Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: ludzie do cba

  1. #11
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Jan 2007
    Przegląda
    Reymonta 22.
    Posty
    1,529
    Eh... paweł ostani raz gadał z tobą z miesiąc temu bo przedchwilą się go pytałem.. I pan wacuś(*kubala) mówił mi że grasz z czitami wiec zakmnij ryj. BO ja mam dowody, (demo którego nie chciałes) a ty tylko sugestiami wacka który jak zwykle robi sobie jaja.. a na sparze był u mnie tylko początek, bo potem polazł do ciebie. A ty wkurzony ze nie grałes odrazu mówisz cziter.. cziter.. eh, dzieciak z CIebie..

    My graliśmy już 6 sparów, wy 0 (mówiłes że spary bedą codzienie, a nie było jeszcze u was ani jednego)

    Pozatym nie wiem jak chcesz wygrac? nawet jakbym ja nie grał to Bam, Andri, Ogi i MRS by was rozwalili..

    P.S. robisz postępy, piszesz Eragon z dużej litery, chodź i tak popełniasz błąd dając 2A.

  2. #12
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Jan 2007
    Przegląda
    Qłaj
    Posty
    802
    Ta spytam się twojego brata w szkole chyba że mu powiedziałeś żeby nic nie mówił chyba wtedy jak pytałem się pawła stał obok niego kuba(kolega Pawła) i jego się też spytam ;] ja grałem na czitach chyba ostatni raz jak grałem na boty z Andrim
    Wacek robi sobie jaja wiesz może i ogląda bajki ale ma 16 lat prawie 17 i mówie że masz czity bo wszystkie serwery w sourcu (na starym koncie) masz zabanowane powód:czity i tam byłeś jeszcze na jakiejś stronce ja sobie ją poszukam

    my nie mamy serwera i jak umiesz się posługiwać kalendarzem to wiedz że masz klan jest ledwie 1 tyg. i wy graliście 7 sparów podaj mi je ale takie na serio nie to co np. z 7even co ty wogule był za spar.Chciałeś powiedzieć "nawet jak bym nie grał BEZ CZITÓW to Bam[...] rozwalili bo wiesz ja pisze posta w tępie nie jak ty męcze się jednym postem 3h
    [you:250e110226] wiesz ze zaraz cie gollum zje

    Zanim zadasz jakiekolwiek pytanie sprawdź TUTAJ
    Lekcje używania forum:
    LEKCJA1
    LEKCJA2

  3. #13
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Jan 2007
    Przegląda
    Reymonta 22.
    Posty
    1,529
    Ja pisze bez patrzenia na klawe.. A Ty lepiej pisz wszystko w WORDZIE żeby Ci się błędy poprawiły. I chłopczyku lepiej unikaj mnie jak ognia bo te Twoje kłamstwa są smieszne. Mam nawet rozmowe na gg jak podawałes mi stronke z czitami i mówiłes że na nich własnie grasz, mogę ją zapodać. Widzisz. Ja MAM dowody, a Ty nie

    I na starym koncie mam 1 bana tylko, spytaj sie BAM'a bo ma moja konto. A po zatym nie mam nowego konta. Nie kupowałem go, ma się znajomości. ;]

    I tak, gralismy 6(gdzie ty widzisz 7 pajacu?)sparów :
    PG-Time
    Orzys
    Hariga
    Jakiś tam wczoraj, nie wiem jak mu było, chyba G.F.h jakoś tak
    A.K
    R.O.D ,

    Eh... naucz sie pisać, Bo wdg mnie jak ktoś kibicuje Małyszowi bo jest polakiem a nie umie poprawnie 1 zdania napisac po polsku to powinien jakiemuś kazachowi kibicować. Zresztą jak do mnie jescze kiedyś chodziłes, a po zatym NIGDY nie widziałes na własne oczy czy mam czity, popierasz sie tylko opiniami innych. A sam kiedyś sie mnie na gg pytałes o \
    stronke z czitami, Może mam tu tą rozmowe wkleić?

    [quote="miazga12"]My nie mamy serva[quote="miazga12"]
    A my go mamy..? ehh idź do kościoła sie pomódl.
    I wtedy z łowcy zamienisz się w ofiare, a ja bede Ciebie jeździł i mówił że czitujesz. ;]

    Ja już nie spamuje, Ty też już nie pisz, jak chcesz pogadać o prawdzie to pisz do mnie na gg, masz chyba jeszcze nr.
    I jak będzie spar z CBA ja nie gram, i zobaczysz że dostaniecie, albo w ogule składu nie będziesz miał. Zobaczysz że ja jestem tylko członkiem, a gra cała drużyna.
    SORRY za offtopic, chyba dodam miazge do ignore, bo niechce mi sie jego postów czytać.

  4. #14
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Dec 2006
    Przegląda
    Kłaj
    Posty
    554
    Ejj a ten temat do czego sluzy do wykucania?!?Jezeli nie to zrubcie se taki temat KŁUTNIE!!

  5. #15
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Jan 2007
    Przegląda
    Reymonta 22.
    Posty
    1,529
    Cytat Zamieszczone przez dlugi12
    Ejj a ten temat do czego sluzy do wykucania?!?Jezeli nie to zrubcie se taki temat KŁUTNIE!!
    Lol... sam zawsze sie wykłocasz, pozatym ja juz nie nic pisze, a temat kłotnie to se można na gg zrobić.

  6. #16
    Senior Member
    Dołączył
    Sun Feb 2007
    Przegląda
    KŁAJ CITY
    Posty
    258
    miazga chyba teraz nie poczebujesz ludzi do cba
    Gdy Gohan atakuje żadnej litości nie czuje

    [img]http/www.cs-portal.net/foto/userbar/fan.png[/img]
    [img]http/images27.fotosik.pl/50/bdc1d584197e292a.png[/img]

  7. #17
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Jan 2007
    Przegląda
    Qłaj
    Posty
    802
    no już nie.Prosze jakiegoś admina/moderatora o zamknięcie tematu
    [you:250e110226] wiesz ze zaraz cie gollum zje

    Zanim zadasz jakiekolwiek pytanie sprawdź TUTAJ
    Lekcje używania forum:
    LEKCJA1
    LEKCJA2

  8. #18
    Junior Member
    Dołączył
    Thu Mar 2008
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    2
    Wy sie klucicie a ja szukam klanu jak by ktos cos wiedzial to piszcie GG:10532011 pozdro

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. ludzie, a boty
    Przez nuclear_head w dziale Pomoc
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-08-2008, 16:20
  2. Ludzie dobrego serca
    Przez dr4gon w dziale Off-Topic
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 23-12-2007, 00:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •