Strona 1 z 3 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: Do adminów.. i potencjalnych świadków!

  1. #1

    Do adminów.. i potencjalnych świadków!

    Już mnie powoli to wszysko męczy.. Kiedy bym nie zajrzał z poziomu www na serwer to widze tylko i wyłacznie zabawe i jaranie się miedzy sobą.. Teraz widze że połowa z was to nie złożyła się na slota.. Tylko na admina.. żeby szpanować chyba.. co jest żałosne..!!! Większość z was nie wie nawet do końca co to znaczy adminować.. To że mam admina nie znaczy że jeśli chce teraz grać na dust to mimo że wszyscy chcą aztec włanczam sobie dust'a! To też nie oznacza że macie się czuć wyższą jednostka grając na serwie od innych graczy.. Nie bedę podawał przykładów bo bym do jutra nie skończył..

    Ostatnio widze że panowie z LOST robią sobie jaja i obgadują za plecami niektórych panów z BT.. Oni już wiedzą dokładnie o kogo chodzi.. texty " ożeń sie z golumem" które są dla mnie do końca nie zrozumiałe ale domyślam się do kogo kierowane.. grają mi na nerwach.. Jeśli LOST jest ma coś do powiedzenie to niech to napisze na forum.. a nie obgaduje i pisze za plecami.. A jeśli już zarzuca oszustwo to dowody + post i do wyjaśnienia.. a nie pisać do swojego teamu lub jeśli ta osoba gra do wszyskich bo nie widzi..

    Dzisiaj jeden Admin i członek BT dostał bana.. co za tym idzie ja tak samo miałem bana bo nie mogłem wejść.. (zeto). Jeśli ktoś był taki odważny i mądry dać bana.. To teraz niech zje ten bigos do końca co go naważył.. I przyzna się... Czekam na wyjaśnienie tej sprawy..
    www.planetawhisky.pl

  2. #2
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Jan 2007
    Przegląda
    krakow
    Posty
    9

    zal.pl

    zal.pl

  3. #3
    Przyjaciel
    Dołączył
    Mon Dec 2006
    Przegląda
    Kałuży 1
    Posty
    837

    Re: Do adminów.. i potencjalnych świadków!

    Cytat Zamieszczone przez ex0n
    Dzisiaj jeden Admin i członek BT dostał bana.. co za tym idzie ja tak samo miałem bana bo nie mogłem wejść.. (zeto). Jeśli ktoś był taki odważny i mądry dać bana.. To teraz niech zje ten bigos do końca co go naważył.. I przyzna się... Czekam na wyjaśnienie tej sprawy..
    To byłem ja!


    Dostał bana ponieważ VOTOVANIE map co 10 min to troszke przesada.


    Wbijam na serva no i patrze grają już w jakąś mapke no to spoko. Akurat tak wbiłem że zostało 15 sek do końca tej mapy.

    Time Left: 0:15 min. Next Map: aim_crazyjump


    Couldn't open file overviews/aim_crazyjump.txt. Using default values for overiew mode.
    No jak widac powyżej nastepna plansza to ami_crazyjump po przełączeniu sie plansz pograliśmy w nią mniej niż 5 min! i nagle wyskoczyło na ekranie (tego akurat z konsoli nie wyciągłem).

    ADMIN: przemo[$uchor@b@]^Wielbie^ (coś tam coś) aim_aztec2003


    No i jak już zaczęliśmy grać w tego aztec'a to sie pytam przema:
    - "-=LOST^B-A-M=- : po *** to przelanczas"
    A on mi na to:
    - "przemo[$uchor@b@]^Wielbie^ : tu jest wiecej miejsca"

    No wybaczcie mi ale to nie argument żeby zmienić mape, nawet nie spytał graczy o zdanie.

    Couldn't open file overviews/aim_aztec2003.txt. Using default values for overiew mode.
    Po 10 min grania w aztec'a znów wyskakuje wyboru plansz a nie zgadniecie kto to zrobił:

    ADMIN przemo[$uchor@b@]^Wielbie^: vote map(s)

    Po tym jak to zobaczyłem myślałem że mnie ch.. strzeli i dałem mu BAN'a.

    I niech nie mówi że dostał za cheat'owanie.


    PS. Dziś wieczorem wpadł Cava i też bez zapytania graczy zmienił mape z (chyba) cs_wiocha na mini_dust. Sorry ex0n ale to co wyprawiają niektórzy członkowie twojego klanu mija sie z celem

    Sorry dla tych co dostali bana bo byli w ZETO, to sie (raczej) nie powtórzy.




    Pytanie do reszty adminów:
    Czy ja lub Przemo dostaniemy jakieś kary??
    Tak jak napisałem w SB Przemo znów se votuje na swoją korzyść, nie chce mi sie wyciągać tego wszystkiego z konsoli bo nie będę takimi żeczmi zaśmiecał forum.

    Licze na szybką wypowiedź adminów!.


    Pozdro. Bam
    [img]http/www.kscracovia.com/userbary/03.gif[/img]

    [center:e514cb5852][img]http/i27.tinypic.com/2j0h5lj.png[/img][/center:e514cb5852]

  4. #4
    Przyjaciel
    Dołączył
    Mon Dec 2006
    Przegląda
    ...
    Posty
    621
    Leci niekiedy fajna mapka. Co sie gra w nia raz na dzien. To przemo votuje ja albo zmienia sam. I mowi ze sie mu na niej zle gra i dlatego zmienia.!!!!
    I wlacza sobie dust albo dust2 co leci 20 razy na dzien.

  5. #5
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Jan 2007
    Przegląda
    Reymonta 22.
    Posty
    1,529
    To że tekst "ożeń się z golumem" gra ci na nerwy to już nie nasza sprawa... mi też gra na nerwy jak przemo nosntop zmienia mapy, ja to mam w dupie, opieprzacie mnie że robie miejsce dla Miazgi na servie, i kukuje z tego powodu KoKo, TYLE ŻE ON MIAŁ PING POWYŻEJ 300 więc mogłem go kiknąć, a zamiast tego mnie ochrzaniacie(THX God) i mam też w dupie admina, jak mi go odbierzecie równie dobrze możecie mi kase oddac. Chociaż admin mi do sczęscia nie jest potrzebny.

    Diego dostał ostrzeżenie za spam, a przemo jakoś nie. To NIE jest w porządku, ogólnie nie lubie tych gości z suchoraby, każdy zna powód. I nie musze go tu podawać.

  6. #6
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Dec 2006
    Przegląda
    Dopokąd
    Posty
    422
    Co do zmian mapy - MRS robil vota-o. Wypadł failed a on i tak zmienił. Ktoś do neigo strzela- on zaczął mnie zabijać, ze to niby ja i mnie wyrzucił. No jeszce chcieli mnie zbanować. W sumie to ciekawe czy sam kick czy kick i ban dostałem. Heh bavo -lepiej ptrz kto strzelał, bo jak nie dowidzisz to jak mogłeś zobaczyć opcję kick albo wogóle menu.
    [img]http/img.userbars.pl/90/17940.png[/img]
    www.multi-futbol.pl zapraszamy

  7. #7
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Jan 2007
    Przegląda
    Reymonta 22.
    Posty
    1,529
    God Ty też swięty nie jesteś... po tym wydarzeniu to wszystko na mnie poszło. I odrazu God do mnie na gg. "pożegnaj sie z adminem" i powiem wam że mnie to W K U R W I A bo wszystko idzie na mnie. A Przemowi to nic nie robicie bo u was w klanie jest, i go bronicie pod każdym względem. Brak słow...

    I ŻĄDAM OSTRZEŻENIA DLA GREGORA ZA SPAM BO DIEGO JAKOŚ DOSTAŁ A PRZEMO NIE!

  8. #8
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Jan 2007
    Przegląda
    Qłaj
    Posty
    802
    Sory że bede się tak wyrażał ale przemo to dziecko specjalniej troski które pieprzy mamuta! Taka jest prawda jego inteligencja nie przekracza poziomu Uni Europejskiej jest
    przykład numer 1.jest mapa de_prodgy(sorka jak żle napisałem) i wchodzi przemo!i było nas 5 vs 5 i mówi że jest mapa za duża i zmienia na d2 no ludzie co on sobie w przeczkolu siadł z majcy każdy powie golym chu... widać że d2 jest wiekszaale przemo mysli że jest bosem osiedla uposledzonych w suchorabie to mu wszytsko wolnoi dał d2
    przykład numer 2.graliśmy w mape cs_wiocha i komandos mówi do przema "ej przemo cava mówi żebyś kogos wykopał bo ja bardzo chce wejść"i przemo upolował mnie i dał mi kicka żeby cava.Wszedł macie tu dowód :
    Kod:
    http://img353.imageshack.us/my.php?image=lnibngh7.jpg
    wejście jego kopnijcie w głowe bo to jakiś niepełno myslący golum (sory że sie tak wyrażałem )
    [you:250e110226] wiesz ze zaraz cie gollum zje

    Zanim zadasz jakiekolwiek pytanie sprawdź TUTAJ
    Lekcje używania forum:
    LEKCJA1
    LEKCJA2

  9. #9
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Jan 2007
    Przegląda
    krakow
    Posty
    9
    miazga12, mnie rozpierdala!!!hahahahaha zal mi takich dzieci hahahah,dzieciak wchodzi na serwer i mnie zabija co rundeo_0,nie wiem co mu to daje ale cuz......brak slow....... a teraz odejde od tego tematu i rozwine nową mysl!!!! OD DZIS NIE BAWIE SIE ADMINEM,NIE ZMIENIAM MAPEK ITP,EWENTUALNIE MOGE KOGOS KICKNĄc ZA NIESPORTOWE ZACHOWANIE ITP.......wiedz proponuje zgode dla klanu LOST bo w koncu z nimi mamy ten serwer i musimy jakos dojsc do porozumienia bo inaczej gra bedzie bardzo c***owa!! czekam na odpowiedz..pa

  10. #10
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Jan 2007
    Przegląda
    Qłaj
    Posty
    802
    OD DZIS NIE BAWIE SIE ADMINEM,NIE ZMIENIAM MAPEK ITP,EWENTUALNIE MOGE KOGOS KICKNĄc ZA NIESPORTOWE ZACHOWANIE ITD
    ej ty jesteś jakiś głupi od dzisaj się nie bawisz adminem buhahaha jak się nie bawisz adminem to się pobaw klockami lego i kaczuszką. powud numer 3 Bo niby to to nie jest zabawa
    Kod:
    http://img482.imageshack.us/my.php?image=slapdj4.jpg
    przeczytał to co ja naisałem i przyszedł na forum i tak właśnie było ciekawe co zaraz dam
    [you:250e110226] wiesz ze zaraz cie gollum zje

    Zanim zadasz jakiekolwiek pytanie sprawdź TUTAJ
    Lekcje używania forum:
    LEKCJA1
    LEKCJA2

Strona 1 z 3 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •