Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy ... 23
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Do adminów.. i potencjalnych świadków!

  1. #21
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Dec 2006
    Przegląda
    Kłaj
    Posty
    83
    Jeszcze niewidziałem żadnego posta żeby Ktos z BT powiedział Coś złego na swoich klanocwiczów a robią takie jaja na tym serwie że sie wytrzmać nieda. Ja przyznam racje raz tak zmieniłem Mape i Kicknąłem Ale to sie więcej niepowturzy. Ale nie tak jak od was przemo co chwile zmienia na co mu sie podoba Cava też niekiedy coś tam zrobi ale ja tak tylko raz zrobiłem a afera jak...



    I proponuje koniec kłutni niech bedzie spokój wkońcu bo tak dalej w kłutni żyć ze wspólnym serwem będzie ciężko
    [img]http/img120.imageshack.us/img120/4757/mrswt1.png[/img]

  2. #22
    Cytat Zamieszczone przez MRS
    Jeszcze niewidziałem żadnego posta żeby Ktos z BT powiedział Coś złego na swoich klanocwiczów
    Ja również nie widziałem żadnego słowa żeby LOST coś mówiło na swoich..! A to z tego samego powodu.. że jak coś mamy do siebie to sobie załątwiamy wszysko na gg..


    Podsumowując:

    LOST ogólnie twierdzi że przemo i gregor grają na czitach, przemo się bawi adminem i zmienia mapy..

    Ale nikt z was nie wiedział i nie wie że konsola była często obserwowana.. i każde wasze kroki były monitorowane.. Nigdy nie widziałem żeby przemo zmieniał tak mapy jak wy opisujecie..! Kilka testów też zrobiłem z grą na serwerze pod innym nickiem..(i nie tylko ja.. ) Wiele razy dostawałem też cynk na gg ze skargami.. Efekt był taki że dowiedziałem się sporo ciekawych żęczy a sam nawet widziałem kilka ciekawych akcji.. Typu: slay za free, kick i na każdym kroku cwaniactwo "bo dostaniesz bana..". Nigdy nie robiliśmy z tego afery, zawsze przymykaliśmy na to oko.. I nie zamierzam robić afery z tego teraz..! Poprostu przemilczymy..


    LOST gdyby myślał logicznie rozwiązał by ten problem inaczje, zgłosił do mnie czy God-a a napewno byśmy go rozwiązali.. A zachowanie LOST można określić jak bande przedszkolaków.. Która zaczepia, obraża, obgaduje, naśmiewa się.. a brak jej odwagi napisać prosto do osoby której ma problem.. Lub zgłosić to do mnie.. Ale lepiej jest wyklinać na forum w grze lub w SB.. a to akurat najprostsza i najgupsza droga..

    Serwer:
    Wiadomo config serwa i inne ważne opcje nie potrzebne nikomu z was zostały zablokowane, gdyby opcje miał każdy to byłby dwa razy większy cyrk niż ten obecny.. Dostęp do wszyskich opcji (flag) ma Bam, God i ja. To tylko w ramach wyjaśnienia. A tak pozatym to był najgorszy bład, bo każdy z was powinien mieć tylko rezerwacje slota.. bo wkońcu na to się wszyscy składali..! Ale gdybym tak ustalił odpoczątku to pewnie połowa z was by się wykruszyła.. ale to szczegół już nie istotny..

    Cytat Zamieszczone przez MRS
    I proponuje koniec kłutni niech bedzie spokój wkońcu bo tak dalej w kłutni żyć ze wspólnym serwem będzie ciężko
    Tutaj się zgodze, napisałem to co napisałem i nie zamierzam dłużej komentować jeśli się pojawią jakies głupie komentarze czy oskarzenia z kosmosu.. Ale co do "naszego" to już chyba przeszłość.. Przemo chciał zgody.. wy nie chcieliście..

    Cytat Zamieszczone przez przemo19qaz
    wiedz proponuje zgode dla klanu LOST bo w koncu z nimi mamy ten serwer i musimy jakos dojsc do porozumienia bo inaczej gra bedzie bardzo CENZOR!!
    Cytat Zamieszczone przez Eragon
    Połowa ludzi cie z serva nie lubi.
    Ja zgody nie chce.
    Ja też nie zamierzam grać na serwie.. w którym wszyscy są do siebie wrogo nastawieni.. To nie ma poprostu sensu.. Wzajemne sobie dogryzanie łapanie każdego za słowo.. to odbiera całą przyjemność z gry.. Na całe szczeście opłaciłem tylko serwer na jeden miesiądz jak by hosting nie wypalił.. tak że dla mnie ten serwer ma dni policzone.. tak samo dla BT..


    To tyle z mojej strony.. pozdro dla wszyskich..
    www.planetawhisky.pl

  3. #23
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Jan 2007
    Przegląda
    Reymonta 22.
    Posty
    1,529
    To przemo i gregor zaczęli wojne. i onni ją powini zakończyć, ale skoro serv jest już policzony to spoko... ja mówiłem że dawanie każdemu admina to zły pomysł.

  4. #24
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Dec 2006
    Przegląda
    Kłaj
    Posty
    83
    A ja proponuje jeszcze tydzień Serwer zeb był jak będzie sie coś działo podobnego to wtedy sie rozwiąże
    [img]http/img120.imageshack.us/img120/4757/mrswt1.png[/img]

  5. #25
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Jan 2007
    Przegląda
    Qłaj
    Posty
    802
    no jak widzicie jeszcze pare osób doszło i mówi że będzie płaciło.Więc jeszcze poczekajcie.Bo szkoda serwera
    [you:250e110226] wiesz ze zaraz cie gollum zje

    Zanim zadasz jakiekolwiek pytanie sprawdź TUTAJ
    Lekcje używania forum:
    LEKCJA1
    LEKCJA2

  6. #26
    Przyjaciel
    Dołączył
    Mon Dec 2006
    Przegląda
    KLAJ CITY
    Posty
    358
    bez kitu rozwalacie mnie wszyscy ja w sumie mało gram na tym serwie to nie widziałem żadnyvh kicków,votemap itp wiecie tak sobie myślasłem kiedy zaczną się jakieś kłutnie i długo nie msuiałem czekać bo tak samo było z turniejem teraz z serwem to jak bedzie pomysł na coś nowego to lepiej nie zaczynajcie go realizować bo i tak sie kłutnią skończy....długo nie byłem na forum i nieiwedziałem wogule że jakies problemy są z adminowaniem serwa to ja się zdeklarowałem że się dozucam do serwa ale sie WYCOFUJE bo wole się nie wbić na serwa niż mieć potem jakieś dymy z innymi...powiem tak że niektuzy zabardzo sie angażują w tą gre :-> panowie pamiętajcie że to tylko fikcja a nie żeczywistość...to ja tyle chciałem od siebie dodać...EX0N życze pwodzenia....a tak nawiasem turniej się zakończyłczy jeszcze trwa??????????? pozdro all

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy ... 23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •