Strona 1 z 3 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: USA: Piątoklasiści uprawiali seks grupowy podczas lekcji

  1. #1

    USA: Piątoklasiści uprawiali seks grupowy podczas lekcji

    Pięcioro uczniów piątej klasy szkoły podstawowej w Północnej Luizjanie stanie przed sądem za obsceniczne zachowania: kiedy nauczyciel na chwilę wyszedł, uprawiali seks grupowy na oczach reszty klasy - podał serwis sieciowy telewizji ABC.

    Do zdarzenia doszło pod koniec marca w szkole podstawowej w Spearsville (Północna Luizjana). Nauczyciel podczas lekcji z dziesięcioosobową klasą musiał na chwilę opuścić salę lekcyjną.

    - Kiedy okazało się, że nauczycielki może nie być nawet kwadrans, czworo uczniów przeszło na tył klasy i zaczęło uprawiać seks na oczach swoich kolegów - relacjonował dziennikarzom szeryf miejscowej policji Bob Buckley. Jeden z uczniów stanął na czatach i jak tylko nauczyciel pokazał się na horyzoncie, pokaz seksu grupowego dla piątoklasistów zakończył się.

    Sprawa wyszła na jaw, bo jeden z uczestników "pokazu" opowiedział o nim koledze ze szkoły średniej, który zaalarmował dyrektora szkoły. Sprawa natychmiast trafiła na policję, a niewiele później na czołówki lokalnych gazet.

    Dwie 11-letnie dziewczynki, 12-latka i 13-latka oskarżono o obsceniczne zachowanie,a 11-latka, który pilnował, czy nauczyciel nie nadchodzi, o współudział. Uczniowie zostali aresztowani i przesłuchani, po czym zwolniono ich do domu. Wiadomo, że staną przed sądem dla nieletnich, nie wiadomo jednak, jakie kary mogą im grozić. Zdaniem szeryfa Buckley'a ta sprawa może im nawet ujść na sucho, z powodu niewielkiej szkodliwości społecznej czynu.

    Skandalem żyje już nie tylko całe miasteczko, ale i cała Ameryka. Buckley'a zupełnie to nie dziwi: - Po 44 latach pracy mało co jest w stanie mnie zszokować, ale ta sprawa wprawiła mnie w prawdziwe osłupienie, w którym trwam do dziś - dodaje.

    źródło: wiadomosci.o2.pl


    Lol I Co wy na to.. Dobrze że jeszcze w Polsce tak nie ma.. Choć z tego co czytałem na forum w SB to u nas jedynie zawody w "kręceniu"
    www.planetawhisky.pl

  2. #2
    Senior Member Awatar aniaM
    Dołączył
    Mon Dec 2006
    Przegląda
    N/ce
    Posty
    105
    Co sie dzije Kurcze świat schodzi na Psy ..
    Nigdy nie Przypuszczałam ze swiat bedzie sie az tak bardzo Zmieniał na Moich Oczach
    Chcę Walczyć Jak On ..
    Chcę Wierzyć Jak On..
    Chcę Podążać Scieżką WOLNOŚĆ ..
    Niech śmierć nie Bedzie Dla mnie przeszkodą !!

  3. #3
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Jan 2007
    Przegląda
    Reymonta 22.
    Posty
    1,529
    On sie nie zmienia, on już się zmienił, porównaj sobie 1997 rok do 2007.. OGROMNA RÓŻNICA...

  4. #4
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Jan 2007
    Przegląda
    Qłaj
    Posty
    802
    jak można uprawiać seks grupowy na lekcji (pewnie sobie do dziury nie trafiali) ale w polsce było podobnie w gdańsku
    [you:250e110226] wiesz ze zaraz cie gollum zje

    Zanim zadasz jakiekolwiek pytanie sprawdź TUTAJ
    Lekcje używania forum:
    LEKCJA1
    LEKCJA2

  5. #5
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Jan 2007
    Przegląda
    Reymonta 22.
    Posty
    1,529
    Cytat Zamieszczone przez miazga12
    jak można uprawiać seks grupowy na lekcji (pewnie sobie do dziury nie trafiali) ale w polsce było podobnie w gdańsku
    Widać nie czytałes tego jak było naprawdę, to wszystko co mówiono to kłamstwa, nawet prokuratura to potwierdziła, i wszyscy chłopcy nie mają nic wspólnego ze sprawą.

  6. #6
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Dec 2006
    Przegląda
    Kłaj
    Posty
    554
    Eragon dobrze mowi!Reszta klasy by zareagowała!

  7. #7
    Member
    Dołączył
    Sun Dec 2007
    Przegląda
    MMz
    Posty
    35
    Cytat Zamieszczone przez Eragon
    On sie nie zmienia, on już się zmienił, porównaj sobie 1997 rok do 2007.. OGROMNA RÓŻNICA...
    Ty czytałeś co się działo w USA kilkanaście lat temu? Porównując to można powiedzieć, że zmieniło sie na lepsze :P

  8. #8
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Dec 2007
    Przegląda
    Ruda Śląska
    Posty
    417
    CO się dzieje na tym świecie no dobzre że u nas w Polsce tak Nie ma :}
    [img]http/img43.imageshack.us/img43/2823/abhorblaubc2betauserbar.jpg[/img]
    [img]http/i183.photobucket.com/albums/x89/Mackkdaddy5545/Signatures/NatesNaruto.png[/img]

  9. #9

  10. #10
    Junior Member
    Dołączył
    Tue Jan 2008
    Przegląda
    Bydgoszcz
    Posty
    2
    w polsce to sie rzna w miastach na ulicach :d coraz czesciej w gazetach sa jakies fotki albo kiedys widzialem jakis filmik :d w gdansku ostatnio bylo cos takiego ze koles posowal klijentke o 12 rano :d na jakiejs ruchliwej ulicy :P jak to mowia "ZAKOCHANI"

Strona 1 z 3 12 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Ekran podczas gry jest czarny :(
    Przez Golum w dziale Problemy z CS 1.6
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-04-2009, 19:11
  2. Robienie screenów podczas gry
    Przez barx w dziale Poradnik CS 1.6
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-04-2009, 16:06
  3. Plan Lekcji
    Przez SIMI w dziale Off-Topic
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 13-09-2008, 17:53
  4. Pisanie podczas gry cs 1.6 ns
    Przez Golus w dziale Problemy z CS 1.6
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 17-03-2008, 22:53
  5. Dzwięk podczas ładowania gry
    Przez Felek w dziale Problemy z CS 1.6
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-01-2008, 17:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •