Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Skarga na admina Korni007

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Thu Feb 2013
    Wiek
    27
    Posty
    3

    Skarga na admina Korni007

    Witam.
    Chciałbym złożyć skargę na admina Korni007 ponieważ:
    1.Dał mi bana (permanentnego) że niby oskarżam graczy o wh.Chodziarz jeżeli ktoś powie ze ktoś ma aim lub wh czy coś innego to admin powinien przyjrzeć się tej osobie i dać bana lub ssy.
    2.Następnie mówił mi ze jak nie umiem grac to niech innych nie osadzam.
    3.Potem napisałem mu :"spier" żeby się ode mnie odczepił bo coś tam się jeszcze pluł i aż zal było czytać i dal mi bana za oskarżanie i wyzywanie graczy.
    4.Proszę o UB

  2. #2
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Nov 2008
    Przegląda
    kostrzyn
    Wiek
    30
    Posty
    864
    Dostaje skargi od graczy że każdy kto Cię zabije, w twoim mniemaniu ma wspomagacze. Oskarżałeś też mnie więc jak miałem sam siebie sprawdzić? Po drugie wyzywasz/obrażasz wielu graczy. Twoje osadzanie innych jest bezpodstawne. Ja Ci ub nie dam, może inny admin będzie na tyle miły. Ja z tobą skończyłem.
    Strzeżcie się hardcorów bo nie wiadomo czy i tobie [you:a262f41187] nie urwą od internetu
    Muzyka reggae na wszystko pomaga

    [you:a262f41187] Pozdrawiam

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    Thu Feb 2013
    Wiek
    27
    Posty
    3
    Ja tez z tobą skończyłem jesteś zerem i tyle bo mówisz ze wyzywam graczy a nikogo nie wyzywałem bo powtarzam napisałem "spier" a nie spierd*** boisz się dać ub bo jak byś nie miał 200lv i premki to jesteś zerem i bym cie jechał pozdro koleżko

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    Thu Feb 2013
    Wiek
    27
    Posty
    3
    Nie no dobra sory korni za poprzednią wypowiedz w tym temacie i wszystko inne co mówiłem i uważam ze masz racje

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    Thu Dec 2007
    Przegląda
    ....
    Posty
    2
    hahahah <HeHeSzKi>

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •