtrącałem na ten War3/TP?

    Ma się dostosować do wzoru, i tyle.

  8. #8
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Jul 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    149
    PO 1 To nie temat do SPAMU po 2 nosz ***** dajcie sobie spokój bo naprawdę falcon dostanie wpierdol dziś a eragornowi np... ZA SPAMUJE SKRZYNKĘ MAILOWA albo napluje na monitor zresztą coś wymyślę zobaczysz

  9. #9
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Jan 2007
    Przegląda
    Reymonta 22.
    Posty
    1,529
    Cytat Zamieszczone przez ^Zmora
    PO 1 To nie temat do SPAMU po 2 nosz CENZOR dajcie sobie spokój bo naprawdę falcon dostanie CENZOR dziś a eragornowi np... ZA SPAMUJE SKRZYNKĘ MAILOWA albo napluje na monitor zresztą coś wymyślę zobaczysz
    Wpadnij mi na chate, jak kiedyś 3k planował, i mnie pobij.

    koniec ot.

  10. #10
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Jul 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    149
    niestety nie zniżam się do poziomu 3k ....

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •