Zobacz wyniki ankiety: Czy zgadzasz się, aby Slave Mastah został Junior Adminem na serwerze 4Fun?

Głosujących
8. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    5 62.50%
  • Nie

    3 37.50%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: [Admin]Slave Mastah

  1. #1
    Member
    Dołączył
    Wed Sep 2008
    Przegląda
    Tarnów
    Posty
    72

    [Admin]Slave Mastah

    Nick: - Slave Mastah
    Wiek: - 19
    Staż: - około 5 lat w tym przeszło 2 lata na steam'ie
    Steam ID: - STEAM_0:1:16408667
    Godziny przebywania na serwerze: -jak mi wyliczył kuzyn przez ostatnie 14 dni przegrałem 79 godzin na cs'ie w tym w większości na serwerze 4fun. Aczkolwiek wakacje się skończyły od jutra zaczynają mi się studia, co wyklucza możliwość grania w godzinach przeważnie rannych, czasami popołudniowych. Wieczory mam wolne. Przypuszczam, że na grę znajdę od 1h-3h i więcej w zależności od dnia
    Doświadczenie w adminowaniu: - miałem krótką przygodę na serwerze kuzyna, gdzie byłem adminem. Niestety nie był to serwer 24/7 i służył raczej na potrzeby graczy z LAN'u ;P
    Znajomość AMX: - moja pięta achillesowa ;p. Skłaniałbym się ku odpowiedzi Zła, aczkolwiek uważam się za osobę na tyle inteligentną, że powinienem ogarnąć się z AMX'em w dość krótkim czasie przy pomocy bardziej doświadczonego Tutora
    Coś od siebie: - nie toleruję chamstwa osoby wobec innego /nie mylić z przekleństwami podczas gry, gdy coś nie wychodzi, aczkolwiek też nie nadmiernie :P/. Jako iż jestem trochę starszy od co poniektórych więc interesują mnie nieco inne wartości. Chętnie służę pomocą, wolę ludzi kulturalnych z inteligentną ripostą, a nie rozdartą buźką. W życiu stawiam bardziej na inteligencję i kreatywne myślenie niż na bezmyślność i siłę fizyczną, cwaniactwo . Nie lubię mówić o sobie samym, ale na wszelkie pytania chętnie odpowiem.
    Doceniam zdanie każdego, gdyż uważam, że każdy ma prawo do własnego zdania jak i jego obrony

    Czekam nie tylko na ewentualne głosy, ale i opinie co do mojej osoby.

    Slave Mastah vel Carlos

  2. #2
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Feb 2008
    Przegląda
    GŚ !! Bytom.
    Posty
    774
    masz troche dziwnie steamid
    [img]http/www.lolgifs.com/pictures/d940811d9652839.gif[/img]

  3. #3
    Przyjaciel
    Dołączył
    Mon Jul 2008
    Przegląda
    brać kasę?
    Posty
    708
    Cytat Zamieszczone przez slave mastah
    Steam ID: - xlawlx
    To nie jest STEAM_ID tylko nick steam lol daj ID

    Wejdz na serwer STEAMOWY i wpisz "status" obok twojego nicku bedziesz mial Steam_id

  4. #4
    Member
    Dołączył
    Wed Sep 2008
    Przegląda
    Tarnów
    Posty
    72
    Mój błąd ->poprawione.
    Odnośnie postu Natash'y ;p.
    Nie uważam, że każdy kto ma admina musi być bardzo dobrym graczem. U mnie jest sprawa tego typu, że sprzęt mi na wiele nie pozwala, co nie jest wymówką oczywiście, aczkolwiek za najgorszego gracza na serwerze się nie uważam. Może i poziom jaki prezentuję nie jest wysoki, zresztą za pr0 gracza się nie uważam, ale przy max 60fps'ach jakie wyciąga mój 'dziadek' na więcej mnie nie stać .

  5. #5
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Jul 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    149
    To ja po zmianie kompa muszę sobie fpsy obniżać :P bo jeszcze się nie przyzwyczaiłem do wysokich ;]

  6. #6
    Junior Member
    Dołączył
    Fri Aug 2008
    Przegląda
    aaa
    Posty
    1
    Nie uważam, że każdy kto ma admina musi być bardzo dobrym graczem. U mnie jest sprawa tego typu, że sprzęt mi na wiele nie pozwala,
    ja rowniez, odnioslem sie tylko do twojego rzekomego stazu, moj zabytek ma 6 lat
    Pzdr.

  7. #7
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Jan 2007
    Przegląda
    Reymonta 22.
    Posty
    1,529
    Jestem na tak, gdyż sam zaproponowałem mu adminowanie, na chwilę obecną jest najbardziej ogarniętym graczem na servie..

    Potrzebuje takich adminów.

    p.s. Cieszę się, iż napisałeś ten temat.

  8. #8
    Chyba z 3 razy bylem na serwerze i zawsze Cie widzialem, nie wdzierales sie w klotnie W ogole jest dobre podanie :P

    Tak.

  9. #9
    Senior Member
    Dołączył
    Sun Jul 2008
    Przegląda
    Ropa
    Posty
    310
    Tak potrzeba ogarniętych ludzi na admina
    [img]http/img.userbars.pl/127/25236.png[/img]

  10. #10
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Jan 2007
    Przegląda
    Bytom
    Posty
    271
    jestem na tak spoko koles i widac ze ogarani
    you know who.th
    Wiecej Sprzetu Niz Talentu ?
    Skill Czy Fart ?
    A.C.A.B.

    Spain

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •