Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Nie Cheatuj !!!

  1. #1
    Member
    Dołączył
    Thu Jul 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    72

    Nie Cheatuj !!!

    Cheat'ować każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej....
    Ale czy to się naprawdę opłaca?
    Cheaterzy są zazwyczaj "gwiazdami" serwera najdłużej przez okres tygodnia,
    bo zawsze znajdzie się jakiś gracz który zbulwersowany psuciem mu dobrej zabawy
    zaalarmuje administratorów, lub też nagra demko z poczynaniami cheat'era i upubliczni je.
    Wtedy już los podstępnego gracza zazwyczaj kończy się tak samo -BAN , a biedaczek musi
    znaleźć sobie inny serwer gdzie przez kolejny tydzień będzie "gwiazdą" bez skilla.
    więc na pytanie czy warto, każdy powinien odpowiedzieć sobie sam.
    Jakie są z tego korzyści? - Według mnie żadne bo prawdziwe umiejętności
    można zdobyć nie poprzez granie z WH lub Aim-bot lecz przez solidny trening i
    uczciwą grę.
    Pozwólcie że przytoczę jakiś przykład:
    Otóż Japończycy znani ze swojego technologicznego sprytu ...
    wymyślili takie małe plastikowe
    gitarki które podłącza się do konsoli PlayStation 2. Gitarka ma pięć przycisków
    oraz wajchę do robienia wibracji - strun oczywiście to cudo nie ma.
    Japońscy rodzice kupują te technologiczne cudeńka swoim pociechom które patrząc
    w ekran telewizora wciskają guziczki na gitarce w sekwencjach wyświetlanych na ekranie.
    Oczywiście efektem jest melodia słodko płynąca z głośniczków a co się z tym wiąże -
    -zdobywanie setek punktów oraz przechodzenie na coraz to wyższy level gry.
    Dzieciom z czasem zapisuje się fałszywa informacja w mózgu i myślą że są
    świetnymi gitarzystami- ale... Spróbujcie dać im prawdziwą gitarę...
    Ciekawe co wtedy zrobią? Otóż zapewniam że NIC.. Czar gwiazdy rocka pryśnie,
    pozostanie tylko szara rzeczywistość, podejrzewam że dzieciak nie będzie w stanie
    zagrać nawet najprostszej melodii.

    Wracając do Counter Strike to proszę mnie nie zrozumieć źle - ja wcale nikomu nie sugeruję
    żeby kupił prawdziwego kałacha, wiadro naboi ,kilka granatów i ruszył na miasto zdobywać
    "prawdziwego" skilla.
    Skończyć mogło by się to długoletnią odsiadką jeśli by ktoś "dobrze" fragował .
    A odsiadka we więzieniu to niedobra rzecz - komputerów niema ani internetu...

    Otóż chciałbym zaapelować grajcie i trenujcie uczciwie bez dodatków typu WH,
    nie psujcie nikomu dobrej zabawy a zapewniam was że z czasem nawet z najgorszej lamy
    wyrośnie prawdziwy PRO.
    Poza tym po co to komu potrzebne żeby wytykali go palcami i mówili - CHEATER!!



    [img]http/www.thegc.com.pl/images/stories/Rosyjskizolnierzzmisiem.jpg[/img]
    [img]http/www.cutt.pl/userbars.jpg[/img]

  2. #2
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Jan 2008
    Przegląda
    z Kostrzyna
    Posty
    644
    oHhhh. :< jakie to :< wzruszające :< ohhh :< przepraszam :< już nie bede nigdy czitowal ;(
    Bo taka jest prawda czitowalem kiedyś :< ohhh :<

    Ale tak naprawdę to spoko xD chciało ci sie to pisać myślisz ze czitera to poruszy :P ? Lub zmieni zdanie ?

    :<


  3. #3
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Nov 2007
    Przegląda
    wroclaw
    Posty
    198
    Bardzo dobrze wszystko opisane, mam nadzieję, że cheaterzy po przeczytaniu tego tekstu sięgnął po rozum do głowy i zadadzą sobie pytanie: "Ale po co ja właściwie używam cheatów?". Może zrozumieją, że cheatami nie zdobędą wprawy w grze, lecz tylko potępienie i wytykanie palcami.

  4. #4
    Senior Member
    Dołączył
    Tue Aug 2008
    Przegląda
    cstrike/addons
    Posty
    183
    no ładnie 3k ładnie, tylko czy to przekona jakis cziteów jak ktoś czituje to już chyba nie przystanie

  5. #5
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    415
    Cheater zawsze pozostanie cheaterem. To już koduje w mózgu informację, że skoro z czitami jest tak łatwo i można mieć super staty beż najmniejszego wysiłku, to po co się męczyć uczciwą grą. Dla nich cheaty są jak narkotyk. Pomóc może jedynie długotrwały odwyk w towarzystwie setek uczciwych graczy, gdzie byłby jawnie królem głupców. Wytykany palcami, długo nerwowo nie wytrzyma. Odwyk ten najlepiej, żeby byłby połączony z solidną chłostą lekko mokrymi gałązkami wierzbowymi na goły zad.
    Internet według ich chorego umysłu daje im nietykalność, bo mogą zmienić nick i grać na innym serwerze. Do tego neostrada pogłębia poczucie bezkarności i robi cheaterów coraz bardziej bezczelnymi. Zmienne IP pogłębia chamstwo w społeczeństwie graczy. Weźmy na przykład gracza o nicku Morderca. Banowany za każdym razem jak jestem na serwerze za cheaty. Wraca bezczelnie i udaje, że nic się nie stało.
    Z tą plagą możemy walczyć, ale to walka z wiatrakami. Dopóki znajdą się ludzie, którzy nieuczciwie będą ułatwiać sobie grę i tworzyć nawet specjalne fora dla cheaterów, to nie możemy być pewni spokojnej gry.
    Dlatego drodzy cheaterzy kij wam w odbyt i pamiętajcie, że Falcon czuwa !
    [img]http/www.falcon_pl.republika.pl/p.jpg[/img]
    [img]http/www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF[/img] Piszę Poprawnie Po Polsku

  6. #6
    Senior Member
    Dołączył
    Sat Aug 2008
    Przegląda
    Dz-wo
    Posty
    112
    Falcon ma racje Cziter zawsze będzie cziterem
    [img]http/www.falcon_pl.republika.pl/csportal/jawar3.jpg[/img]

  7. #7
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Jan 2008
    Przegląda
    z Kostrzyna
    Posty
    644
    Tak na prawdę jestem cziterem .. Wiem co to są czity i jak one działają ... teraz żałuję ... Kiedyś haxowałem za czasów "puchatka". Byłem młody ;] i głupi ...

    :<


  8. #8
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Dec 2007
    Przegląda
    redtube.com
    Posty
    1,414
    Cytat Zamieszczone przez Klus3k
    za czasów "puchatka"
    i nie tylko ;]

  9. #9
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Jan 2008
    Przegląda
    z Kostrzyna
    Posty
    644
    aaa kampno jeszcze było ... Tombcio ty tez haxowales ;p. I zz fana....

    :<


  10. #10
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Dec 2007
    Przegląda
    redtube.com
    Posty
    1,414
    Cytat Zamieszczone przez Klus3k
    Tombcio ty tez haxowales ;p. I zz fana....
    A czy ja mówię że nie ?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •