Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Poprostu powalajace dzwieki xD

  1. #1
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Jan 2008
    Przegląda
    z Kostrzyna
    Posty
    644

    Poprostu powalajace dzwieki xD

    WIEM ZE CI SIE NIE CHCE CZYTAC ALE NAPRAWDE PRZECZYTAJ I wypróbuj


    Witam
    Na wstępie chciałbym poinformować, iż ów program nie jest odpowiedni dla osób chorych na padaczkę, choroby sercowe i tym podobne.

    Dziś wypróbowałem nowy program o nazwie I-Doser. Ów program służy do tzw. "synchronizacji półkulowej", dzięki której można uzyskać niesłychane efekty, począwszy od słynnej "fazy" poprzez szybszą naukę aż do orgazmu (xd?).
    Do tego służą tzw. Dosy, czyli pliki, które zawierają dane dźwiękowe, I-Doser służy do odczytywania ich.

    1. Kilka zasad Dosowania się :
    a. Koniecznie potrzeba posiadać słuchawki stereofoniczne.
    b. Nie wolno używać dosa po dosie - maximum 2 dosy dziennie z 3 godzinnymi przerwami.
    c. Nie słuchać z głośników bo gówno ci to da xd.

    2. Po przeczytaniu tego wszystkiego, nasuwa Ci się pewnie pytanie jak się zdosować.
    Przede wszystkim musimy się rozluźnić, znaleźć sobie porządne miejsce.
    Po drugie musimy być przygotowani na dziwne dźwięki z słuchawek, różne szumy - to są uroki tego oto sposobu
    Jeżeli już wszystko przygotowane zakładamy słuchawki i zapuszczamy dosa (ważne także jest żeby założyć słuchawki poprawnie czyli Lewo-Lewo, Prawo-Prawo xd)

    Klikamy na Open Dose i wybieramy Dose. Oczywiście program oferuje różne ścieżki dźwiękowe. Pierwszą, którą wypróbowałem była Marijuana . Zauważamy tutaj mocne tytuły takie jak Marijuana, Ecstasy itp. Oczywiście wynalazek ten nie oddziałuje na nas w negatywny sposób i nie ma żadnych skutków ubocznych. Opisy możecie znaleźć na http/i-doser.pl.


    Jeżeli myślisz i przekonujesz się od razu, że to nie działa to wypróbuj to :} Będziesz zaskoczony.

    Następnym dosem, który wypróbowałem był "Lucid Dream" (ang. świadomy sen)
    Pomaga to w zapamiętaniu snów i kontrolowania ich. To jest coś w stylu, że uświadamiasz sobie, że jesteś w swoim śnie i robisz co Ci się żywnie podoba ;d. Aby dose zadziałał musisz go odpalić tuż przed snem. Przesłuc***esz cały i po tym kładziesz się spać. Później... To już twoja twórczość . Robisz co chcesz, kreujesz swój świat, możesz latać, wyzwalać z siebie energie ki, zamienić się w super saiya-jina... Sexu już nie wymienie xd.

    3. Bleeeee to nie działa...
    Jeżeli to nie działa to... coś zrobiłeś nie tak. Ja na sobie wypróbowałem już wiele dosów i nie żałuję ;d
    Jeżeli nie udało Ci się nic zrobić to znaczy, że :
    a. Założyłeś źle słuchawki
    b. nie byłeś dostatecznie skupiony na dźwięku, masz nie myśleć tylko się skupić ;d
    c. Słuchałeś z głośników.
    d. Nie przesłuchałeś całego.

    Podsumowanie
    Kieruję ten poradnik do osób powyżej 12 lat, ponieważ uważam, że dojrzałość umysłowa (widać na forum) zaczyna się dopiero w 13 roku życia. Taki łepek Ci zapuści i podnieta wielka, bo ma fazę. Polecam słuchać z umiarkiem.

    Link:
    Kod:
    http://rapidshare.com/files/73114436....5_74doses.rar


    Tutaj znajdują się 192 dosy.

    Autor: Majin Okocim
    Zródło http/darkwarez.pl

    :<


  2. #2
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Dec 2007
    Przegląda
    redtube.com
    Posty
    1,414
    Już nie musiałeś się tym tak podniecać ;]
    Dosy które polecam :
    Nitrus
    A-BOMB
    QuickHappy
    Strona w tam tym opisie nie działa proszę zajrzeć tutaj www.i-doser.pl

  3. #3
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Jan 2008
    Przegląda
    z Kostrzyna
    Posty
    644
    Mylisz się :>>. Jak poczytałem jakie ludzie mają fazy (przeleciałem z 15 stron) To po prostu ... masakra

    :<


  4. #4
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Dec 2007
    Przegląda
    redtube.com
    Posty
    1,414
    Cytat Zamieszczone przez Klus3k
    Jak poczytałem jakie ludzie mają fazy (przeleciałem z 15 stron) To po prostu ... masakra
    Też to czytałem... Jeszcze powiem że nie szkodzi to w ogóle zdrowiu

  5. #5
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Jan 2008
    Przegląda
    z Kostrzyna
    Posty
    644
    http://pl.youtube.com/watch?v=BklS-K...eature=related - tu jest na youtube marycha inne tez sa ;D

    [ Dodano: 20-09-08, 23:28 ]
    Zapraszam do słuchania i wyrażania opini

    :<


  6. #6
    Member
    Dołączył
    Wed Jun 2008
    Przegląda
    nieważne
    Posty
    35
    To nie działa. Zresztą w jaki sposób słuchanie 30 minutowego szumu pozwoli mi osiągnąć LD? Nie wiem dlaczego w humorze ten temat jest.

  7. #7
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Feb 2008
    Przegląda
    GŚ !! Bytom.
    Posty
    774
    mysle ze LD da sie osiagnac poprzes slychania tyych dzwiekow, zreszta LD jest latwo osiagnac bez dzwiekow
    [img]http/www.lolgifs.com/pictures/d940811d9652839.gif[/img]

  8. #8
    Member
    Dołączył
    Wed Jun 2008
    Przegląda
    nieważne
    Posty
    35
    A masz jakiś sposób na osiągnięcie ld? Ja staram się zapamiętywać sny itd., ale nigdy nie myślę nad tym czy to sen czy nie. Raz w śnie pomyślałem, czy to sen (pare lat temu), uszczypnąłem się i poczułem to uszczypnięcie więc myślałem że to real.

  9. #9
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Feb 2008
    Przegląda
    GŚ !! Bytom.
    Posty
    774
    przed snem mysl o tym ciagle, wierz w siebie ze CI sie uda ;]
    a jak nie to zastosuj metode 4+1
    [img]http/www.lolgifs.com/pictures/d940811d9652839.gif[/img]

  10. #10
    Mi sny sie spelniaja, co dziwne, o tych snach dopiero sobie przpomne kiedy to zrobie w realu.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dzwięki w grze
    Przez Alain w dziale Problemy z CS 1.6
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-05-2008, 16:49
  2. Dzwięki
    Przez vegas w dziale Problemy z CS 1.6
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-01-2008, 01:23
  3. Poprostu Joga Bonito
    Przez I am what I am w dziale Sport
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-03-2007, 17:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •