Rozpierducha.pl

Witajcie, chciał bym zaprezentować i polecić Wam serwery Rozpierducha.pl . Dlaczego wśród gąszczu innych serwerów Counter-Strike warto wybrać nasz serwer?

Możliwość gry w miłej atmosferze.
Wspaniała zabawa.
Unikalne pluginy, które uatrakcyjniają grę.
Ograniczone do minimum, denerwujące napisy, zasłaniające ekran graczy i przeszkadzające w rozgrywce.
Grono kompetentnych, chętnych do pomocy adminów, przy doborze adminów kierujemy się ściśle określonymi kryteriami.
Możliwość uzyskania specjalnej rangi VIP.

Nasz serwer hostowany jest przez jedną z najlepszych i wiodących na rynku Polskim firm oferujących hosting serwerów gier multiplayer - Pukawka.pl a lokacja w centralnej części Polski - Warszawa - zapewnia najniższe pingi dla graczy z całego kraju. Nie samą grą człowiek żyje, dlatego też udostępniamy do Waszego użytku również forum dyskusyjne, na którym każdy znajdzie dział dla siebie i na którym każdy może wymienić swoje poglądy z innymi użytkownikami. Zapraszamy do dyskusji oraz do gryLiczba slotów: 31 + 1 rezerwowany
Typ serwera: Steam + Non-Steam
Dostępność: 24/7
Lokalizacja: Polska - Warszawa
Adres forum serwera: Rozpierducha.pl
AMXBans
Podania o admina lub slota


Liczba slotów: 512
Dostępność: 24/7
Lokalizacja: Polska - Warszawa
Adres forum serwera: Rozpierducha.pl
Prośby o darmowy kanał TS3

Chcesz abyśmy dodali kolejny serwer z Twoim ulubionym modem? Napisz na naszym forum a na pewno, jeśli znajdą się osoby chętne do gry na takim serwerze, zostanie on utworzony.

Jeśli szukasz miejsca do pogadania ze swoimi znajomymi wbijaj śmiało na nasz serwer TeamSpeak3 i poproś o darmowy kanał.

W związku z licznymi prośbami naszych graczy, dotyczącymi utworzenia specjalnej rangi VIP, do listy pluginów dodaliśmy plugin VIP z unikalnymi przywilejami, które pomagają graczom z rangą VIP, równocześnie nie psując gry graczom nie posiadającym tej rangi. Chcesz zdobyć rangę VIP ? Odwiedź nasze forum